Turnaje/Zápasy


2016

 Dátum  Miesto 
 Turnaj 
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
12.04.2016  Sokoľ FC Lok.Košice U19 "B" 2
1 0 0 1 2
: 5
0

06.03.2016  Košice- Užhorodská FC VSS Košice U15 2
1 0 1 0 0 : 0 1
27.02.2016  Košice - Bruselská FK Humenné
2
1 0 0
1 1 : 7 0

20.02.2016  Košice - Bruselská FC Lok.Košice U19 "B"
2
1 1 0
0 5 : 2 3
06.02.2016  Košice - Bruselská FAMT Prešov 2
1 1 0
0 7 : 5 3
01.02.2016  Humenné
Halový turnaj MD,SD 4 H
3 2 0
1
4 : 3
6 2.

2015

 Dátum  Miesto 
 Turnaj 
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
26.7.2015  Čaňa
FK Čaňa
2

1
0
0
1
1
: 3
0

02.-06.7.2015  Prešov
Fragaria Cup 2015
14

8
4
1
3
18
: 16
13
5.
21.03.2015  Geča
FK Geča 73
2

1
1
0 0
4
: 1
3

14.03.2015  Košice - Bruselská
ŠK Futura Humenné
2

1
0
0 1
1
: 3
0

12.03.2015  Čaňa
FK Čaňa
2

1
1
0 0
3
: 1
3
07.03.2015  Košice - Bruselská
FK SAFI Prešov
2

1
1
0 0
4
: 0 3
01.03.2015  Košice - Bruselská
FK Čaňa
2

1
1
0 0
4
: 2
3
20.02.2015  Košice - Bruselská
Slavoj Trebišov
2

1
0 0 1
0 : 3 0
08.02.2015  Poprad Pohár FAM Poprad 4 H
3
0 0 3 5 : 13 0 4.
31.01.2015  Čaňa Turnaj starších žiakov 5 H
4
4 0 0
13
: 5 12
1.
24.01.2015  Felsőzsolca DVTK Kupa 2015
8
H
4
3
1 0
14
: 8 10
3.

2014

 Dátum  Miesto 
 Turnaj 
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
02.-06.07.2014  Prešov Fragaria Cup 2014
13
9 4 1 4 21
: 18 13 4.
04.06.2014  Košice - Lok. B
MFK Košice
2
1 0 1 0 2
: 2
1
29.03.2014  Sokoľ
CF Athletico Sokoľ 2
1 0 1 0 1
: 1 1
22.03.2014  Košice - Bruselská
KAC Košice U15 2
1 0 0 1 2
: 6 0
16.03.2014  Košice - Bruselská
Lokomotíva Košice U15 2
1 0 0 1 0 : 6 0
08.03.2014  Košice - Bruselská
FK Čaňa 2
1 1 0 0 4 : 2 3
01.03.2014  Košice - Bruselská
FA Benecol Košice U15 2
1 1 0 0 11 : 0 3
22.02.2014  Košice - Bruselská
FK Galaktik Košice U15 2
1 0 0 1 4 : 6 0
08.02.2014  Badín O pohár predsedu SsFZ  6 H 5 1 0 4 12 : 32 3
5.
05.02.2014  Hádzanárska hala
FK Galaktik Košice U15 2 H 1 0 0 1 7 : 10 0
25.01.2014  Hádzanárska hala
SKYSIDE CUP U15 7 H 6 3 0 3 10 : 11 7 4.
12.01.2014  Felsőzsolca
DVTK Kupa 2014 6 H 4 2 1 1 12 : 6 7 3.

2013

 Dátum  Miesto 
 Turnaj 
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
14.12.2013  Košice
O pohár predsedu MFZ  8 H 4 4 0 0 22 : 1 12 1.
02.-06.07.2013  Prešov
Fragaria Cup 2013 24
7 4 1 2 14 : 8 13 10.
07.04.2013  Košice - Bruselská
FK SAFI Prešov 2
1 1 0 0
7 : 1 3
24.03.2013  Košice - Bruselská
ŠK Futura Humenné 2
1 0 1 0
0 : 0 1
13.03.2013  Košice - Bruselská
FK Slavoj Trebišov 2
1 1 0 0
11 : 2 3
10.03.2013  Košice - Bruselská
FK Čaňa 2
1 1 0 0
11 : 2 3
01.-03.02.2013  Prešov

ADIDAS Cup 2013
ADIDAS Cup 2013
22
22
H
H
8
4
7
0
1
1
0
3
38
5
:
:
8
15
22
1
2.
17.-20.
26.01.2013  ZŠ Bruselská  Priateľské zápasy I.  4 H 6 5 0 1 27 :
7 15


Priateľské zápasy II.  4 H 6 1 1 4 8 :
16 4
19.01.2013  Košice Galaktik-Deva Cup  6 H 5 1 1 2 6 :
10 4  4.
19.01.2013  Miskolc DVTK Kupa 2013  8 H 4 3 0 1 22 :
5 9  2.
12.-13.01.2013  Levice Hollmex Cup 2013  16 H 9 2 2 5 19 :
29 8  11.

2012

 Dátum  Miesto
 Turnaj
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
 15.-16.12.2012  Debrecen Vianočný pohár   25 7 5 1 1 24 :
6 16  13.
 8.12.2012  Infinity Aréna Košice O pohár predsedu MFZ   6 5 1 0
4 3 :
15 3  5.
 6.12.2012  ZŠ Bruselská
KAC Jednota U12  2 H 2 2 0
0 30 :
2 6  
 16.11.2012  Čaňa - ZŠ
FK Čaňa 
 2 H 2 2 0
0 19 :
3 6  
 4.10.2012  Košice - Dneperská
FK Galaktik Košice
 2   1 0 0
1
2 :
6 0  
 5.09.2012  Čaňa
FK Čaňa
 2   1
1
0
0
3
:
0
3
 
 3.-7.07.2012  Prešov
Fragaria Cup 2012
 26   9
6
1
2
19
:
15
19
 5.-8.
 27.06.2012  Košice - Bruselská
FK Galaktik Košice
 2   1 1
0
0 3
:
2
3
 
 1.04.2012  Čaňa
FK Čaňa
 2   1 0
1
0 4
:
4
1
 
 24.03.2012  Košice - Bruselská
FAMT Prešov
 2   1 1 0 0 7
:
2
3  
 17.03.2012  Košice - Bruselská
FK Galaktik Košice
 2   1 1 0 0 4
:
0
3  
 10.03.2012  Košice - Bruselská
Lokomotíva Košice U13
 2   1 1 0 0 2 :
1 3  
 26.02.2012
 Levice  Hollmex Cup 2012  12
H 8 5 0 3 28 : 21 15 1.
 19.02.2012  Miskolc DVTK Kupa 2012
6 H 5 3 2 0 15 :
10
 11 1.
 29.01.2012  Košice - Užhorodská
MFK Košice
2   1 0 0 1  1 :
 5  0  
 28.01.2012  Košice - Bruselská
Turnaj KAC Jednota
6
6
6
H
H
H
5
5
5
5
4
1
0
0
1
0
1
3
16
23
5
:
:
:
8
6
9
15
12
4
1.
2.
5.
 14.01.2012  Považská Bystrica
Tepláreň Cup 2012
8
H
7
6
0
1
29
:
16
18
2.
 4.01.2012  Humenné Humenné Cup 2012
6
6
H
H
5
5
2
1
2
0
1
4
14
5
:
:
8
17
8
3
3.
5.

2011

 Dátum  Miesto
 Turnaj
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
 9.12.2011  Snina Halový turnaj V.ročník
5 H 4 2 0 2 11 :
4 6  3.
 4.10.2011  Michalovce Mini Champions League 4   3 2 0 1  12 :
 10  6  2.
 14.09.2011  Košice - Bruselská
Mini Champions League
 5   4 3 0 1 14 :
8  9  2.
3.-7.07.2011  Prešov
Fragaria Cup 2011
35   7 3
2
2
23
:
6
11
9.-16.
 30.06.2011  Košice - Galaktická Prípravné zápasy
3
  2 2
0
0
 19 :
 2 6
 
 27.06.2011  Košice - Bruselská FK Galaktik Košice U11
2
  1 1
0
0
7
:
3
3
 
 16.06.2011  Michalovce
Liga prípraviek VIII.kolo
4   3 0 1 2  2 :
6
 1  4.
 27.-28.05.2011  Čaňa RODO CUP 2011
8
  7
4
3
7
: 7
12
 3.
 21.05.2011  Čaňa
Liga prípraviek VII.kolo
4   3 1
1
1
 3 :
5
4
 4.
 5.05.2010  Prešov Liga prípraviek VI.kolo
3   2 1
0
1
 2 :
 5
3
 2.
 17.04.2011  Košice - Galaktická
Veľkonočný turnaj U9
8   5 1 1 3 4 : 12  4  4.
 12.04.2011  Michalovce MFK Zemplín Michalovce
2   1 0 0 1  5 :
 6  0  
 10.04.2011  Košice - Galaktická
Veľkonočný turnaj U11
7   6
6
0
0
28 :
 5 18
 1.
 8.04.2011
 Prešov FAMT Prešov U11
2   1 1 0 0  9 :
 3 3
 
 3.04.2011  Čaňa
FK Galaktik Košice U11
2   1 1
0 0  7 :
 2 3  
 26.03.2011  Košice - Bruselská
KAC Košice U12 2   1 0 0
1  4 :
 0  
 19.03.2011  Čaňa
FAMT Prešov U11
2   1
1
0
0
 7 :
 1  3  
 26.02.2011  Stará Ľubovňa
O pohár prezidenta Junošport U10
5 H
4 4 0 0 9 : 2 12  1.
19.02.2011
 Čaňa 1.HFC Humenné U10
2 H
3
1
1
1
6
:
14
 4  
19.02.2011
 Čaňa 1.HFC Humenné U11
2 H
2
1
0
18 :
8
7  
 13.02.2011  Michalovce
Futbalový turnaj U11
4
H
3
2
0
1
7
:
4
9
2.
 13.02.2011  Michalovce Futbalový turnaj U10 4 H 3 3 0 0 6 :
0  9 1.
 29.-31.01.2011  Prešov UMBRO CUP 2011
26 H 4
2
1
1  10
:
8
7
10.
 22.01.2011  Rimavská Sobota
JUBAL CUP
 8 H
5 5 0 0  24 :
 9  15  1.
 8.-9.01.2011  Nitra VizTec Cup 2011
16
H 8
4 0 4
 22 :
 18  12 13.

2010

 Dátum  Miesto
 Turnaj
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
 18.12.2010  Topoľčany
Vianočný turnaj U10
8 H
5 4
0
1
 11 :
3
 12 1.
 12.12.2010  Trebišov Futbalový turnaj
8 H 5 4 0 1  27 :
 10  12 2.
 4.-5.12.2010  Debrecen (HU)
XX. Výročný Mikulášsky a Vianočný pohár
24 H
6 3 0 3 16 :
 11  9 8.
 21.11.2010  Čaňa
O pohár starostu obce
6 H 5 5
0
0
21
:
5  15 1.
    Čaňa
6 H 5 2
0
3
 5 :
9
6 4.
 28.10.2010  Košice - Užhorodská
Liga prípraviek IV.kolo
4   3 0
1
2
 6 :
 9 1
4.
 15.10.2010  Michalovce
Liga prípraviek III.kolo
4   3
1
1
1
 7 : 6
4
3.
 14.10.2010  Košice - Galaktická
Turnaj na Galaktickej
3   3 2 1
0
15 : 3 7

 6.10.2010  Prešov Liga prípraviek II.kolo
4
  3 1
0
2
6
:
 12  3 3.
 10.09.2010  Čaňa Liga prípraviek I.kolo 4   3
3
0
0
9
:
 3  9 1.
 26.-27.08.2010  Ľubotice Prešov Cup 2010 U10
4
  4
0
0
0
 17 :
 6  15 1.

  FAMT Prešov (príprava)
1   1 0 0 0  6 :
 1 3
 
 21.-22.08.2010  Teplice (CZ)
Umbro Cup 2010
20   7 3 0
4
 11 :
 16  9 13.
 3.-7.07.2010  Prešov Fragaria Cup 2010
33   10
8
1
1
38
:
7
 25 4.
 27.06.2010  Považská Bystrica
MDS CUP 2010
 8
  7 4
0
3  12 :
 7  12 4.
 20.06.2010  Trenčín Turnaj U10
10   7 3
1
3
4
:
 7 10
5.
 13.06.2010  Tiszaújváros (HU)
Prípravné zápasy
2   2 1 1 0
 5 :
3
 4  
14.-15.05.2010  Čaňa RODO CUP 2010
6   5
3
1
1
33
:
3 10 2.
1.05.2010
 Brezno
Turnaj U10 ŽP Šport
8

7
6
0
1
15
:
3
18
2.
3.-4.04.2010
 Budapest (HU)
Budapest Cup 2010
16

6
2
2
2
8
:
5
8
11.
20.03.2010
 Košice - Bruselská
"A" - prípravné zápasy
"B" - prípravné zápasy
2
2

3
3
3
0
0
1
0
2
10
1
:
:
0
6
9
1

6.03.2010
 Čaňa
"A" - Malý turnaj s U13
"B" - Malý turnaj s U11
3
3
H
H
2
2
0
0
0
0
2
2
3
0
:
:
9
4
0
0
3.
3.
28.02.2010
 Stará Ľubovňa
Turnaj U11
11
H
5
2
1
2
6
:
8
7
4.
21.02.2010
 Rimavská Sobota
Turnaj U11
4
H
6
0
1
5
6
:
20
1
4.
18.02.2010
 Čaňa
Prázdninový turnaj U13
4
H
3
0
2
1
8
:
9
2
4.
30.1.-1.02.2010
 Prešov
"A" UMBRO CUP 2010
"B" UMBRO CUP 2010
23
23
H
H
8
5
7
0
0
0
1
5
40
1
:
:
3
25
21
0
3.
9.-10.01.2010
 Nitra
VizTec Cup 2010
15
H
8
2
1
5
10
:
15
7
13.

2009

 Dátum  Miesto
 Turnaj
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
20.12.2009
 Považská Bystrica
 MDS Cup 2009
9
H
8
4
1
3
13
:
9
13
5.
28.11.2009
 Košice
 RODOCUP
6
H
5
4
0
1
32
:
10
12
1.
27.10.2009
 Michalovce
 Liga prípraviek 4.kolo
4

3
3
0
0
15
:
1
9

3.10.2009
 Košice - Bruselská
 Liga prípraviek (Barca)
4

3
2
0
1
19
:
9
6

30.09.2009
 Moldava
 Liga prípraviek 3.kolo
4

3
3
0
0
17
:
1
9

19.-20.09.2009
 Jasło (PL)
 Puchar Podkarpacja 2009
15

8
6
1
1
27
:
6
19
2.
15.09.2009
 Nižná Šebastová
 Liga prípraviek 2.kolo
4

3
2
0
1
18
:
4
6

12.09.2009
 Barca
 Liga prípraviek (Barca)
4

3
2
1
0
8
:
4
7

3.09.2009
 Košice
 Liga prípraviek 1.kolo
4

3
3
0
0
20
:
1
9

1.09.2009
 B.Bystrica
 Turnaj B.Bystrica
7

6
3
0
3
11
:
7
9
5.
19.-25.07.2009
 Kaposvár (HU)
 Youth Football Festival
22

6
4
1
1
41
:
7
13
5.-8.
3.-8.07.2009
 Prešov
 Fragaria Cup 2009
25+1

11
8
1
2
32
:
14
25
2.
19.-20.06.2009
 Čaňa
 Miniliga talentov
6+1

6
4
2
0
25
:
3
14
2.(1.)
22.-23.05.2009
 Prešov
 Miniliga talentov
6

5
2
2
1
20
:
5
8
3.
2.05.2009
 Nitra
 GEKO CUP
12

11
2
3
6
12
:
20
9
11.
18.04.2009
 Michalovce
 Minilga talentov
6
H
5
3
1
1
13
:
5
10
2.
28.-29.03.2009
 Košice
 Turnaj MFK a SCVČ
6
H
5
2
1
2
7
:
6
7
5.
19.03.2009
 Stará Ľubovňa
 Minilga talentov 6
H
5
4
0
1
18
:
2
12
2.
7.03.2009
 Bardejov
 Minilga talentov 5
H
4
4
0
0
16
:
0
12
1.
14.02.2009
 Košice
 Minilga talentov 5
H
4
3
1
0
15
:
3
10
1.
30.1.-1.02.2009
 Prešov
 UMBRO CUP 2009
19
H
8
6
1
1
24
:
7
19
2.
24.01.2009
 Rimavská Sobota
 Halový turnaj
6
H
5
4
1
0
19
:
7
13
1.
18.01.2009
 Badín
 Halový turnaj
9
H
8
4
2
2
26
:
12
14
2.

2008

 Dátum  Miesto
 Turnaj
 Tímy Hala Z
V R P  G+    G-  B  Poradie
 4.12.2008  Spišská Nová Ves
 Miniliga talentov
6
H 5
5 0 29
:
7
15 1.
 22.11.2008  Čaňa
 RODOCUP  6 H
5
4
0 1
25
:
14
12
2.
8.11.2008
 Prešov
 Miniliga talentov
6
H
5
4 1
0
24
:
6
13
1.
14.09.2008
 Nitra
 Turnaj FC Nitra
16
  9 4 2
3
15
:
11
14
7.
3.-7.07.2008
 Prešov
 Fragaria Cup 2008
20
  12  6 2
4
20
:
17
20  2.
25.06.2008
 Martin  FOMAT CUP
6
  5
5
0
0
19
:
7
15  1.
21.06.2008
 Barca
 Miniliga talentov
4
  3
3
0
0
21
:
4
9
1.
 31.05.2008  Rimavská Sobota
 Medzinárodný turnaj
7   6
3
1
2
      10
3.
8.05.2008
 Prešov
 Miniliga talentov
3
  4
3
1
13 :
10
9 2.