4.  FA Benecol Košice
 9.  FK Slavoj Kráľovský Chlmec
 5.  FK Haniska (odstúpila zo súťaže)
 10.  FK Čaňa

Poznámka: Čaňa - domáce stretnutia v nedeľu o 10:00 starší žiaci, 11:45 mladší žiaci

7:0 (2:0)
3',39',53',56' Danko, 15',50' Tóth, 35' Gašparík (PK)

3. 4.09.2010 So
10:45
FK Šaca
(v)
 3:0 (1:0)
1' Danko, 35' Masrna,
59' Gašparík
50' Masrna nepremenil penaltu, ŽK Gašparík
 2:6 (0:4) 59',60' Danko - 8',21',23',26',50',55' súper
14' Gašparík nepremenil penaltu
 6. 26.09.2010 Ne
11:45
FK Slavoj Sečovce
(d)
 1:0 (1:0)
16' Tóth (PK)

7. 2.10.2010 So
10:45
FA Benecol Košice
(v)
 2:3 {0:1)
34' vlastný, 42' Maťaš - 19',32',36' súper 51' Maťaš nepremenil penaltu, 56' súper nepremenil penaltu
 8. 10.10.2010 Ne
10:00/11:45
Slavoj Kráľovský Chlmec
(d)
 9:1 (5:0)
2' Masrna, 10',22',50' Gašparík, 15' Pekarčík, 16',43' Tóth, 35',60' Danko - 56' súper

Góly:

Zostava: Župa, Rusinko (31. Timko Štefan), Jalč, Máťaš, Begáni,  Dura, Klembala, Sedlák, Lumtzer, Renčík, Pancurák Marek
Hodnotenie: Väčšia časť družstva sa v tomto termíne zúčastnila turnaja v Tepliciach takže sme neboli v kompletnej zostave. Chlapci odohrali vyrovnaný zápas. Pri troche šťastia mohol byť výsledok pre nás priaznivejší.

FK Čaňa - MFK SP Rožňava  7 : 0 (2 : 0)

Góly: 3',39',53',56' Danko, 15',50' Tóth, 35' Gašparík (PK)

Zostava: Župa, Rusinko (50.Čarny), Maťáš, Begáni (31.Škovran) , Dura (50. Klembala), Gašparík, Pancurák Marek, Tóth, Danko, Pekarčík (31.Forgáč), Masrna (45.Renčík)
Hodnotenie: Náš prvý súťažný zápas na veľkom ihrisku 10+1 v kompletnej zostave. S napätím som očakával ako sa bude zápas vyvíjať  stretnutia. Na jeho konci som bol veľmi príjemne prekvapený z nášho disciplinovaného a sústredeného výkonu s peknými akciami a gólmi.

FK Šaca – FK Čaňa 0 : 3 (0 : 1)
Góly:
1' Danko, 35' Masrna, 59' Gašparík,  ŽK: Gašparík,  Masrna nepremenil v 50.min. penaltu,

Zostava: Župa (56. Petrovský) Renčík (50. Škovran), Máťaš, Jalč (15. Hričina), Kuľbaga, Gašparík, Pancurák Marek (45.Forgáč), Tóth, Danko, Pekarčík (31.Sedlák), Masrna
Hodnotenie: Potvrdili sme kvalitný výkon zo zápasu proti Rožňave. Proti fyzicky zdatnejšiemu súperovi sme sa dokázali presadiť a zaslúžene sme vyhrali

FK Čaňa - SAFI Prešov  1 : 2 (1 : 1)
Góly: 23' Gašparík - 12' súper, 40' Kuľbaga vlastný,  ŽK: Zlacký

Zostava: Župa, Begáni (31.Dura), Máťaš, Kuľbaga, Hričina (50. Škovran), Gašparík, Zlacký (45.Klembala), Tóth, Danko, Pekarčík (40.Sedlák), Forgáč (57. Čarny)
Hodnotenie: Priebeh zápasu bol vyrovnaný. Prvý gól sme inkasovali po sólovom nájazde na našu bránu, keď náš obranca (r.2000) nestačil bežecky na súpera (r.1998). Po peknej akcii sa nám podarilo vyrovnať. Súper hrozil hlavne zo štandardných situácií. Po jednej z nich – rohovom kope -  si náš obranca v snahe odvrátiť loptu strelil vlastný gól. V závere stretnutia sme mali ešte zo dve, tri šance, ale tie zostali nepremenené. Po predvedenom výkone by bola remíza spravodlivejšia.

MFK Veľké Kapušany - FK Čaňa  6 : 2 (4 : 0)
Góly:
8',21',23',26',50',55' súper - 59',60' Danko,      Gašparík nepremenil v 14.min. penaltu

Zostava: Župa, Renčík (31.Škovran), Rusinko (20.Forgáč), Máťaš, Hričina, Gašparík, Kuľbaga, Danko, Dura(45.Jalč), Pekarčík (38.Čarny), Zlacký
Hodnotenie: V oslabenej zostave (chýbali 4 hráči základnej zostavy) sme proti fyzicky a vekovo staršiemu súperovi nemali veľkú šancu uspieť. Oceňujem bojovnosť tých najmladších v našom tíme. Po prestriedaní a preskupení postov sa hra v druhom polčase viac vyrovnala. Dvoma gólmi v závere sme dokázali aspoň skorigovať výsledok.

FK Čaňa - FK Slavoj Sečovce  1 : 0 (1 : 0)
Góly:

Zostava: Župa, Renčík (55.Rusinko), Zlacký, Kuľbaga, Hričina (57.Klembala), Pekarčík (31.Škovran), Tóth, Máťaš, Danko, Sedlák (50.Begáni), Forgáč (31.Čarny)
Hodnotenie: Zápas plný nepresností. Prevládala bojovnosť nad futbalovým prejavom. V strede poľa sme nedokázali podržať loptu na svojich kopačkách. Počas celého zápasu sme videli možno len tri plynulé akcie od obrany pred šestnástku súpera a len jednu strelu priamo na bránu z ktorej na šťastie pre nás padol gól.

FA Benecol Košice - FK Čaňa  3 : 2 (1 : 0)
Góly:
19',32',36' súper - 34' vlastný, 42' Maťaš,    51' Maťaš nepremenil penaltu, 56' súper nepremenil penaltu

Zostava: Župa, Renčík (20.Forgáč), Zlacký, Kuľbaga, Hričina (55. Dura), Gašparík, Tóth, Maťaš, Danko (58.Jalč), Pekarčík (55.Čarny), Sedlák (40.Škovran)

Hodnotenie: Zápas mal lepšiu úroveň ako pred týždňom. Zlepšili sme hru v strede poľa, vytvárali sme si strelecké príležitosti. Herne sme boli minimálne vyrovnaným súperom. Hlavne v druhom polčase sme hrali dobre. V závere stretnutia sme súpera pritlačili a nechýbalo veľa a boli by sme vyrovnali. Teší ma, že so starším súperom (všetci r.nar.1998) sme vydržali kondične, dokonca v závere sme mali navrch.

FK Čaňa - FK Slavoj Kráľovský Chlmec  9 : 1 (5 : 0)
Góly:

Zostava: Župa(31. Petrovský), Hričina(55. Jalč), Kuľbaga, Maťaš, Forgáč(44. Čarny), Tóth, Gašparík, Danko, Masrna, Pekarčík(31. Škovran), Sedlák(31. Lyócsa)

Hodnotenie: Počas celého zápasu sme mali jasnú prevahu na každom poste. Chlapci si schuti zahrali a zastrieľali. Jediný gól sme inkasovali po dobre umiestnenej strele súpera pod brvno, kde náš brankár nemal šancu dosiahnuť, hoci robil čo mohol.