Turnaje/Zápasy‎ > ‎

19.-20.9.2009 Jasło (PL) - Puchar Podkarpacia 2009

Výsledky MFK Košice

Základná skupina

19.9.2009 ( 1x25 min - kvoli 3 člennej skupine, 5+1)
MFK Košice - AMSPN Hetman Zamość (PL)            1:0   [Video] [Video]
Góly:
16' Tóth 1:0

19.9.2009 ( 1x20 min, 5+1)
MFK Košice - UKS Szóstka Jasło II (PL)                 12:0   [Video]
Góly:
2' Tóth
1:0
3' Tóth
2:0
5' Gašparík
3:0
7' Pekarčík
4:0
9' Forgáč
5:0
10'
Tóth
6:0
12' Danko
7:0
15' Pekarčík
8:0
17' Masrna
9:0
18' Šmajda
10:0
19' Kövér
11:0
20' Tóth
12:0

Skupina o 1.-8. miesto

19.9.2009 ( 1x20 min, 5+1)
MFK Košice - Motor Lublin (PL)                                 3:1   [Video] [Video]
Góly:
1' súper 0:1
8' Pekarčík
1:1
 11' Gašparík
2:1
 20'
Tóth
3:1

19.9.2009
MFK Košice - Hutnik Kraków (PL)                             4:2    [Video] [Video]
Góly:
1' Danko 1:0
7' súper
1:1
 12' Danko
2:1
 16. Tóth
3:1
 17. súper
3:2
 18'
Gašparík
4:2

20.9.2009
MFK Košice - Korona Kielce (PL)                              2:0   [Video] [Video]
Góly:
16' Tóth 1:0
20' Danko
2:0

20.9.2009
MFK Košice - Dunajec Nowy Sącz (PL)                    4:0   [Video] [Video]
Góly:
4' Tóth 1:0
4' Gašparík
2:0
 11' Tóth
3:0
 12' Tóth
4:0

20.9.2009
MFK Košice - Arka Gdynia (PL)                                 0:2   [Video] [Video]
Góly:
3' súper 0:1
5' súper
0:2

20.9.2009
MFK Košice - Żaczek Katowice                                 1:1   [Video] [Video]
Góly:
1' Danko 1:0
17' súper
1:1


Strelci : Tóth 11, Danko 5, Gašparík 4, Pekarčík 3, Forgáč, Masrna, Šmajda, Kövér


Tabuľky základných skupín

Skupina A
1.  Dunajec Nowy Sącz
3
2
0
1
 9  : 3
 6  
 2.  Korona Kielce
3
2
0
1
 9  :  3 6
 
 3.  UKS Szóstka Jasło
3
2
0
1
5
 :
4
6
 
 4.  Polonia Bytom
3
0
0
3
2
 :
15
0
 

Skupina B
1.  Żaczek Katowice
3
3
0
0
 7  : 0
 9  
 2.  Hutnik Kraków
3
2
0
1
 5  :  1 6
 
 3.  Beniaminek Krosno 3
1
0
2
4
 :
3
3
 
 4.  Resovia Rzeszow
3
0
0
3
0
 :
12
0
 

Skupina C
1.  Arka Gdynia
3
3
0
0
 14  : 2
 9  
 2.  Motor Lublin
3
2
0
1
 6  :  9 6
 
 3.  Sandecja Nowy Sącz 3
1
0
2
5
 :
5
3
 
 4.  Igloopol Dębica
3
0
0
3
3
 :
12
0
 

Skupina D
1.  MFK Košice
2 2
0
0
 13  : 0
 6  
 2.  AMSPN Hetman Zamość
2 1
0
1
 8  :  1 3
 
 3.  UKS Szóstka Jasło II 2 0
0
2
0
 :
20
0
 


Tabuľky o konečné umiestnenie

Skupina E ( o 1.-8. miesto )
1.  Arka Gdynia 7
6
1
0
19
 : 4
 19  
 2.  MFK Košice
7
5
1
1
 15  :  6 16
 
 3.  Żaczek Katowice 7
4
2
1
11
 :
6
14
 
 4.  AMSPN Hetman Zamość 7 3
1
3
9
 :
8
10
 
 5.  Hutnik Kraków 7 1
3
3
8
 :
11
6
 
 6.  Dunajec Nowy Sącz 7 1
3
3
5
 :
10
6
 
 7.  Korona Kielce 7 1
2
4
3
 :
10
5
 
 8.  Motor Lublin 7 0
1
6
5
 :
20
1
 

Skupina F ( o 9.-15.miesto)
9.  Sandecja Nowy Sącz 5
4
1
0
 21  : 5
 12  
 10.  Igloopol Dębica 5
3
1
1
 14  :  3 10
 
 11.  Polonia Bytom 5
3
0
2
12
 :
10
9
 
 12.  UKS Szóstka Jasło 5
3
0
2
9
 :
7
9
 
 13.  Beniaminek Krosno 5
2
2
1
11
 :
6
8
 
 14.  Resovia Rzeszow 5
0
1
4
2
 :
12
1
 
 15.  UKS Szóstka Jasło II. 6
0
1
5
4
 :
30
1
 

Všetky výsledky
 
Skupina A
DNS
KK
SJ
PB
 Dunajec Nowy Sącz
1:2
3:0
5:1
 Korona Kielce
2:1

0:2
7:0
 UKS Szóstka Jasło 0:3
2:0

3:1
 Polonia Bytom
1:5
0:7
1:3


Skupina B
ZK
HK
BK
RR
 Żaczek Katowice
1:0
1:0
5:0
 Hutnik Kraków
0:1

2:0
3:0
 Beniaminek Krosno 0:1
0:2

4:0
 Resovia Rzeszow
0:5
0:3
0:4


Skupina C
AG
ML
SNS
ID
 Arka Gdynia
7:0
2:0
5:2
 Motor Lublin
0:7

3:1
3:1
 Sandecja Nowy Sącz
0:2
1:3

4:0
 Igloopol Dębica
2:5
1:3
0:4


Skupina D
KE
HZ
SJ II
 MFK Košice
1:0
12:0
 AMSPN Hetman Zamość
0:1

8:0
 UKS Szóstka Jasło II
0:12
0:8



 Skupina E (o 1.-8. miesto)
AG
KE
ZK
HZ
HK
DNS
KK
ML
 Arka Gdynia

2:0
1:0
3:1
2:2
2:1
2:0
 7:0*
 MFK Košice
0:2

1:1
 1:0*
4:2
4:0
2:0
3:1
 Żaczek Katowice
0:1
1:1

2:1
 1:0*
0:0
3:0
4:3
 AMSPN Hetman Zamość 1:3
 0:1*
1:2

2:0
1:1
2:1
2:0
 Hutnik Kraków
2:2
2:4  0:1* 0:2
1:1 0:0 3:1
 Dunajec Nowy Sącz
1:2
0:4
0:0
1:1
1:1

 1:2*
1:0
 Korona Kielce
0:2
0:2
0:3
1:2
0:0
 2:1*

0:0
 Motor Lublin
 0:7*
1:3
3:4
0:2
1:3
0:1
0:0

*  Zápas sa zarátal zo základnej skupiny

 Skupina F (o 9.-15. miesto)
SNS
ID
PB
SJ
BK
RR
SJ II
 Sandencja Nowy Sącz
4:0*
6:2
3:2
1:1
4:0
7:0
 Igloopol Dębica 0:4*

0:1
2:0
0:0
3:1
9:1
 Polonia Bytom 2:6
1:0

1:3*
1:3
3:0
5:1
 UKS Szóstka Jasło 2:3
0:2
3:1*

3:2
1:0
3:0
 Beniaminek Krosno 1:1
0:0
3:1
2:3

4:0*
5:1
 Resovia Rzeszow 0:4
1:3
0:3
0:1
0:4*

1:1
 UKS Szóstka Jasło II 0:7
1:9
1:5
0:3
1:5
1:1

*  Usporiadatelia sa rozhodli (dosť nepochopiteľne) do tejto tabuľky nezarátať vzájomný zápas zo základnej skupiny.

Najlepší jednotlivci


Najlepší strelec turnaja   : Artur Leszczyński - Arka Gdynia - 15 gólov
Najlepší brankár turnaja  : Jakub Schwarz - Arka Gdynia
Najlepší hráč turnaja        : Dominik Danko - MFK Košice

Hodnotenie trénera

Vcelku vydarený turnaj. Škoda, že sa hralo systémom 5+1 na menšej ploche. Urobili sme si prierez kvality poľských družstiev v tejto vekovej kategórii. Družstvá prvej osmičky boli dosť vyrovnané, o čom svedčia tesné výsledky. Výraznejšie sme porazili len Nowy Sącz a vrátili sme im prehru z turnaja v Cassosporte. Nevyšli nám posledné dva zápasy s najkvalitnejšími tímami. Na chlapcoch už bolo badať únavu, vplyvom čoho sme urobili chyby, po ktorých sme dostali góly.

Druhé miesto na „Majstrovstvách Poľska U10“ je ale pekný výsledok.

Linky

UKS 6 Jasło
Puchar Podkarpacia 2009


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Čo píšu iní

UKS 6 z Jasła                 www.uks6.eu            http://www.uks6.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=53:puchar-podkarpacia-2009&catid=2:relacje&Itemid=5

Puchar Podkarpacia 2009


Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 27 Wrzesień 2009 09:28

W dniach 19-20.09.2009 roku na boiskach MOSiR Jasło odbył się III Międzynarodowy Turniej Piłkarski chłopców rocznika 2000 o Puchar Podkarpacia . Po raz kolejny organizatorom czyli Szóstce udało się zaprosić do Jasła bardzo mocne drużyny . Dużym sukcesem jest "ściągnięcie" na ten turniej drużyny "Młodych Wojowników" czyli Arki Gdynia , ale zaproszenie przyjęły także : Polonia Bytom , Korona Kielce , Dunajec Nowy Sącz , Hutnik Kraków , Resovia Rzeszów, Żaczek Katowice , Beniaminek Krosno , Motor Lublin , Igloopol Dębica , Sandecja Nowy Sącz , AMSPN Hetman Zamość oraz słowacka drużyna MFK Koszyce .

Emocji nie brakowało , a niektóre mecze stały na bardzo wysokim poziomie ; klasą dla siebie i innych była drużyna z Gdyni , która w całym turnieju rozegrała 9 meczy i zaledwie jedno spotkanie zremisowała ( z Hutnikiem Kraków ) pozostałe wygrywając ( bramki 26 - 5 ) . Dlatego nikogo , kto obserwował te zawody nie zdziwiło , że to właśnie Arka Gdynia zwyciężyła w Turnieju o Puchar Podkarpacia . Okazały puchar , wręczony przez dyrektora Gazowni Jasło ( głównego sponsora imprezy ) Andrzeja Datę , pojechał na Wybrzeże . Do Gdyni pojechały tez statuetki dla najlepszego strzelca turnieju : Artur Leszczyński zdobył ich 15 oraz dla najlepszego bramkarza turnieju Jakuba Schwarza . Drugie miejsce w zawodach zajęła drużyna MFK Koszyce , a jej zawodnik Dominik Danko został uznany najlepszym zawodnikiem całego Turnieju . Trzecie miejsce przypadło drużynie Żaczka Katowice , Gospodarze czyli UKS Szóstka Jasło byli wyjątkowo gościnni dla przyjezdnych drużyn : pierwsza drużyna zajęła miejsce 12 ( przegrywając awans do czołowej ósemki jedną straconą bramką więcej niż Korona Kielce ) , a druga drużyna uplasowała się na pozycji 15 .

Wyniki meczy drużyn UKS : Szóstka I : Polonia Bytom 3 - 1 ( Sajdak , Korneusz - 2 ) , Korona Kielce 2 - 0 ( Sajdak , Szura ) , Dunajec Nowy Sącz 0 - 3 , Beniaminek Krosno 3 - 2 ( Korneusz - 2 , Sajdak ) , Resovia Rzeszów 1 - 0 ( Sajdak ) , Sandecja Nowy Sącz 2 - 3 ( Korneusz - 2 ) , Igloopol Dębica 0 - 2 , UKS Szóstka II Jasło 3 - 0 ( Machowski , Girlasiński , Wójcik ) .                       

Szóstka II : AMSPN Hetman Zamość 0 - 8 , MFK Koszyce 0 - 12 , UKS Szóstka I Jasło 0 - 3 , Polonia Bytom 1 - 5 ( Pankiewicz ) , Beniaminek Krosno     1 - 5 ( sam. ) , Resovia Rzeszów 1 - 1 ( Pankiewicz ) , Sandecja Nowy Sącz 0 - 7 , Igloopol Dębica 1 - 9 ( Sikora ) .

W pierwszej drużynie zagrali : Grzegorz Żytniak , Michał Machowski , Wiktor Kobak , Norbert Sajdak , Kacper Szura , Wiktor Madej , Gabriel Girlasiński , Mateusz Cyntler , Patryk Korneusz i Krystian Wójcik , zaś drugi zespół Szóstki wystąpił w składzie : Piotr Kamiński , Kacper Igielski , Eryk Dykas , Aleks Wątroba , Patryk Sikora , Jakub Maczuga , Szymon Pankiewicz , Jakub Grzegorczyk , Dominik Szumiec , Dawid Munar , Łukasz Belniak .

Ostateczna kolejność Turnieju : 1 . ARKA GDYNIA  2. Mfk Koszyce  3. Żaczek Katowice  4. AMSPN Hetman Zamość  5. Hutnik Kraków  6. Dunajec Nowy Sącz  7. Korona Kielce  8. Motor Lublin  9. Sandecja Nowy Sącz  10. Igloopol Dębica  11. Polonia Bytom  12. UKS Szóstka I Jasło  13. Beniaminek Krosno  14. Resovia Rzeszów  15. UKS Szóstka II Jasło

Każda z tych drużyn otrzymała pamiątkowy puchar .

GRUPA A 

UKS SZÓSTKA I JASŁO – POLONIA BYTOM 3-1 ( Sajdak , Korneusz – 2 // Krupa )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – KORONA KIELCE 2-0 ( Sajdak , Szura )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – DUNAJEC NOWY SĄCZ 0-3 ( Michalik , Twardowski , Twaróg )

POLONIA BYTOM – KORONA KIELCE 0-7 ( Piróg , Swiercz , Długosz , Galiszewski , Seweyn , Rogowski , Stramski )

POLONIA BYTOM – DUNAJEC NOWY SĄCZ 1-5 ( Bąk // Michalik – 2 , Gargas ,

Twardowski -2 )

DUNAJEC NOWY SĄCZ – KORONA KIELCE 1-2 ( Kiełbasa // Swiercz , Szczepanek )

 
  1. Dunajec Nowy Sącz 6 pkt bramki 9-3
  2. Korona Kielce          6 pkt bramki 9-3
  3. UKS Szóstka I Jasło 6 pkt bramki 5-4
  4. Polonia Bytom          0 pkt bramki 2-15
 

GRUPA B

 

ŻACZEK KATOWICE – RESOVIA RZESZÓW 5-0 ( A.Biegański , Jedyński –5 , Słociński , Kunka )

ŻACZEK KATOWICE – HUTNIK KRAKÓW 1-0 ( A.Biegański )

ŻACZEK KATOWICE – BENIAMINEK KROSNO 1-0 ( A.Biegański )

RESOVIA RZESZÓW – HUTNIK KRAKÓW 0-3 ( Wiśniewski , Skowron , Jędras )

RESOVIA RZESZÓW – BENIAMINEK KROSNO 0-4 ( Trybus , Knap , Kowalski , Moskal ) 

HUTNIK KRAKÓW – BENIAMINEK KROSNO 2-0 ( Jędras , Wiśniewski )

 
  1. Żaczek Katowice     9 pkt bramki 7-0
  2. Hutnik Kraków        6 pkt bramki 5-1
  3. Beniaminek Krosno  3 pkt bramki 4-3
  4. Resovia Rzeszów     0 pkt bramki 0-12
 

GRUPA C

 

ARKA GDYNIA – MOTOR LUBLIN 7-0 ( Leszczyński – 4 , Matys , Bemben , Szopa )

ARKA GDYNIA – SANDECJA NOWY SĄCZ 2-0 ( Leszczyński , Szopa )

ARKA GDYNIA – IGLOOPOL DĘBICA 5-2 ( Leszczyński –2 , Pek , Szopa , Matys //

Ligęzka –2 )

MOTOR LUBLIN – SANDECJA NOWY SĄCZ 3-1 ( Rapa , Sawa , Sidor // Słaby )

MOTOR LUBLIN – IGLOOPOL DĘBICA 3-1 ( Zając , Sawa , Rapa // Persak )

IGLOOPOL DĘBICA – SANDECJA NOWY SĄCZ 0-4 ( Słaby –2 , Wokacz –2 )

 
  1. Arka Gdynia              9 pkt bramki 14-2
  2. Motor Lublin             6 pkt bramki 6-9
  3. Sandecja Nowy Sącz 3 pkt bramki 5-5
  4. Igloopol Dębica         0 pkt bramki 3-12

 

GRUPA D

 

HETMAN ZAMOŚĆ – MFK KOSZYCE 0-1 ( Toth )

HETMAN ZAMOŚĆ – UKS SZÓSTKA II JASŁO 8-0 ( Grzęda , Kasałko –2 , Czernecki –2 ,

 Niderla –2 , Podoba )

MFK KOSZYCE – UKS SZÓSTKA II JASŁO 12-0 ( Toth – 4 , Gasparik , Pekarcik – 2 ,

                                                                                       Forgac , Danko , Masrna , Smajda ,

                                                                                       Kover )

 

1.MFK Koszyce             6 pkt bramki 13-0

2. Hetman Zamość         3 pkt bramki 8-1

3. UKS Szóstka II Jasło  0 pkt bramki 0-20

 

Zespoły z miejsc 1 i 2 awansowały do fazy finałowej gdzie grały mecze „każdy z każdym” , z wyjątkiem meczu z rywalem grupowym – tu zaliczany był wynik z fazy eliminacyjnej .

Drużyny z miejsc 3 i 4 grały systemem „każdy z każdym” , bez zaliczania wyników z fazy eliminacyjnej .

 

GRUPA E

 

DUNAJEC NOWY SĄCZ – ŻACZEK KATOWICE 0-0

DUNAJEC NOWY SĄCZ – HUTNIK KRAKÓW 1-1 ( samob. // Jędras )

DUNAJEC NOWY SĄCZ – ARKA GDYNIA 1-2 ( Twardowski // Leszczyński –2 )

DUNAJEC NOWY SĄCZ – MOTOR LUBLIN 1-0 ( Twaróg )

DUNAJEC NOWY SĄCZ – MFK KOSZYCE 0-4 ( Toth –3 , Gasparik )

DUNAJEC NOWY SĄCZ – HETMAN ZAMOŚĆ 1-1 ( Kościołek // Czernecki )

KORONA KIELCE – ŻACZEK KATOWICE 0-3 ( A.Biegański –2 , Małecki )

KORONA KIELCE – HUTNIK KRAKÓW 0-0

KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA 0-2 ( Leszczyński , Matys )

KORONA KIELCE – MOTOR LUBLIN 0-0

KORONA KIELCE – MFK KOSZYCE 0-2 Toth , Danko )

KORONA KIELCE – HETMAN ZAMOŚĆ 1-2 ( Szczepanek // Kasałko , Czernecki )

ŻACZEK KATOWICE – ARKA GDYNIA 0-1 ( Leszczyński )

ŻACZEK KATOWICE – MOTOR LUBLIN 4-3 ( Jedynak –2 , A.Biegański , Jedyński //

                                                                                  Rapa , Kowalczyk , Kamiński )

ŻACZEK KATOWICE – MFK KOSZYCE 1-1 ( A.Biegański // Danko )

ŻACZEK KATOWICE – HETMAN ZAMOŚĆ 2-1 ( A.Biegański –2 // Czernecki )

HUTNIK KRAKÓW – ARKA GDYNIA 2-2 ( Wiśniewski –2 // Leszczyński , Pek )

HUTNIK KRAKÓW – MOTOR LUBLIN 3-1 ( Zdebski , Bujas , Wiśniewski // Rapa )

HUTNIK KRAKÓW – MFK KOSZYCE 2-4 ( Wisniewski –2 // Danko –2 , Toth , Gasparik )

HUTNIK KRAKÓW – HETMAN ZAMOŚĆ 0-0

ARKA GDYNIA – MFK KOSZYCE 2-0 ( Leszczyński , Pek )

ARKA GDYNIA – HETMAN ZAMOŚĆ 3-1 ( Leszczyński –2 , samob. // Grzęda )

MOTOR LUBLIN – MFK KOSZYCE 1-3 ( Zając // Pekarcik , Gasparik , Toth )

MOTOR LUBLIN – HETMAN ZAMOŚĆ 0-2 ( Kasałko , Czernecki )

   

 

1

Arka Gdynia

19 pkt

Bramki 19-3

2

MFK Koszyce

16 pkt

Bramki 15-6

3

Żaczek Katowice

14 pkt

Bramki 11-6

4

Hetman Zamość

10 pkt

Bramki 9-8

5

Hutnik Kraków

6 pkt

Bramki 8-11

6

Dunajec Nowy Sącz

6 pkt

Bramki 4-10

7

Korona Kielce

5 pkt

Bramki 3-10

8

Motor Lublin

1 pkt

Bramki 5-20

 

GRUPA F

 

UKS SZÓSTKA I JASŁO – BENIAMINEK KROSNO 3-2 ( Korneusz –2 , Sajdak //

                                                                                                   Staroń , Kochanik )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – RESOVIA RZESZÓW 1-0 ( Sajdak )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – SANDECJA NOWY SĄCZ 2-3 ( Korneusz –2 // Wokacz ,

                                                                                                     Ogorzały , Niemas )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – IGLOOPOL DĘBICA 0-2 ( Ligęzka – 2 )

UKS SZÓSTKA I JASŁO – UKS SZÓSTKA II JASŁO 3-0 ( Machowski , Gierlasiński ,

                                                                                                    Wójcik )

POLONIA BYTOM – BENIAMINEK KROSNO 1-3 ( Bąk // Trybus –2 , Knap )

POLONIA BYTOM – RESOVIA RZESZÓW 3-0 ( Kruppa – 2 , Beber )

POLONIA BYTOM – SANDECJA NOWY SĄCZ 2-6 ( Bąk – 2 // Słaby , Wokacz ,

                                                                                            Szeliga , Szewczak , Ogorzały ,

                                                                                            Geniec )

POLONIA BYTOM – IGLOOPOL DĘBICA 1-0 ( Bąk )

POLONIA BYTOM – UKS SZÓSTKA II JASŁO 5-1 ( Beger , Deal – 2 , Kruppa , Bąk //

                                                                                          Pankiewicz )

BENIAMINEK KROSNO – SANDECJA NOWY SĄCZ 1-1 ( Kochanik // Słaby )

BENIAMINEK KROSNO – IGLOOPOL DĘBICA 0-0

BENIAMINEK KROSNO – UKS SZÓSTKA II JASŁO 5-1 ( Knap , Zawitkowski ,

                                                                                                    Kochanik , Materowski ,

                                                                                                    Trybus // samob. )

RESOVIA RZESZÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 0-4 ( Słaby –2 , Szeliga , Wasowicz

RESOVIA RZESZÓW – IGLOOPOL DĘBICA 1-3 ( Mazan // Ligęzka – 2 , Persak )

RESOVIA RZESZÓW – UKS SZÓSTKA II JASŁO 1-1 ( Mołdoch // Pankiewicz )

SANDECJA NOWY SĄCZ – UKS SZÓSTKA II JASŁO 7-0 ( Wasowicz – 4 , Wokacz ,

                                                                                                       Szewczak , Szeliga )

IGLOOPOL DĘBICA – UKS SZÓSTKA II JASŁO 9-1 ( Ligęzka –5 , Persak –2 ,

                                                                                              Ciepiela – 2 // Sikora )

 

9

Sandecja Nowy Sącz

13 pkt

Bramki 21-5

10

Igloopol Dębica

10 pkt

Bramki 14-3

11

Polonia Bytom

9 pkt

Bramki 12-10

12

UKS Szóstka I Jasło

9 pkt

Bramki 9-7

13

Beniaminek Krosno

8 pkt

Bramki 11-6

14

Resovia Rzeszów

1 pkt

Bramki 2-12

15

UKS Szóstka II Jasło

1 pkt

Bramki 3-25

 


Szkołka piłkarska Beniaminek                www.beniaminek.org            http://beniamin.8p.pl/beniaminek3/turnieje.php?id=4af336a38cf4

Turniej Podkarpacia w Jaśle. 20-08-2009

Wynik gorszy niż gra, chciałoby się rzec, ale obiektywnie trzeba stwierdzić, że drużyna Beniaminka nie zasługuje na tak odległą pozycję w końcowej kwalifikacji turnieju.  W stawce drużyn o miejsca 9-16 powinniśmy się uplasować na samej górze.  Dziwne ustalenia regulaminowe nam nie pomogły, jednak sami jesteśmy sobie winni ponieważ w meczach z Sandecją, Igloopolem i Jasłem trzeba było wygrać a nam ta sztuka się nie udała. Nie ma co się denerwować, tylko dalej występować w takich turniejach, gdzie mamy możliwość kontaktu z fajnymi drużynami z całej Polski. To był ciekawy weekend, pełen emocji. Mamy nadzieję, że w Krośnie w okresie zimowym uda zorganizować się taki turniej jak kolegom z Jasła.


Wyniki meczów z udziałem Beniaminka:
GRUPA B:
Beniaminek – Hutnik 0-2
Beniaminek – Resovia  4-0
Beniaminek – Żaczek 0-1
GRUPA FINAŁOWA – miejsca 9-16
Beniaminek – Polonia Bytom 3-1
Beniaminek – Igloopol  0-0
Beniaminek – Sandecja 1-1
Beniaminek – UKS 6 Jasło 2-3
Beniaminek – UKS 6 Jasło II 5-1

Podsumowanie: 8 meczów : 3 wygrane – 2 remisy, 3 porażki, Bramki: 15-9.
Miejsce: 13
Drużyna Beniaminka wystąpiła w składzie: Maciek Mazur, Bartek Prętnik, Michał Materowski, Radek Zajdel, Paweł Litarowicz, Wiktor Zawitkowski,  Kuba Staroń, Kacper Cichoń, Kacper Moskal, Łukasz Trybus, Dominik Kowalski, Tymek Kochanik, Karol Knap
Bramki dla Beniaminka strzelali: Trybus  4, Kochanik 3, Knap 3, Zawitkowski, Moskal, Staroń, Materowski, Kowalski -1


Turniej wygrała drużyna Arki Gdynia przed Koszycami ze Słowacji i naszym grupowym rywalem - Żaczkiem Katowice. Szczególnie gra zawodników z Gdyni mogła się podobać, to na dzień dzisiejszy być może najlepsza w Polsce drużyna w tej kategorii wiekowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.



SANDECJA 2000 NOWY SĄCZ - strona nieoficjalna                 sandecja2000.futbolowo.pl           http://sandecja2000.futbolowo.pl/sandecja2000/?p=newsy&id=39

PUCHAR PODKARPACIA

2009-09-13 14:52   

autor: SANDECJA2000

 19-20 wrzesień JASŁO; Puchar Podkarpacia

Na Turnieju gramy w grupie C

1.Arka Gdynia  2.Motor Lublin 3.Igloopol Dębica 4.Sandecja Nowy Sącz

pozostale grupy - grupa A - UKS 6 Jasło, Korona Kielce , Polonia Bytom , Dunajec Nowy Sącz , Grupa B Żaczek Katowice , Resovia Rzeszów , Hutnik Kraków , Beniaminek Krosno , grupa D - Hetman Zamość , MFK Koszyce , Cracovia Kraków , UKS 6 Jasło II ,  

Zawodnicy powołani na turniej;

TOKARZ,MATUSIK,[br]

GENIEC,REJENTOWICZ,SŁABY,WOKACZ OGORZAŁY,SZELIGA,NIEMAS,WĄSOWICZ,NOSAL,SZEWCZAK,,,,,

wyniki spotkań ;[sobota]

SANDECJA-IGLOOPOL  4-1[2XSŁABY,2WOKACZ]

SANDECJA-ARKA             0-2

SANDECJA-MOTOR          1-3 [SŁABY]

SANDECJA-POLONIA        6-2 [SŁABY,WOKACZ,GENIEC,SZEWCZAK,SZELIGA,OGORZAŁY]

wyniki spodkań [niedziela]

SANDECJA-RESOVIA       4-0  [2xSŁABY,2xWOKACZ]

SANDECJA-JASŁO I      3-2[WOKACZ,OGORZAŁY,NIEMAS]

SANDECJA-BENIAMINEK 1-1[SŁABY]

SANDECJA-JASŁO II        7-0[3XWĄSOWICZ,2XSZEWCZAK,SZELIGA,WOKACZ]

Mecz przegrany z Motorem zadecydował że nie gramy w najlepszej 8 i ostatecznie zajmujemy 9 miejsce w turnieju...



UKS Żaczek Katowice 2000 - strona nieoficjalna                 http://ukszaczek2000.futbolowo.pl         http://ukszaczek2000.futbolowo.pl/ukszaczek2000/?p=newsy&page=1   

TRZECIE MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR...

2009-09-27 14:26   

autor: kaczmar80

W DNIACH 19-20 WRZEŚNIA NASZA DRUŻYNA ZNÓW POŁĄCZYŁA SIŁY Z KOLEGAMI ZE SPRINTU KATOWICE I "ZJEDNOCZONA DRUŻYNA" ROZEGRAŁA WSPANIAŁY TURNIEJ O PUCHAR PODKARPACIA  !!!

OD POCZĄTKU TURNIEJU NASI CHŁOPCY DOMINOWALI NAD INNYMI DRUŻYNAMI I DO FAZY FINAŁOWEJ PRZYSTĘPOWALLI Z KOMPLETEM ZWYCIĘSTW. TAKIM SAMYM DOROBKIEM MOGŁY SIĘ POCHWALIĆ JEDYNIE ARKA GDYNIA (TRIUMFATOR IMPREZY) ORAZ SŁOWACKA DRUŻYNA MFK KOSZYCE (II MIEJSCE) .

WALKA O PIERWSZE MIEJSCE ROZEGRAŁA SIĘ POMIĘDZY TYMI TRZEMA DRUŻYNAMI !!! NASI ZAWODNICY POMIMO PRZEWAGI W MECZU MUSIELI UZNAĆ WYŻSZOŚĆ ARKI GDYNIA ( 0-1) I MFK KOSZYCE (1-1) !

JEDNAK TRZECIE MIEJSCE W TAK SILNIE OBSADZONYM TURNIEJU JEST WIELKIM SUKCESEM A ŚWIETNA POSTAWA CHŁOPCÓW JEST POWODEM DO DUŻEJ SATYSFAKCJI !!!

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ GRĘ  I WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS KOLEGOM ZE SPRINTU KATOWICE !!!

NASZE MECZE:

FAZA ELIMINACYJNA:

- RESOVIA RZESZÓW- 5:0

- HUTNIK KRAKÓW- 1:0

- BENIAMINEK KROSNO- 2-0

FAZA FINAŁOWA:

- KORONA KIELCE- 3:0

-HETMAN ZAMOŚĆ- 2:1

- MOTOR LUBLIN- 4:3

- ARKA GDYNIA- 0:1

- DUNAJEC NOWY SĄCZ- 0:0

- MFK KOSZYCE- 1:1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA: 1 . ARKA GDYNIA  2. Mfk Koszyce  3. Żaczek Katowice 4. AMSPN Hetman Zamość  5. Hutnik Kraków  6. Dunajec Nowy Sącz  7. Korona Kielce  8. Motor Lublin  9. Sandecja Nowy Sącz  10. Igloopol Dębica  11. Polonia Bytom  12. UKS Szóstka I Jasło  13. Beniaminek Krosno  14. Resovia Rzeszów  15. UKS Szóstka II Jasło