VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.

SKUPINA A                                              SKUPINA B
   
FA NITRA  MODRÍ                                     SK RAPID WIEN
FC VÍTKOVICE                                          FA NITRA BIELI
PFA VION ZLATÉ MORAVCE                     FK CFT ČAŇA
FA BRATISLAVA                                       FC ELSEREMO BRUMOV


SKUPINA  C                                           SKUPINA D

FERENCVÁROS BUDAPEST                    FC ZBROJOVKA BRNO
FC TESCOMA ZLÍN                                   AS TRENČÍN
DUKLA BANSKÁ BYSTRICA                     MŠK ŽILINA
RAVEN POVAŽSKÁ BYSTRICA                FC SIGMA OLOMOUC


ROZPIS ZÁPASOV ZÁKLADNÉ  SKUPINY A, B, C, D.
 

8:00 – 8:14      PFA VION  - VÍTKOVICE
8:16 – 8: 30     RAVEN P. BYSTRICA : DUKLA B. BYSTRICA
8:32 – 8:46      AS TRENČÍN :  MŠK ŽILINA
8:48 – 9:02      FA NITRA BIELI : ELSEREMO BRUMOV
9:04 – 9 :18     SIGMA OLOMOUC :  ZBROJOVKA BRNO
9:20 – 9:34      FA NITRA MODRÍ : FA BRATISLAVA
9:36 – 9:50      TESCOMA ZLIN : DUKLA B. BYSTRICA
9:52 – 10:06     ELSEREMO BRUMOV : CFT ČAŇA
10:08 –10:22    FA NITRA MODRÍ : PFA VION ZM
10:24 – 10:38   FA BRATISLAVA : VÍTKOVICE
10:40 – 10:54   SIGMA OLOMOUC : MŠK ŽILINA
10:56 – 11: 10  AS TRENČÍN : ZBROJOVKA BRNO
11:12  - 11:26   FA NITRA BIELI – CFT ČAŇA
11:28 -  11:42   RAVEN P. BYSTRICA : TESCOMA ZLÍN
11:44 -  11:58   FERENCVAROS : DUKLA B. BYSTRICA
12:00 -  12:14   RAPID WIEN : ELSEREMO BRUMOV
12:16 -  12:30   AS TRENČÍN : MŠK ŽILINA
12:32 – 12:46   PFA VION ZM : FA BRATISLAVA
12:48 -  13 :02  RAPID WIEN : FA NITRA BIELI
13:04 – 13: 18  FERENCVAROS : TESCOMA ZLIN
13:20 – 13:34   SIGMA OLOMOUC : ZBROJOVKA BRNO
13:36 -  13:50   FA NITRA MODRÍ : FC VÍTKOVICE
13:52 -  14:06   RAPID WIEN : CFT ČAŇA
14:08 -  14:22   FERENCVÁROS :  RAVEN P. BYSTRICA  

Mužstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základnej skupine A, B, C, D budú hrať o GOLD VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.
Mužstvá umiestnené na 3. a 4. mieste v základnej skupine A, B, C, D budú hrať o SILVER VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011.

 
GOLD VÍZTEC SLOVAKIA CUP  2011

Vytvoria sa dve štvorčlenné skupiny E a G, kde sa hrá systémom každý s každým.
 
SKUPINA E

1A, 2B, 2C, 1D

15:34 – 15.48 1A -  2C
15:50 – 16:04 2B – 1D
18:14 – 18:28 1A – 2B
Nedeľa
08:00 – 8:14   1D – 2C
09:06 – 09:20 1A – 1D
10:10 – 10:24 2B-   2C


SKUPINA G

2A, 1B, 1C, 2D

16:06 – 16:20 2A -  1B
16:22 – 16:36 1C – 2D
17:42 – 17:56 2A – 1C
17:58 – 18:12 1B – 2D 
Nedeľa
08:48 – 09:04 2A – 2D
09:54 - 10:08  1B -  1C

Zápasy o umiestnenie :

Mužstvá umiestnené na 3. a 4. mieste skupín E a G hrajú proti sebe systémom

11:02-11:16   3E- 4G
11:18- 11:32  4E- 3G

12:54 – 13:08  Porazené mužstvá hrajú zápas o celkové 7. miesto
13:26 – 13:40  Víťazi hrajú zápas o celkové 5. miesto.

SEMIFINÁLE

12:06-12:20   1E -  2G
12:22-12:36   2E -  1G

FINÁLE

14:30 – 14 :50  Porazené mužstvá zo semifinále hrajú zápas o 3. miesto
14:55 : 15:15    Víťazi semifinálových zápasov hrajú vo finále turnaja.


SILVER VÍZTEC SLOVAKIA CUP 2011

Mužstvá budú rozdelené do dvoch skupín F a H, kde sa bude hrať systémom každý s každým.

SKUPINA F

3A, 4B, 4C, 3D

14:30 – 14:44  3A -  4B
14:46 – 15 :00 4C -  3D
16:38 – 16:52  3A – 4C
16:54 – 17:08  3D – 4B
Nedeľa
08:16 – 08:30  3A – 3D
09:22 – 09:36  4C – 4B

SKUPINA H

4A,3B,3C, 4D

15:02 – 15:16  4A-  3B
15:18 – 15:32  3C-  4D
17:10 – 17:24  4A : 3C
17:26 – 17:40  3B –4D
Nedeľa
08:32 – 08:46  4A –4D
09:38 – 09:52  3C-  3B

Zápasy o umiestnenie :

Mužstvá umiestnené na 3 a 4. mieste skupín F a HG hrajú proti sebe systémom :

10:30 – 10:44  3F-4H
10:46 -  11:00  4F-3H

12:38-12:52  Porazené mužstvá hrajú zápas o celkové 7. miesto
13:10-13:24  Víťazi hrajú zápas o celkové 5. miesto.

SEMIFINÁLE.

11:34 – 11:48  1F -  2H
11:50 – 12:04  2F-   1H

FINÁLE

13:42 – 14:02  Porazené mužstvá zo semifinále hrajú zápas o 3. miesto
14:05 – 14:25  Víťazi semifinálových zápasov hrajú vo finále turnaja.


15:20  Zápas  výberu hviezd jednotlivých mužstiev proti výberu
           trénerov jednotlivých mužstiev.
 
15:35  Slávnostné ukončenie turnaja