I.liga (žiaci U13), ročník 2012/2013

Účastníci 



 1. MFK Stará Ľubovňa
  8. Slavoj Trebišov
 2. MFK Vranov nad Topľou
  9. ŠK FUTURA Humenné
 3. ŠŠK KAC Jednota Košice  10. MFK Zemplín Michalovce
 4. FK Poprad
 11. 1. FC Tatran Prešov a.s.
 5. MFK Košice  a.s.  12. Parntizán Bardejov
 6. MFK Snina
 13. MŠK Tesla Stropkov s.r.o.
 7. FK Spišská Nová Ves
 14. ŠK Odeva Lipany


Hrací čas
 
UHČ : U 13 - sobota 09:00
          U 12 - sobota 10:45

Schválené výnimky z hracích dní a časov :

   Bardejov  domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   Snina
 domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   Vranov
 domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   Stropkov  domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   MFK Košice
 domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   KAC Košice
 domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   Sp. N. Ves
 domáce stretnutia v nedeľu o 10,00 a 11,45 hod. na ihr.Tatran
   Michalovce  domáce stretnutia v nedeľu UHČ
   Prešov  domáce stretnutia v nedeľu o 15,15 a 17,00 hod.na VHP štadión a Gymnázium
 Mudroňova ul.
   Poprad  domáce stretnutia na ihrisku PP-Veľká
 
 I. liga U12
SL
VT
KAC
PP
KE
SV
SN
TV
HE
MI
PO
BJ
SP
Li
 MFK Stará Ľubovňa

5:2
2:1 0:4 2:3 3:0
0:0
7:1 0:2 2:1 0:7 1:1 1:8
7:0
 MFK Vranov nad Topľou
0:5
1:4 0:0
0:2
6:0 1:3 3:1 1:3 0:3 0:5 1:4 4:11
1:5
 KAC Jednota Košice
2:2
5:1
6:1
4:2 4:0 1:1 4:2 1:1 0:3 2:2 3:1
2:0
1:3
 FK Poprad
6:1 7:1
0:2
1:3 8:1 2:4
1:0 1:3 1:3 0:3 1:1 3:5
2:2
 MFK Košice
3:2
4:1 2:0 7:1

8:1 4:2 8:3 2:3 3:4
0:2 4:1
4:5 4:1
 MFK Snina
0:3 4:0  1:8 2:1 1:4

1:3 1:3 0:6
1:6 0:3
0:5
0:1
0:6
 FK Spišská Nová Ves
2:3 1:0 1:1 1:0 1:2  9:0
6:0
0:1 0:1
0:2 2:1
1:0 3:0
 FK Slavoj Trebišov
2:0 5:4 1:4 2:2 0:2 7:0 1:4

0:4
0:2 2:0
1:2 1:2 2:1
 ŠK FUTURA Humenné
3:1 4:0 2:0 1:0 5:2 4:0 3:1
7:0
4:1
1:0 2:0 2:2 5:0
 MFK Zemplín Michalovce
4:0
5:0 1:0 7:1 3:0  4:0 2:1 9:0
1:1
0:0 4:4 2:0 6:0
 1. FC Tatran Prešov
5:0 3:0  3:0 5:0
0:3
10:0 4:1 3:0 2:0
0:0

2:0 3:2 4:1
 Partizán Bardejov
4:0 1:1 2:6 2:1
3:0 1:0
2:4 4:0 6:1 2:3 1:2
4:3 2:4
 MŠK Tesla Stropkov
6:1 2:2
0:1
2:1 2:4
8:0 0:0 2:3
0:3 1:2 2:0 1:1
5:2
 ŠK Odeva Lipany
2:4 2:3 1:2 5:1 6:2 12:0 3:3 5:0
0:2
1:2 0:1 2:0 4:1


Tabuľka
1. ŠK FUTURA Humenné

26
21 3 2
73 : 21
66
2. MFK Zemplín Michalovce

26
20 4 2
79 : 22
64
3. 1. FC Tatran Prešov

26
19 3 4
71 : 15
60
4. MFK Košice

26
17 0 9
82 : 54
51
5. KAC Jednota Košice

26
14 5 7
64 : 36
47
6. FK Spišská Nová Ves

26
12 5 9
54 : 35
41
7. MŠK Tesla Stropkov

26
11 4 11
71 : 51
37
8. Partizán Bardejov

26
10 5 11
55 : 49
35
9. MFK Goral St. Ľubovňa

26
10 3 13
52 : 69
33
10. ŠK Odeva Lipany

26
10 2 14
68 : 63
32
11. FK Slavoj Trebišov

26
7 1 18
37 : 87
22
12. FK Poprad

26
5 4 17
46 : 69
19
13. MFK Vranov n.T.

26
3 3 20
33 : 94
12
14. MFK Snina

26
2 0 24
13 : 133
6

Tabuľka (jeseň 2012)
1. ŠK FUTURA Humenné

13
12 0 1
40 : 9
36
2. MFK Košice

13
11 0 2
48 : 21
33
3. MFK Zemplín Michalovce

13
10 1 2
42 : 13
31
4. 1. FC Tatran Prešov

13
9 1 3
28 : 8
28
5. FK Spišská Nová Ves

13
6 2 5
27 : 19
20
6. KAC Jednota Košice

13
6 2 5
26 : 21
20
7. MFK Goral St. Ľubovňa

13
6 2 5
34 : 30
20
8. MŠK Tesla Stropkov

13
6 1 6
33 : 27
19
9. ŠK Odeva Lipany

13
6 1 6
29 : 24
19
10. Partizán Bardejov

13
4 2 7
18 : 24
14
11. FK Slavoj Trebišov

13
3 1 9
23 : 55
10
12. FK Poprad

13
2 2 9
26 : 40
8
13. MFK Snina

13
2 0 11
8 : 47
6
14. MFK Vranov n.T.

13
0 1 12
16 : 60
1

Tabuľka (jar 2013)
1. MFK Zemplín Michalovce

13
10 3 0
37 : 9
33
 +2
2. 1. FC Tatran Prešov

13
10 2 1
43 : 7
32
 +4
3. ŠK FUTURA Humenné

13
9 3 1
33 : 12
30
 -6
4. KAC Jednota Košice

13
8 3 2
38 : 15
27
 +7
5. Partizán Bardejov

13
6 3 4
37 : 25
21
 +7
6. FK Spišská Nová Ves

13
6 3 4
27 : 16
21
 +1
7. MŠK Tesla Stropkov

13
5 3 5
38 : 24
18
 -1
8. MFK Košice

13
6 0 7
34 : 33
18
 -15
9. ŠK Odeva Lipany

13
4 1 8
39 : 39
13
 -6
10. MFK Goral St. Ľubovňa

13
4 1 8
18 : 39
13
 -7
11. FK Slavoj Trebišov

13
4 0 9
14 : 32
12
 +2
12. FK Poprad

13
3 2 8
20 : 29
11
 +3
13. MFK Vranov n.T.

13
3 2 8
17 : 34
11
 +10
14. MFK Snina

13
0 0 13
5 : 86
0
 -6

Hrá sa 2x30 min., 8+1
 
5.8.2012 Ne
KAC Jednota Košice – Partizán Bardejov            3 : 1 (1 : 0)

Góly: 1' Masrna, 44' Danko, 49' Pekarčík - 59' súper

Zostava:  Klembala - Čabra, Kuľbaga, Vávra, Havrila, Danko, Pekarčík, Lyócsa, Masrna
striedali Petrovský, Kováč, Polaško, Kutaš



14.8.2012 Ut
MŠK Tesla Stropkov - KAC Jednota Košice        0 : 1 (0 : 1)

Góly: 25' Lyócsa

Zostava:  Klembala - Vávra, Kuľbaga, Mikloš, Dura, Danko, Pekarčík, Lyócsa, Jenčuš
striedali Polaško, Kutaš


19.8.2012 Ne
KAC Jednota Košice - MFK Goral St.Ľubovňa     2 : 2 (1 : 0)

Góly: 20' Kováč, 32' Dura - 40', 44' súper

Zostava:  Klembala - Vávra, Fiľák, Godina, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Sedlák
striedali Kováč, Polaško, Vaško, Kutaš

26.8.2012 Ne
MFK Vranov n.T. - KAC Jednota Košice                1 : 4 (0 : 0)

Góly: 35' Danko, 40' Dura, 41' Mikloš, 50' Polaško - 56' súper
Žltá karta: 47' Dura za rečnenie

Zostava:  Klembala - Vávra, Fiľák, Mikloš, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Lyócsa
striedali Kováč, Polaško, Vaško, Hričina, Čabra, Kutaš
 

2.9.2012 Ne
KAC Jednota Košice - ŠK Odeva Lipany               1 : 3 (0 : 1)

Góly: 45' Danko - 21', 33', 62' súper

Zostava:  Klembala - Sedlák, Fiľák, Mikloš, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Lyócsa
striedali Petrovský
, Kováč, Vávra, Čabra, Hričina, Polaško, Vaško

9.9.2012 Ne
KAC Jednota Košice - FK Poprad                            6 : 1 (4 : 1)

Góly: 7' Pekarčík, 16' Danko, 18' Danko, 21' Hričina, 39' Pekarčík, 54' Pekarčík  - 14 súper

Zostava:  Klembala - Čabra, Fiľák, Mikloš, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Masrna
striedali Petrovský
, Kováč, Vávra,  Hričina, Polaško, Vaško, Kutaš

15.9.2012 So
MFK Košice - KAC Jednota Košice                         2 : 0 (0 : 0)

Góly: 43', 50' súper

Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Sedlák, Vávra, Danko, Dura, Pekarčík, Masrna  
striedali Petrovský, Kováč, Vaško, Čabra, Hričina, Kuľbaga



23.9.2012 Ne
KAC Jednota Košice - MFK Snina                           4 : 0 (1 : 0)


Góly: 26' Kuľbaga, 44' Kuľbaga, 48' Danko, 51' Danko
23' Pekarčík nepremenil PK
Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Vávra, Kuľbaga, Danko, Dura, Pekarčík, Kováč
striedali Lyócsa, Jenčuš, Polaško, Kutaš

30.9.2012 Ne
FK Spišská Nová Ves  - KAC Jednota Košice        1 : 1 (0 : 0)



Góly: 57' Masrna - 49' súper
Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Kováč, Tóth, Danko, Dura, Masrna, Kuľbaga
striedali Petrovský, Pekarčík, Vávra, Sedlák, Vaško, Lyócsa, Čabra, Polaško


Oliver Čík – tréner SNV:
 „Chlapcov musím pochváliť, aj keď je to utrpená remíza. Kolektív v oklieštenej zostave bojoval a zaslúžil si remízu. Súper bol futbalovejší, ale nepremenil šance.“


7.10.2012 Ne
KAC Jednota Košice - FK Slavoj Trebišov             4 : 2 (3: 0)







12' Danko nepremenil PK
Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Kováč, Tóth, Danko, Dura, Pekarčík, Masrna
striedali Petrovský, Kuľbaga, Sedlák, Čabra. Vaško, Hričina, Lyócsa, Polaško

14.10.2012 Ne
ŠK Futura Humenné  - KAC Jednota Košice          2 : 0 (0 : 0)


Góly: 34', 41' súper
ŽK: 53' Danko (faul bez lopty), 55' Danko (sotenie do súpera), ČK: 55' Danko (po druhej ŽK)
Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Kováč, Tóth, Danko, Dura, Pekarčík, Polaško
striedali Petrovský, Vávra, Sedlák, Čabra, Hričina, Veis

21.10.2012 Ne
KAC Jednota Košice - MFK Zemplín Michalovce     0 : 3 (0 : 0)


Góly: 33', 39', 47' súper
ŽK: 37' Tóth (faul)
Zostava:  Klembala - Mikloš, Fiľák, Kováč, Vávra, Tóth, Dura, Pekarčík, Kuľbaga
striedali: Masrna, Vaško, Godina, Lyócsa, Čabra, Gera

28.10.2012 Ne
1. FC Tatran Prešov - KAC Jednota Košice             3 : 0 (0 : 0)

Góly: 54', 56', 58' súper
Zostava: Petrovský - Kováč, Fiľák, Mikloš, Kuľbaga, Dura, Vávra, Masrna, Pekarčík
striedali: Klembala, Hričina, Vaško, Godina, Čabra, Polaško, Jenčuš 

28.10.2012 Ne
Partizán Bardejov - KAC Jednota Košice                 2 : 6 (1 : 3)



Zostava: Klembala - Kováč, Fiľák, Mikloš, Dura, Danko, Kuľbaga, Lyócsa, Polaško
striedali: Tóth, Pekarčík, Masrna, Vávra, Vaško

14.4.2013 Ne
KAC Jednota Košice - MFK Vranov n.T.                   5 : 1 (1 : 1)



Zostava: Klembala - Kováč, Sedlák, Vávra, Kuľbaga, Danko, Dura, Havrila, Masrna
striedali : Čabra, Pekarčík, Hričina, Kutaš, Polaško, Vaško

20.4.2013 So
ŠK Odeva Lipany - KAC Jednota Košice                 1 : 2 (0 : 1)



Zostava: Klembala - Sedlák, Fiľák, Vávra, Kuľbaga, Danko, Dura, Havrila, Pekarčík
striedali : Kováč, Masrna, Hričina, Čabra, Polaško, Lyócsa

27.4.2013 So
FK Poprad - KAC Jednota Košice                             0 : 2 (0 : 1)



Zostava: Klembala - Kováč, Fiľák, Sedlák, Pekarčík, Dura, Havrila, Kuľbaga, Polaško
striedali : Hričina, Vaško, Kutaš, Lyócsa, Gera, Petrovský

30.4.2013 Ut
KAC Jednota Košice - MŠK Tesla Stropkov            2 : 0 (0 : 0)



Zostava: Klembala - Kováč, Fiľák, Sedlák, Pekarčík, Dura, Havrila, Kuľbaga, Masrna
striedali : Polaško, Hričina, Vaško, Kutaš, Jenčuš, Petrovský

5.5.2013 Ut
KAC Jednota Košice - MFK Košice                          4 : 2 (2 : 1)



Zostava: Klembala - Kováč, Fiľák, Sedlák, Pekarčík, Dura, Danko, Havrila, Kuľbaga
striedali : Godina, Vávra, Polaško, Lyócsa, Petrovský, Kutaš

7.5.2013 Ut
MFK Goral St. Ľubovňa - KAC Jednota Košice       2 : 1 (1 : 1)



Góly:  18' Havrila - 23', 58' súper
Zostava: Petrovský - Kováč, Fiľák, Sedlák, Dura, Havrila, Kuľbaga, Polaško, Pekarčík
striedali  Vávra, Čabra, Veis, Vaško, Jenčuš 

12.5.2013 Ne
MFK Snina - KAC Jednota Košice                            1 : 8 (0 : 3)



Zostava: Klembala - Godina, Fiľák, Vávra, Dura, Havrila, Kuľbaga, Pekarčík, Polaško
striedali  Lyócsa, Kováč, Sedlák, Masrna, Čabra, Petrovský

19.5.2013 Ne
KAC Jednota Košice - FK Spišská Nová Ves         1 : 1 (1 : 0)



Zostava: Klembala - Godina, Fiľák, Kováč, Dura, Havrila, Danko, Kuľbaga, Pekarčík
striedali  Sedlák, Masrna, Vaško, Gera, Veis, Petrovský

Pavol Duľa – tréner SNV: „Výkon našich chlapcov v porovnaní s domácim zápasom sa zlepšil, mali sme celý zápas prevahu, vypracované šance sme nevedeli pretaviť v gól. V prvom polčase sme z brejku dostali gól, v druhom polčase sme z pokutového kopu vyrovnali. Zaslúžili sme si viac, ako jeden bod.“

25.5.2013 So
FK Slavoj Trebišov - KAC Jednota Košice             1 : 4 (0 : 2)



Zostava: Klembala - Godina, Fiľák, Sedlák, Dura, Havrila, Kuľbaga, Vávra, Masrna
striedali  Pekarčík, Polaško, Lyócsa, Čabra, Gera, Jenčuš, Kutaš, Veis, Petrovský

2.6.2013 Ne
KAC Jednota Košice - ŠK Futura Humenné           1 : 1 (1 : 1)



ŽK: 20' Klembala (faul) - 55' súper (faul)
Zostava: Klembala - Mikloš, Fiľák, Sedlák, Masrna, Havrila, Danko, Kuľbaga, Pekarčík
striedali  Vávra, Polaško, Hričina, Lyócsa, Petrovský, Kutaš, Veis, Čabra, Jenčuš

9.6.2013 Ne
MFK Zemplín Michalovce - KAC Jednota Košice     1 : 0 (1 : 0)


(hralo sa po dohode 10+1)
Góly: 24' súper 
Zostava: Klembala - Mikloš, Fiľák, Sedlák, Kováč, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Havrila, Masrna
striedali  Vávra, Polaško, Petrovský

16.6.2013 Ne
KAC Jednota Košice - 1.FC Tatran Prešov               2 : 2 (2 : 0)



ŽK: 42' Pekarčík (?) - 36' súper (faul), 42' súper (napadnutie protihráča)
ČK: 59' súper (úmyselná ruka)
Zostava: Klembala - Mikloš, Fiľák, Sedlák, Dura, Danko, Kuľbaga, Pekarčík, Masrna
striedali  Vávra, Kováč, Hričina, Lyócsa, Vaško, Veis, Kutaš, Polaško, Jenčuš


Všetky výsledky


   1.kolo 4.8.2012
     
   St. Ľubovňa– Lipany  7:0 (6:0)
   Martan 2, Angelovič 2, Strachan 2, Furtkevič, hralo sa v stredu 5.9.
   Vranov – Stropkov  4:11 (1:6)    Maďarik 3, Sipský - Potoma 4, Moskaľ 2, Džupin 2, Fečo, Ličko, Veselý
   KAC Košice – Bardejov  3:1 (1:0)
   Masrna, Danko, Pekarčík - Krumlovský
   Poprad - Prešov  0:3 (0:2)    Šviderský, Tomeček, Matulaj, hralo sa v utorok 21.8.
   MFK Košice – Michalovce  3:4 (1:0)
   Gašparík 3 - Dzurjo, Košuda, Baran, Pandoščák
   Snina – Humenné  0:6 (0:3)    Vrblovský 3, Jakubov 2, Tamáš
   Sp.N.Ves – Trebišov  6:0 (3:0)
   Olejník 3, Múdry, Kračko, Butvin
         
   2.kolo: 11.8.2012      
   Lipany – Trebišov  5:0 (3:0)
   Štroncer 2, Saxa 2, Ištoňa
   Humenné – Sp.N.Ves  3:1 (0:1)
   Jakubov, Tamáš, Marcin - Ontko
   Michalovce – Snina  4:0 (1:0)
   Dzurjo 2, Baran, Mitník, hralo sa v utorok 21.8
   PrešovMFK Košice  0:3 (0:1)
   Elexa, Gašparík, Kövér, hralo sa vo štvrtok 16.8
   Bardejov – Poprad  2:1 (1:0)
   Eliáš, Krumlovský - Valigurský, hralo sa v utorok 4.9.
   Stropkov – KAC Košice  0:1 (0:1)
   Lyócsa,  hralo sa v utorok, 14.8.2012
   St. Ľubovňa– Vranov  5:2 (1:0)
   Bočkaj 4, Angelovič - Ivanko, Fekete
         
   3.kolo:  18.8.2012      
   Vranov – Lipany  1:5 (1:2)
   Maďarik - Saxa 3, Vavrek, Štroncer
   KAC Košice – St. Ľubovňa  2:2 (1:0)    Kováč, Dura - Martan, Arendáč
   Poprad – Stropkov  3:5 (1:2)
   Lapšanský, Mihál, Šingliar - Ďzupin, Potoma, Korba, Moskaľ, Bedruň, hralo sa v utorok 28.8.
   MFK KošiceBardejov  4:1 (2:1)    Gašparík 3, Miňo - Krumlovský
   Snina – Prešov  0:3 (0:0)
   Prusák, Leško, Fertaľ
   Sp.N.Ves – Michalovce  0:1 (0:1)
   Dzurjo
   Trebišov – Humenné  0:4 (0:0)
   Tamáš, Vrblovský, Karnaj, Jakubov
         
   4.kolo:  25.8.2012      
   Lipany - Humenné  0:2 (0:1)
   Sitarčík, Vrblovský, hralo sa 29.8.
   Michalovce - Trebišov  9:0 (5:0)
   Košuda 3, Ficko 2, Vojtko, Dzurjo, Sočuvka, Pandoščák
   Prešov - Sp.N.Ves  4:1 (1:1)    Leško 2, Tomeček, Fertaľ - Suslov
   Bardejov - Snina  1:0 (0:0)
   Sokol
   Stropkov - MFK Košice  2:4 (1:1)    Potoma 2 - Kövér 3, Podolák, hralo sa 12.9.
   St. Ľubovňa - Poprad  0:4 (0:4)
   Chmelár 2, Kapsdorfer, Hotary
   Vranov - KAC Košice  1:4 (0:0)
   Nytra - Danko, Dura, Mikloš, Polaško
 
     
   5.kolo:  1.9.2012      
   KAC Košice - Lipany  1:3 (0:1)
   Danko - Andraščík 2, Saxa
   Poprad - Vranov  7:1 (1:1)
   Valigurský 3, Lapšanský 2, Kromka, Hotary - Fekete
   MFK Košice – St. Ľubovňa  3:2 (2:1)
   Miňo 2, Kövér - Angelovič, Dic
   Snina - Stropkov  0:1 (0:1)
   Rusinko
   Sp.N.Ves - Bardejov  2:1 (0:1)
   Olejník, Melikant - Sokol
   Trebišov - Prešov  2:0 (2:0)
   Štedl,Vodilka
   Humenné - Michalovce  4:1 (1:0)
   Vrblovský 2, Klíč, Jakubov - Hospodár
 
     
   6.kolo:  8.9.2012      
   Lipany  - Michalovce  1:2 (0:1)
   Štroncer - Vojtko, Trusa
   Vranov - MFK Košice  0:2 (0:1)    Miňo, Pačinda
   St. Ľubovňa - Snina  3:0 (1:0)
   Angelovič 2, Furtkevič
   Stropkov - Sp.N.Ves  0:0    
   Bardejov - Trebišov  4:0 (1:0)    Murcko 2, Krumlovský, Eliáš, hralo sa 17.9.
   Prešov - Humenné  2:0 (0:0)
   Mihalík, Bernát
   KAC Košice - Poprad  6:1 (4:1)
   Pekarčík 3, Danko 2, Hričina - Šingliar
 
     
   7.kolo:  15.9.2012      
   Poprad - Lipany  2:2 (0:1)    Lapšanský, Valigurský - Saxa, Klembara, hralo sa 14.9.
   MFK Košice - KAC Košice  2:0 (0:0)    Gašparík, Baláž
   Snina - Vranov  4:0 (3:0)    Lukáč 2, Husťak, Plevka
   Sp.N.Ves – St. Ľubovňa  2:3 (1:1)    Suslov, Olejník - Strachan 2, Furtkievič
   Trebišov - Stropkov  1:2 (0:2)    Šrobár - Gombár, Veselý
   Humenné - Bardejov  2:0 (2:0)    Jakubov, Vrbovský
   Michalovce - Prešov  0:0    hralo sa 13.9.
 
     
   8.kolo:  22.9.2012      
   Lipany - Prešov  0:1 (0:1)    Trojan
   Bardejov - Michalovce  2:3 (0:1)    Sokol, Murcko - Varga, Baran, Dzurjo
   Stropkov - Humenné  0:3 (0:1)    Vrblovský 2, Jakubov
   St. Ľubovňa - Trebišov  7:1 (2:0)
 Angelovič 4, Matoľák 2, Arendač - Štedl
   Vranov - Sp.N.Ves  1:3 (1:3)    Jurov - Kračko 2, Slebodník
   KAC Košice - Snina  4:0 (1:0)    Kuľbaga 2, Danko 2
   Poprad - MFK Košice  1:3 (0:2)    Novotný - Kövér 3
 
     
   9.kolo:  29.9.2012      
   MFK Košice - Lipany  4:1 (2:1)    Matta 2, Šlehofer, Miňo - Knut
   Snina - Poprad  2:1 (0:0)    Vološin, Holovka - Pitoňák
   Sp.N.Ves - KAC Košice  1:1 (0:0)    Filip - Masrna
   Trebišov - Vranov  5:4 (0:2)    Lendacký, Štedl, Baňas, Cili, Kohút - Fekete 2, Maďarík, Nytra 
   Humenné – St. Ľubovňa  3:1 (1:0)    Tamáš 2, Sitarčík - Strachan
   Michalovce - Stropkov  2:0 (1:0)    Vojtko, Košuda, hralo sa 28.9.
   Prešov - Bardejov  2:0 (0:0)    Šviderský 2
 
     
   10.kolo:  6.10.2012      
   Lipany - Bardejov  2:0 (1:0)    Saxa 2 
   Stropkov - Prešov  2:0 (0:0)    Potoma, Džupin
   St. Ľubovňa- Michalovce  2:1 (0:1)    Strachan, Kinský - Sidor
   Vranov - Humenné  1:3 (0:1)    Fekete - Vrblovský, Matta, Tamáš
   KAC Košice - Trebišov  4:2 (3:0)    Pekarčík 2, Hričina, Tóth - Šrobár 2
   Poprad - Sp.N.Ves  2:4 (2:1)
   Pitoňák, Kožuch - Klapák, Kračko, Múdry, Mokriš
   MFK Košice - Snina  8:1 (1:0)    Elexa 2, Norko, Pačinda, Podolák, Kövér, Matta, Gašparík - Šteňo
 
     
   11.kolo:  13.10.2012      
   Snina - Lipany  0:6 (0:4)    Saxa 3, Filip, Mišenko, Pribol
   Sp.N.Ves - MFK Košice  1:2 (1:1)    Filip - Kövér, Šlehofer
   Trebišov - Poprad  2:2 (0:1)    Naď, Šrobár - Valigurský, Novotný
   Humenné - KAC Košice  2:0 (0:0)    Jakubov, Vrblovksý 
   Michalovce - Vranov  5:0 (4:0)    Vojtko, Sidor, Varga, Pandoščák,Košuda
   Prešov – St. Ľubovňa  5:0 (2:0)
   Basala 2, Palša 2, Raca
   Bardejov - Stropkov  4:3 (3:2)    Krumlovský 2, Dvorčák, Eliáš - Potoma 2, Dovičák
 
     
   12.kolo:  20.10.2012      
   Lipany - Stropkov  4:1 (2:0)
   Ferenčík, Klembara, Knut, Saxa - Paluba, hralo sa 19.10.
   St. Ľubovňa- Bardejov  1:1 (0:1)    Angelovič - Murcko
   Vranov - Prešov  0:5 (0:2)    Bašala 2, Stach, Leško, Fertal
   KAC Košice - Michalovce  0:3 (0:0)    Sočuvka, Košuda, Hospodár
   Poprad - Humenné  1:3 (1:0)    Valigurský - Marcin, Jakubov, Matta 
   MFK Košice - Trebišov  8:3 (3:1)    Miňo 3, Gašparík 2, Podolák, Kövér, Timura - Vodilka, Baňas, Roman
   Snina - Sp.N.Ves  1:3 (1:1)    Pašek - Ontko 2, Olejník
 
     
   13.kolo:  27.10.2012      
   Sp.N.Ves - Lipany  3:0 (0:0)    Kočiš 2, Javorský
   Trebišov - Snina  7:0 (4:0)    Štedl 2, Baňas 2, Cili, Kohút, Lipkoš
   Humenné - MFK Košice  5:2 (3:0)    Jakubov, Sitarčík, Marcin, Kövér (vl.), Šlehofer (vl.) - Matta, Miňo
   Michalovce - Poprad  7:1 (2:0)    Košuda 2, Hospodár 2, Sidor, Baran, Süč - Matalík
   Prešov - KAC Košice  3:0 (0:0)    Prusák 2, Šviderský 
   Bardejov - Vranov  1:1 (0:1)    Krumlovský - Nytra
   Stropkov – St. Ľubovňa  6:1 (2:0)    Potoma 4, Džupin 2 - Angelovič, hralo sa 24.10.
         
   14.kolo:  3.11.2012      
   Lipany – St. Ľubovňa  2:4 (1:2)    Štroncer, Saxa - Strachan 2,Furtkevič, Jedinák, hralo sa 6.11.
   Stropkov - Vranov  2:2 (1:1)
   Veselý, Bedruň - Vidlička, Lancoš
   Bardejov - KAC Košice  2:6 (1:3)    Murcko, Eliáš - Danko 4, Dura, Pekarčík
   Prešov - Poprad  5:0 (1:0)    Basala 2, Trojan, Palša, Hreško
   Michalovce - MFK Košice  3:0 (1:0)    Košuda, Dzurjo, Baran, hralo sa 30.10.
   Humenné - Snina  4:0 (1:0)    Matta, Vasiľ, Vrblovský, Tamáš
   Trebišov - Sp.N.Ves  1:4 (0:2)    Kohút - Ontko 2, Kačír, Melikant, hralo sa 8.11.
 
     
   15.kolo:  30.3.2013      
   Trebišov - Lipany  2:1 (0:1)
   Kohút, Vysokaj - Ištoňa
   Sp.N.Ves - Humenné  0:1 (0:0)    Vrblovský
   Snina - Michalovce  1:6 (0:3)    Holovka - Hospodár 2, Košuda, Vojtko, Drahokoupil, Barlottini (vl.)
   MFK Košice - Prešov  0:2 (0:1)    Stach, Basala, hralo sa 18.4.
   Poprad - Bardejov  1:1 (1:1)    Gontkovič - Pillár, hralo sa 30.4.
   KAC Košice - Stropkov  2:0 (0:0)    Havrila, Dura, hralo sa 30.4.
   Vranov – St. Ľubovňa  0:5 (0:0)    Štucka 2, Angelovič, Furtkevič, Jedinák
         
   16.kolo:  6.4.2013      
   Lipany - Vranov  2:3 (1:1)    Saxa, Klembara - Fekete 2, Ivanko
   St. Ľubovňa- KAC Košice  2:1 (1:1)
   Angelovič, Pastirčík - Havrila, hralo sa 7.5.
   Stropkov - Poprad  2:1 (0:1)    Potoma, Moskaľ - Valigurský, hralo sa 7.5.
   Bardejov - MFK Košice  3:0 (1:0)    Kaščák, Krumlovský, Šrojta, hralo sa 7.5.
   Prešov - Snina 10:0 (2:0)    Basala 2, Tomeček, Prusák, Bernát, Stach, Trojan, Raca, Komár,
 Potočňák, hralo sa 7.5.
   Michalovce - Sp.N.Ves  2:1 (0:1)    Košuda 2 - S.Olejník
   Humenné - Trebišov  7:0 (3:0)    Marcin2, Vrblovský2, Klič, Sitarčík, Vasiľ, hralo sa 7.5.
         
   17.kolo:  13.4.2013      
   Humenné - Lipany  5:0 (2:0)    Tamáš, Vrblovský, Klič, Matta, Sitarčík
   Trebišov - Michalovce  0:2 (0:0)    Baran 2, hralo sa 25.4.
   Sp.N.Ves - Prešov  0:2 (0:2)    Raca, Palša
   Snina - Bardejov  0:5 (0:1)    Pillár 3, Murcko, Michalčin
   MFK Košice - Stropkov  4:5 (1:4)
   Šlehofer 3, Bochmač (vl.)  - Potoma 3, Ďzupin 2
   Poprad – St. Ľubovňa  6:1 (4:0)    Lapšanský 3, Hotáry 2, Pitoňák - Strachan 
   KAC Košice - Vranov  5:1 (1:1)    Pekarčík 2, Dura, Danko, Kuľbaga - Fekete
         
   18.kolo:  20.4.2013      
   Lipany - KAC Košice  1:2 (0:1)    Klembara - Dura, Danko
   Vranov - Poprad  0:0    
   St. Ľubovňa - MFK Košice  2:3 (1:1)    Strachan, Arendáč - Pačinda, Podolák, Kohút
   Stropkov - Snina  8:0 (2:0)    Potoma 4, Korba 2, Ličko, Šmajda
   Bardejov - Sp.N.Ves  2:4 (2:3)    Čech, Eliáš - Kračko 2, Javorský, Strompf
   Prešov - Trebišov  3:0 (2:0)    Bernát, Basala, Raca
   Michalovce - Humenné  1:1 (0:1)    Baran - Tamáš
 
     
   19.kolo:  27.4.2013      
   Michalovce - Lipany  6:0 (3:0)    Košuda 2, Baran 2, Trusa, Vojtko
   Humenné - Prešov  1:0 (0:0)    Klíč
   Trebišov - Bardejov  1:2 (1:1)    Vysokaj - Pillár, Eliáš
   Sp.N.Ves - Stropkov  1:0 (0:0)    Bašista 
   Snina – St. Ľubovňa  0:3 (0:0)    Kinský 2, Angelovič
   MFK Košice - Vranov  4:1 (2:0)    Gašparík, Miňo, Matta, Šmajda - Fekete 
   Poprad - KAC Košice  0:2 (0:1)    Fiľák, Havrila
 
     
   20.kolo:  4.5.2013      
   Lipany - Poprad  5:1 (3:1)    Saxa 2, Mišenko, Knut, Hudák - Pitoňák
   KAC Košice - MFK Košice  4:2 (2:1)    Pekarčík 2, Danko 2 - Pačinda, Gašparík
   Vranov - Snina  6:0 (2:0)    Ivanko 3, Fekete 2, Vidlička
   St. Ľubovňa- Sp.N.Ves  0:0    
   Stropkov - Trebišov  2:3 (2:1)    Potoma, Bochmač - Štedl 2, Kohút, hralo sa 21.5.
   Bardejov - Humenné  6:1 (3:0)    Krumlovský 2, Peregrim, Eliáš, Pillár, Tiliščák - Vasiľ
   Prešov - Michalovce  0:0    
         
   21.kolo:  11.5.2013      
   Prešov - Lipany  4:1 (1:0)    Raca, Fertaľ, Palša, Bernát - Štroncer
   Michalovce - Bardejov  4:4 (1:3)    Vojtko 2, Sočuvka, Jakubov - Pillár, Nosáľ, Murcko, Eliáš
   Humenné - Stropkov  2:2 (1:0)    Vrblovský, Bočko - Potoma 2 
   Trebišov - St. Ľubovňa  2:0     Štedl, Kohut
   Sp.N.Ves - Vranov  1:0 (1:0)    Kračko
   Snina - KAC Košice  1:8 (0:3)    Andrejov - Havrila 3, Dura 2, Polaško, Masrna, Pekarčík 
   MFK Košice - Poprad  7:1 (4:1)    Matta 3, Kövér 2, Šmajda, Miňo - Matalík
         
   22.kolo:  18.5.2013      
   Lipany - MFK Košice  6:2 (3:2)    Saxa, Knut, Mišenko, Ištoňa, Majtner, Klembara - Matta, Nalevanko
   Poprad - Snina  8:1 (3:0)    Lapšanský 3, Valigurský 2, Matalík, Kožuch, Kromka - Pašek 
   KAC Košice - Sp.N.Ves  1:1 (1:0)    Havrila - Javorský
   Vranov - Trebišov  3:1 (0:0)    Ivanko, Vidlička, Jurov - Naď
   St. Ľubovňa- Humenné  0:2 (0:0)    Tamáš, Vrblovský
   Stropkov - Michalovce  1:2 (0:0)    Džupin - Drahokoupil, Sidor
   Bardejov - Prešov  1:2 (1:1)    Pillár - Palša, Basala
         
   23.kolo:  25.5.2013      
   Bardejov - Lipany  2:4 (0:3)    Sokol, Pillár - Klembara 2, Saxa, Murín, hralo sa 21.5.
   Prešov - Stropkov  3:2 (3:1)    Palša 2, Bernát - Potoma, Džupin, hralo sa 11.6.
   Michalovce – St. Ľubovňa  4:0 (1:0)    Hospodár 2, Baran, Sočuvka
   Humenné - Vranov  4:0 (2:0)    Marcin, Vasiľ, Klič, Karnaj 
   Trebišov - KAC Košice  1:4 (0:2)    Pekarčík (vl.) - Pekarčík 2, Havrila, Vávra
   Sp.N.Ves - Poprad  1:0 (1:0)    Kočiš
   Snina - MFK Košice  1:4 (0:2)    Leňo - Matta 2, Šlehofer, Kövér, hralo sa 5.6.
         
   24.kolo:  1.6.2013      
   Lipany - Snina  12:0 (4:0)    Saxa 5, Klembara 2, Knut 2, Pillár 2, Murín
   MFK Košice - Sp.N.Ves  4:2 (1:1)    Elexa 2, Gašparík, Kövér - Mokriš, Olejník
   Poprad - Trebišov  1:0 (0:0)    Hotáry
   KAC Košice - Humenné  1:1 (1:1)    Masrna - Vrblovský
   Vranov - Michalovce  0:3 (0:3)    Vojtko, Dzurjo, Košuda
   St. Ľubovňa- Prešov  0:7 (0:5)
   Bernát 2, Palša, Basala, Stach, Mihálik, Tomeček
   Stropkov - Bardejov  1:1 (0:1)    Veselý - Nosáľ
         
   25.kolo:  8.6.2013      
   Stropkov - Lipany  5:2 (2:2)    Moskaľ, Potoma, Džupin, Veselý, Varga - Klembara, Štroncer
   Bardejov – St. Ľubovňa  4:0 (2:0)    Pillár 2, Sokol, Murcko 
   Prešov - Vranov  3:0 (0:0)    Tomeček, Prusák, Basala
   Michalovce - KAC Košice  1:0 (1:0)    Baran 
   Humenné - Poprad  1:0 (0:0)    Sitarčík 
   Trebišov - MFK Košice  0:2 (0:0)    Pačinda, Gašparík
   Sp.N.Ves - Snina  9:0 (4:0)    Ernest 3, Kračko 3, Olejník 2, Múdry
         
   26.kolo:  15.6.2013      
   Lipany - Sp.N.Ves  3:3 (2:2)    Saxa 2, Knut - Ernest, Múdry, Kračko
   Snina - Trebišov  1:3 (0:2)    Pašek - Vaško, Štedl, Naď 
   MFK Košice - Humenné  2:3 (1:1)    Gašparík, Šlehofer - Krídla, Vrblovský, Vasiľ
   Poprad - Michalovce  1:3 (0:1)    Šingliar - Dzurjo, Košuda, Sočuvka
   KAC Košice - Prešov  2:2 (2:0)    Masrna, Danko - Trojan, Bernát
   Vranov - Bardejov  1:4 (0:1)    Vidlička - Magda, Krumlovský, Eliáš, Dvorčák 
   St. Ľubovňa- Stropkov  1:8 (1:3)    Angelovič - Potoma 2, Džupin 2, Moskaľ, Veselý, Petráš, Ličko, hralo sa 5.6.2013

 Prosím, výsledky a strelcov (prípadne opravy) nám priebežne hláste na cftkosice@zoznam.sk