Turnaje/Zápasy‎ > ‎

19.7.-25.7.2009 Kaposvár - Youth Football Festival

Výsledky MFK Košice

Základná skupina

20.7.2009 ( 2x20 min, 6+1)
MFK Košice - SV Urfahr  (AT)                                          7:0 (3:0)
Góly: Forgáč 3, Tóth 2, Kövér, Danko

Oslávenec Števko Forgáč oslávil svoje deviate narodeniny vo veľkom štýle, keď vsietil v druhom polčase čistý hattrick.

6' Kövér (Danko, Ferko) 1:0
12' Danko (Tóth) 2:0
20' Tóth (Danko, Miňo)
3:0
22' Tóth (Kövér) 4:0
26' Forgáč (Pekarčík)
5:0
29'
Forgáč (Miňo, Pekarčík)
6:0
39' Forgáč (Miňo, Pekarčík) 7:0

 Video   Prvé štyri góly, Števkov hattrick, 1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B

21.7.2009
MFK Košice - FC Munkachevo (UA)                              5:0 (2:0)
Góly: Pekarčík, Danko, Kövér, Tóth, Sabovčík

5' Pekarčík (Danko, Masrna) 1:0
10' Danko (Kövér) 2:0
21' Kövér (Danko, Šmajda)
3:0
31' Tóth (Masrna) 4:0
40' Sabovčík (Tóth, Šmajda) 5:0

 Video   Matúš a DedeFilip,Domino T. a Robo, 1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B

22.7.2009
MFK Košice - Kaposvölgye FC (HU)                              5:1 (3:1)
Góly: Forgáč 2, Kövér 2 (1 z PK), Tóth

Chlapci sa predbiehali v zahadzovaní šancí, gól sme dostali z penalty, jednu penaltu sme nedali, jednu Filip premenil.

2' Tóth (Kövér) 1:0
7' Forgáč (Pekarčík) 2:0
15' súper z PK
2:1
19' Forgáč (Miňo) 3:1
26' Kövér (Tóth) 4:1
34' Kövér z PK (Masrna) 5:1

 Video   Góly v 1.polčase, góly v 2.polčase, 1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B

22.7.2009
MFK Košice - CSS II Targovise (RO)                           22:0 (10:0)
Góly: Tóth 5, Danko 4, Ferko 3, Kövér 3, Pekarčík 3, Masrna 2, Ožvoldík, Miňo

1'Ferko (Danko)1:0 14'Kövér 9:0
33'Kövér17:0
 
4'Ferko (Kövér)2:0 15'Masrna (Sabovčík) 10:0
34'Ožvoldík (Sabovčík)18:0  
6'Danko (Kövér)3:0 21'Kövér 11:0
36'Pekarčík (Ferko, Miňo)19:0
 
7'Tóth (Forgáč)4:0 23'Danko (Ferko, Kövér)  12:0
37'Tóth20:0
 
9'Pekarčík (Ožvoldík)5:0 24'Danko (Ferko) 13:0
38'Miňo (Pekarčík, Tóth)21:0
 
10'Tóth (Miňo)6:0 29'Pekarčík (Ferko, Tóth) 14:0
40'Tóth (Ferko)22:0

11'Tóth (Forgáč)7:0  31'Masrna (Kövér, Sabovčík)  15:0      
11'Ferko (Masrna) 8:0  32'Danko (Ožvoldík) 16:0      


 Video   1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B

Osemfinále
23.7.2009
MFK Košice - Milk Agro Prešov  (SK)                            2:2 (2:0), PK 3:2
Góly: Kövér, Tóth   Rozstrel: Šmajda (nedal), Pekarčík (nedal), Masrna, Tóth, Kövér

15' Kövér (Tóth, Ferko) 1:0  

Rozstrel


 
19' Tóth (Danko) 2:0   súper
-
  Šmajda
-
 
32' súper 2:1   súper
-   Pekarčík
-
 
35' súper 2:2   súper
0:1   Masrna
1:1  



  súper
-
  Tóth
2:1
 



  súper 2:2
  Kövér
3:2
 


 Video   Góly, rozstrel, 1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B


Štvrťfinále
23.7.2009
MFK Košice - CS Atletico Arad (RO)                              0:4 (0:2)

1' súper
0:1
8' súper
0:2
28' súper
0:3
38' súper
0:4

 Video   Góly, 1.polčas A, 1.polčas B, 2.polčas A, 2.polčas B

Strelci :
Tóth 10, Kövér 8, Danko 6, Forgáč 5, Pekarčík 4, Ferko 3, Masrna 2, Sabovčík, Ožvoldík, Miňo


Tabuľky základných skupín

Skupina A
1.  FC Goldstein (GER)
5
5
0
0
 54  : 0
 15  
 2.  FC Winner Beograd (SRB)
5
4
0
1
 23  :  19 12
 
 3.  Rákóczi Ölue 1 (HUN)
5
2
1
2
7
 :
10
7
 
 4.  Agro Milk Prešov (SVK)
5
2
1
2
6
 :
19
7
 
 5.  Grund 1986 FC (HUN)
5
1
0
4
6
 :
23
3
 
 6.  CSS I Targovise (ROM)
5
0
0
5
4
 :
29
0
 

Skupina B
1.  MFK Košice (SVK)
4
4
0
0
 39  : 1
 12  
 2.  SV Urfahr (AUT)
4 2
1
1
 19  :  10 7
 
 3.  FC Munkachevo (UKR)
4
2
1
1
11
 :
6
7
 
 4.  Kaposvölgye FC (HUN)
4
1
0
3
9
 :
20
3
 
 5.  CSS II Targovise (ROM)
4
0
0
4
1
 :
42
0
 

Skupina C
1.  TJ Semanin (CZE)
5
5
0
0
 22  : 1
 15  
 2.  CS Atletico Arad (ROM)
5
4
0
1
 33  :  6 12
 
 3.  Dél-Balaton (HUN)
5
3
0
2
18
 :
16
9
 
 4.  JFC Dodele (LAT)
5
1
0
4
17
 :
20
3
 
 5.  Sokoljata Munkachevo (UKR)
5
1
0
4
10
 :
22
3
 
 6.  Rákóczi Ölue 2 (HUN)
5
1
0
4
6
 :
41
3
 

Skupina D
1.  LPS Banatul Timisoara (ROM)
4
4
0
0
 13  : 2
 12  
 2.  FC Oekel (SVK)
4 3
0
1
 12  :  7 9
 
 3.  SK Liepajas Metalurgs (LAT)
4
2
0
2
13
 :
7
6
 
 4.  FC Premier Beograd (SRB)
4
1
0
3
5
 :
15
3
 
 5.  FC Marcali (HUN)
4
0
0
4
0
 :
12
0
 


Všetky výsledky

 Skupina A
Gold.
WB
RÖ 1
PO
Grund
Tar.I
 FC Goldstein (GER)

12:0
4:0
10:0
14:0
14:0
 FC Winner Beograd (SRB)
0:12

5:2
6:0
6:4
6:1
 Rákóczi Ölue 1 (HUN)
0:4
2:5

1:1
1:0
3:0
 Agro Milk Prešov (SVK)
0:10
0:6
1:1

1:0
4:2
 Grund 1986 FC (HUN)
0:14
4:6
0:1
0:1

2:1
 CSS I Targovise (ROM)
0:14
1:6
0:3
2:4
1:2


 Skupina B
KE
Urf.
Munk.
Kap.
Tar.II
 MFK Košice (SVK)

7:0
5:0
5:1
22:0
 SV Urfahr (AUT)
0:7

1:1
7:2
11:0
 FC Munkachevo (UKR)
0:5
1:1

7:0
3:0
 Kaposvölgye FC (HUN)
1:5
2:7
0:7

6:1
 CSS II Targovise (ROM)
0:22
0:11
0:3
1:6


 Skupina C
Sem.
Arad
Bal.
Dod.
Munk.
RÖ 2
 TJ Semanin (CZE)

2:0
6:0
2:0
6:1
6:0
 CS Atletico Arad (ROM)
0:2

4:0
8:2
6:1
15:1
 Dél-Balaton (HUN)
0:6
0:4

6:2
6:3
6:1
 JFC Dodele (LAT)
0:2
2:8
2:6

1:3
12:1
 Sokoljata Munkachevo (UKR)
1:6
1:6
3:6
3:1

2:3
 Rákóczi Ölue 2 (HUN)
0:6
1:15
1:6
1:12
3:2


 Skupina D
Tim.
Oekel
LM
PB
Marc.
 LPS Banatul Timisoara (ROM)

3:0
3:2
4:0
3:0
 FC Oekel (SVK)
0:3

4:2
5:2
3:0
 SK Liepaja Metalurgs (LAT)
2:3
2:4

6:0
3:0
 FC Premier Beograd (SRB)
0:4
2:5
0:6

3:0
 FC Marcali (HUN)
0:3
0:3
0:3
0:3



Turnaj útechy
CSS I Targovise (ROM) - Rákóczi Ölue 2 (HUN)                                           7:0
CSS I Targovise (ROM) - CSS II Targovise (ROM)                                        2:1
Grund 1986 FC (HUN) - Sokoljata Munkachevo (UKR)                              1:4
CSS I Targovise (ROM) - Sokoljata Munkachevo (UKR)                            1:4

Osemfinále

FC Goldstein (GER) - Kaposvölgye FC (HUN)                                            14:0
Dél-Balaton (HUN) - FC Oekel (SVK)                                                               0:3
FC Winner Beograd (SRB) - FC Munkachevo (UKR)                                  5:0
JFC Dodele (LAT) - LPS Banatul Timisoara (ROM)                                     1:7
Agro Milk Prešov (SVK) - MFK Košice (SVK)                                                2:2   (PK 2:3)
CS Atletico Arad (ROM) -SK Liepajas Metalurgs (LAT)                               3:1
Rákóczi Ölue 1 (HUN) - SV Urfahr (AUT)                                                        1:0
TJ Semanin (CZE) - FC Premier Beograd (ROM)                                          4:1

Štvrťfinále
FC Goldstein (GER) - FC Oekel (SVK)                                                             6:1
FC Winner Beograd (SRB) - LPS Banatul Timisoara (ROM)                     3:7
MFK Košice (SVK) - CS Atletico Arad (ROM)                                                0:4
Rákóczi Ölue 1 (HUN) - TJ Semanin (CZE)                                                    1:3

Semifinále
FC Goldstein (GER) -  LPS Banatul Timisoara (ROM)                                4:3
CS Atletico Arad (ROM) - TJ Semanin (CZE)                                                4:0

Finále

FC Goldstein (GER) - CS Atletico Arad (ROM)                                              1:2

Hodnotenie trénera

Na tomto turnaji sme štartovali po prvý krát. Po úspešnej Fragarii mala byť pre chlapcov účasť na turnaji akýmsi „futbalovým táborom“, teda odmenou za celoročnú prácu. Škoda, že sa z rôznych dôvodov nemohlo zúčastniť kompletné družstvo. Ak mám hodnotiť tento spoločný týždeň, tak sa na to musím pozerať z dvoch pohľadov:

Športová úroveň :

Ak porovnávam úroveň jednotlivých tímov, tak musím povedať, že v Prešove na Fragaria Cup bola konkurencia silnejšia. Za všetko hovoria naše výsledky a skóre v skupine. V Prešove sme v skupine zohrali veľmi vyrovnané zápasy. Chlapci boli súperom donútení byť v strehu a hrať na 100%. A v takom štýle pokračovali až do finále. V Kaposvári prešli skupinou ako nôž maslom. Mysleli si, že ich nikto nezastaví a akoby prestali byť naplno koncentrovaní. Upozornenie prišlo už v zápase s Milk Agro Prešov, keď sme v úmornej horúčave (38°C) stratili dvojgólový náskok s obetavo hrajúcim súperom. Tento krát nás však pri penaltovom rozstrele podržal brankár ( Ervín Matta ). Futbalová „facka“ prišla o pár hodín neskôr v zápase proti Aradu. Predčili nás po všetkých stránkach. Len vďaka výkonu brankára ( Ervín Matta ) sme neprehrali väčším rozdielom. Musím ale povedať, že súperovi sme situáciu značne uľahčili našim slabým pohybom a nekolektívnym výkonom. Ako útecha nám môže slúžiť skutočnosť, že Arad sa stal celkovým víťazom turnaja. Na zápas s Aradom sa s chlapcami určite ešte pozrieme - všetky zápasy máme natočené na videu. Bude to výborný inštruktážny film.

Spoločenská úroveň :

Po tejto stránke bol turnaj skvelým zážitkom pre chlapcov. Absolvovali vlajkový sprievod mestom, rôzne atrakcie vo futbalovej dedine na námestí, vo voľnom čase sa vyšantili v miestnom parku aj v krásnom areáli miestnej Univerzity, kde sme boli ubytovaní . No najväčší zážitok bol pre nich určite Aquapark s mnohými tobogánmi .




Results 20th of July, 2009

U11

CSŞ GRUPUL ŞCOLAR ION BĂNESCU MANGALIA 

ROM

DÉL-BALATON

HUN

3

:

4

U11

NK ORIOVAC

CRO

MFK OKD Karviná 

CZE

2

:

4

U10

SV Furth

AUT

FC PREMIER BEOGRAD

SRB

2

:

5

U9

FC GOLDSTEIN

GER

GRUND 1986 FC

HUN

14

:

0

U10

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

FC TUKUMS

LAT

0

:

9

U11

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

FC CABRINOVIC

HUN

4

:

2

U10

SV Furth

AUT

GRUND 1986 FC

HUN

1

:

6

U10

KAPRONCZAI FS

HUN

FC WINNER BEOGRAD

SRB

1

:

2

U11

CS LUCEFARUL TG. JIU

ROM

 FC TISZAÚJVÁROS

HUN

0

:

9

U9

AGRO MILK PRESOV

SVK

CSS I TARGOVISE

ROM

4

:

2

U9

SK LIEPAJAS METALURGS

LAT

FC OEKEL

SVK

2

:

4

U10

AGRO MILK PRESOV

SVK

CANTOLAO

PER

3

:

3

U9

TJ SEMANIN

CZE

JFC DODELE

LAT

2

:

0

U9

SV URFAHR

AUT

MFK KOSICE

SVK

0

:

7

U10

FC MUNKACHEVO

UKR

MFK KOSICE B

SVK

0

:

5

U9

SK LIEPAJAS METALURGS

LAT

FC MARCALI

HUN

3

:

0

U10

CS LUCEFARUL TG. JIU

ROM

BUDATÉTÉNY

HUN

2

:

2

U10

FC NOVI GRAD

BIH

CS MOLDOCOR PIATRA NEAMŢ

ROM

0*

:

3*

U10

MFK KOSICE B

SVK

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

4

:

2

U10

MFK KOSICE A

SVK

KACSÓGÉP TASZÁR SE

HUN

17

:

0

U12

DJK SV AALEN

GER

FC MUNKACHEVO I.

UKR

0

:

10

U12

tus BERNE Hamburg I.

GER

LOTRU BREZOI

ROM

14

:

0

U12

tus BERNE Hamburg II.

GER

FC MUNKACHEVO II.

UKR

3

:

1

U9

AGRO MILK PRESOV

SVK

RÁKÓZCI ÖLUE 1

HUN

1

:

1

U11

MV CROATIA

CRO

FC MUNKACHEVO

UKR

6

:

0

U9

RÁKÓZCI ÖLUE 2

HUN

DÉL-BALATON

HUN

1

:

6

U11

CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC 

ROM

NAGYBAJOM

HUN

2

:

2

U9

CS ATLETICO ARAD

ROM

RÁKÓCZI ÖLUE 2

HUN

15

:

1

U9

SOKOLJATA MUNKACHEVO 

UKR

DÉL-BALATON

HUN

3

:

6

U12

KADARKÚT

HUN

SZENTLŐRINC FC

HUN

3

:

1

U9

FC MUNKACHEVO

UKR

KAPOSVÖLGYE FC

HUN

7

:

0

U13

SV Furth

AUT

TOPONÁR SE

HUN

5

:

3

U14

CSFC ATLETIC CUGIR

ROM

FK Avizo Město Albrechtice 

CZE

5

:

1

U15

KSV KLEIN KARBEN

GER

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

1

:

8

U14

TAMÁSI

HUN

SZENTLŐRINC

HUN

2

:

1

U19

FCO NEUGERSDORF

GER

JUTA SE

HUN

4

:

1

U19

ARSENAL TOWN FC

RSA

KAPOSFÜRED SE

HUN

0

:

3

U13

VYBER OKRESU D.STREDA

SVK

IVANO FRANKOVSK

UKR

5

:

2

U16

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

BÁBOLNA SE

HUN

5

:

1

U19

TOPONÁR SE

HUN

KISBÁRAPÁTI FC

HUN

5

:

0

U19

KAPOSMÉRŐ SE

HUN

MAGYAREGRES SE

HUN

3

:

0

U19

KAPOSFÜRED SE

HUN

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

1

:

1

U17

FK SG 2007 D. STREDA

SVK

SF. PANTELIMON BUCUREŞTI 

ROM

0

:

2

U13

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

BARCS

HUN

11

:

2

U19

BATÉ SE

HUN

 FC SOMOGYVÁR

HUN

0

:

7

U18

DOMBÓVÁRI FC

HUN

KAPOSVÖLGYE FC

HUN

0

:

1

U16

SAN SEBASTIAN SUR LOIRE

FRA

CSS SF. GHEORGHE

ROM

3

:

0

U19

Alvsborg FF

SWE

SV Marvilde

NED

2

:

0

U18

SV SCHAFFHAUSEN

SUI

VfB Zittau

GER

5

:

2

U17

BRESSCIA SOCCER CLUB

ITA

NK VISNJEVAC

CRO

0

:

2

U16

UPPER BEEDING FOOTBALL CLUB

ENG

FC DIEPOLDSAU - SCHMITTER GRP. FC WIDNAU

SUI

2

:

4

U11

FC NOVI GRAD

BIH

FC GALANTA

SVK

2

:

1

U12

NK SLOGA NOVA GRADISKA

CRO

KAPOSVÖLGYE

HUN

9

:

0

U9

 FC WINNER BEOGRAD

SRB

RÁKÓCZI ÖLUE 1

HUN

5

:

2

U12

NK SLOBODNICA

CRO

KADARKÚT

HUN

4

:

0

U9

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

FC PREMIER BEOGRAD

SRB

4

:

0

U12

FK JEDINSTVO NOVI BECEJ

SRB

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

4

:

2

U12

LPS PITESI II.

ROM

CS XELA BAIA MARE

ROM

1

:

1

U9

CSS I TARGOVISE

ROM

 FC WINNER BEOGRAD

SRB

1

:

6

U9

SOKOLJATA MUNKACHEVO 

UKR

CS ATLETICO ARAD

ROM

1

:

6

U9

FC MUNKACHEVO

UKR

CSS II TARGOVISE

ROM

3

:

0

U11

CS XELA BAIA MARE

ROM

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

1

:

7

U12

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

0

:

5

U12

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC 

ROM

3

:

0

U12

LPS PITESI I.

ROM

MV CROATIA

CRO

0

:

1

U13

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

NK VISNJEVAC

CRO

0

:

7

U13

CANTOLAO

PER

RÁKOSMENTI TK

HUN

5

:

0

U14

KAPOSVÖLGYE

HUN

RÁKOSMENTI TK

HUN

1

:

5

U13

FC ZIMBRU

MDA

PÉCSI MFC

HUN

0

:

3

U13

CSM PLOIESTI

ROM

MV CROATIA

CRO

0

:

6

U13

SPARTAK TRNAVA

SVK

FC MUNKACHEVO

UKR

0

:

1

U15

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

NK GRANCIAR ZUPANJA

CRO

0

:

6

U17

OKUCANI FC - TASZÁR

CRO

MEZŐCSOKONYA-MÉZGA

HUN

3

:

4

U14

LEGENDA FC

UKR

MEZŐCSOKONYA-MÉZGA

HUN

7

:

1

U14

FK ZLATÉ KLASY

SVK

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

0

:

7

U15

FK SG 2007 D. STREDA

SVK

Kedzierzyna-Ko�la 

POL

5

:

1

U16

CSS SF. GHEORGHE

ROM

NK ORIOVAC

CRO

0

:

1

U14

DOMBÓVÁR

HUN

NAGYBAJOM

HUN

2

:

1

U14

VLIKI NOVGOROD

RUS

BÁBOLNA SE

HUN

8

:

0

U16

FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA

SVK

TOPONÁR SE

HUN

9

:

0

U16

Herlev IF 

DEN

SAN SEBASTIAN SUR LOIRE

FRA

2

:

1

U16

Svolvær IL

NOR

FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA

SVK

1

:

6

U14

Drangedal

NOR

TTS TRENCIN

SVK

3

:

9

U17

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA

SVK

0

:

3

U16

Herlev IF 

DEN

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

1

:

0

U18

SV SCHAFFHAUSEN

SUI

SV Marvilde

NED

8

:

0

U10

CS LUCEFARUL TG. JIU

ROM

FC CABRINOVIC

SRB

1

:

0

U12

FK Avizo Město Albrechtice 

CZE

LEGENDA FC

UKR

0

:

4

U12

FK  KLUB 7 TUZLA

BIH

PÉCSI MFC

HUN

6

:

3

* After Protest / Óvás után

Results 21st of July, 2009

U10 FC MUNKACHEVO UKR FC NOVI GRAD BIH CSER 1

0

:

7

U9 SV URFAHR AUT FC MUNKACHEVO UKR CSER 1

1

:

1

U9 FC GOLDSTEIN GER AGRO MILK PRESOV SVK CSER 1

10

:

0

U10 BUDATÉTÉNY HUN CANTOLAO PER CSER 1

1

:

3

U9 FC KOSICE SVK FC MUNKACHEVO UKR CSER 1

5

:

0

U9 SV URFAHR AUT CSS II TARGOVISE ROM CSER 1

11

:

0

U10 FC KOSICE B SVK FC NOVI GRAD BIH CSER 1

1

:

4

U10 KAPRONCZAI FS HUN FC KOSICE A SVK CSER 1

1

:

7

U10 BUDATÉTÉNY HUN FC CABRINOVIC SRB CSER 1

5

:

5

U11 NAGYBAJOM HUN FC CABRINOVIC HUN CSER 1

5

:

3

U9 FC OEKEL SVK FC PREMIER BEOGRAD SRB CSER 2

5

:

2

U9 TJ SEMANIN CZE SOKOLJATA MUNKACHEVO  UKR CSER 2

6

:

1

U9 JFC DODELE LAT RÁKÓZCI ÖLUE 2 HUN CSER 2

12

:

1

U11 CS XELA BAIA MARE ROM MV CROATIA CRO CSER 2

1

:

12

U9 SK LIEPAJAS METALURGS LAT LPS BANATUL TIMISOARA ROM CSER 2

2

:

3

U10 SV Furth AUT CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE ROM CSER 2

1

:

4

U11 CS LUCEFARUL TG. JIU ROM NK ORIOVAC CRO CSER 2

2

:

3

U11  FC TISZAÚJVÁROS HUN MFK OKD Karviná  CZE CSER 2

2

:

4

U9 TJ SEMANIN CZE CS ATLETICO ARAD ROM CSER 2

2

:

0

U9 JFC DODELE LAT SOKOLJATA MUNKACHEVO  UKR CSER 2

1

:

3

U10 FC PREMIER BEOGRAD SRB GRUND 1986 FC HUN CSER 2

 

:

 

U9 GRUND 1986 FC HUN  FC WINNER BEOGRAD SRB CSER 3

4

:

6

U12 DJK SV AALEN GER LPS BANATUL TIMISOARA ROM CSER 3

0

:

15

U12 tus BERNE Hamburg I. GER FK VYSHNEVE KIJEV UKR CSER 3

14

:

0

U12 tus BERNE Hamburg II. GER LPS PITESI II. ROM CSER 3

8

:

2

U10 CS LUCEFARUL TG. JIU ROM AGRO MILK PRESOV SVK CSER 3

1

:

5

U11 CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC  ROM FK VYSHNEVE KIJEV UKR CSER 3

6

:

0

U9 FC GOLDSTEIN GER CSS I TARGOVISE ROM CSER 3

14

:

0

U9 GRUND 1986 FC HUN AGRO MILK PRESOV SVK CSER 3

0

:

1

U12 DJK SV AALEN GER CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC  ROM CSER 3

2

:

3

U12 tus BERNE Hamburg I. GER CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE ROM CSER 3

8

:

0

U13 SPARTAK TRNAVA SVK TOPONÁR SE HUN EGYETEM

11

:

0

U14 CSFC ATLETIC CUGIR ROM DOMBÓVÁR HUN EGYETEM

3

:

1

U19 FCO NEUGERSDORF GER KAPOSMÉRŐ SE HUN EGYETEM

1

:

1

U13 MV CROATIA CRO BARCS HUN EGYETEM

11

:

1

U13 RÁKOSMENTI TK HUN FK VYSHNEVE KIJEV UKR EGYETEM

6

:

1

U18 BRESSCIA SOCCER CLUB ITA VfB Zittau GER EGYETEM

0

:

5

U18 RÁKÓCZI ÖLUE HUN SV Marvilde NED EGYETEM

11

:

1

U17 OKUCANI FC - TASZÁR CRO FK SG 2007 D. STREDA SVK FÜRED

3

:

1

U18 DOMBÓVÁRI FC HUN RÁKÓCZI ÖLUE HUN FÜRED

0

:

6

U19 KISBÁRAPÁTI FC HUN KACSÓGÉP TASZÁR SE HUN FÜRED

1

:

2

U19 JUTA SE HUN MAGYAREGRES SE HUN FÜRED

2

:

3

U19 KAPOSFÜRED SE HUN  FC SOMOGYVÁR HUN FÜRED

0

:

3

U14 NAGYBAJOM HUN RÁKÓCZI ÖLUE II. HUN FÜRED

2

:

0

U14 MEZŐCSOKONYA HUN SZENTLŐRINC HUN FÜRED

3

:

5

U16 CSS SF. GHEORGHE ROM RÁKÓCZI ÖLUE HUN MŰFŰ

1

:

5

U17 BRESSCIA SOCCER CLUB ITA FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA SVK MŰFŰ

0

:

1

U17 RÁKÓCZI ÖLUE HUN NK VISNJEVAC CRO MŰFŰ

0

:

2

U14 LEGENDA FC UKR TAMÁSI HUN MŰFŰ

2

:

2

U14 BÁBOLNA SE HUN RÁKÓCZI ÖLUE HUN MŰFŰ

0

:

20

U16 NK ORIOVAC CRO BÁBOLNA SE HUN MŰFŰ

3

:

0

U19 BATÉ SE HUN RÁKÓCZI ÖLUE HUN MŰFŰ

2

:

7

U16 FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA SVK KAPOSVÖLYGE HUN MŰFŰ

 

:

 

U15 KSV KLEIN KARBEN GER FK VYSHNEVE KIJEV UKR NAGYBERKI

7

:

0

U14 FK ZLATÉ KLASY SVK VLIKI NOVGOROD RUS NAGYBERKI

0

:

3

U18 BRESSCIA SOCCER CLUB ITA SV Marvilde NED NAGYBERKI

6

:

0

U16 Herlev IF  DEN CSS SF. GHEORGHE ROM NAGYBERKI

5

:

0

U9 CSS I TARGOVISE ROM RÁKÓZCI ÖLUE 1 HUN RAKOCZI ISK

0

:

3

U12 FK Avizo Město Albrechtice  CZE FK  KLUB 7 TUZLA BIH RAKOCZI ISK

1

:

1

U12 LOTRU BREZOI ROM KAPOSVÖLYGE HUN RAKOCZI ISK

5

:

0

U12 CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE ROM NK SLOGA NOVA GRADISKA CRO RAKOCZI ISK

3

:

5

U12 CS XELA BAIA MARE ROM FK JEDINSTVO NOVI BECEJ SRB RAKOCZI ISK

0

:

5

U11 CSŞ GRUPUL ŞCOLAR ION BĂNESCU MANGALIA  ROM FC NOVI GRAD BIH RAKOCZI ISK

0

:

12

U12 FK VYSHNEVE KIJEV UKR NK SLOGA NOVA GRADISKA CRO RAKOCZI ISK

0

:

6

U12 LOTRU BREZOI ROM FC CSURGÓ HUN RAKOCZI ISK

3

:

0

U12 FK Avizo Město Albrechtice  CZE MV CROATIA CRO RAKOCZI ISK

0

:

5

U12 LEGENDA FC UKR FK  KLUB 7 TUZLA BIH RAKOCZI ISK

2

:

5

U9 CS ATLETICO ARAD ROM DÉL-BALATON HUN SPORT 1

4

:

0

U9 CSS II TARGOVISE ROM KAPOSVÖLGYE FC HUN SPORT 1

1

:

6

U12 LEGENDA FC UKR LPS PITESI I. ROM SPORT 1

3

:

2

U12 CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC  ROM NK SLOBODNICA CRO SPORT 1

0

:

1

U11 RÁKÓCZI ÖLUE HUN FC MUNKACHEVO UKR SPORT 1

1

:

2

U10 FC WINNER BEOGRAD SRB KACSÓGÉP TASZÁR SE HUN SPORT 1

4

:

0

U9 FC OEKEL SVK FC MARCALI HUN SPORT 1

3

:

0

U10 RÁKÓCZI ÖLUE HUN CS MOLDOCOR PIATRA NEAMŢ ROM SPORT 1

1

:

2

U12 LPS BANATUL TIMISOARA ROM NK SLOBODNICA CRO SPORT 1

3

:

0

U14 Drangedal NOR KAPOSVÖLYGE HUN SPORT 2

3

:

2

U13 NK VISNJEVAC CRO �K SFM SENEC SVK SPORT 2

2

:

0

U15 FK SG 2007 D. STREDA SVK MV CROATIA CRO SPORT 2

0

:

4

U15 Kedzierzyna-Ko�la  POL BARCS HUN SPORT 2

3

:

0

U13 SV Furth AUT FC MUNKACHEVO UKR SPORT 2

1

:

11

U16 UPPER BEEDING FOOTBALL CLUB ENG Svolvær IL NOR STADION

0

:

3

U12 FC MUNKACHEVO I. UKR KADARKÚT HUN VIRAG U

15

:

0

U10 FC PREMIER BEOGRAD SRB FC TUKUMS LAT VIRAG U

0

:

9

U12 MV CROATIA CRO PÉCSI MFC HUN VIRAG U

5

:

2

U11 DÉL-BALATON HUN FC GALANTA SVK VIRAG U

2

:

8

U12 FC MUNKACHEVO II. UKR RÁKÓCZI ÖLUE HUN VIRAG U

2

:

8

U12 LPS PITESI I. ROM PÉCSI MFC HUN VIRAG U

1

:

7

U12 FC MUNKACHEVO I. UKR SZENTLŐRINC FC HUN VIRAG U

16

:

0

U13 CANTOLAO PER FK VYSHNEVE KIJEV UKR TASZ 1

7

:

0

U16 UPPER BEEDING FOOTBALL CLUB ENG KAPOSVÖLYGE HUN TASZ 1

1

:

0

U18 KAPOSVÖLGYE FC HUN SV SCHAFFHAUSEN SUI TASZ 1

3

:

2

U15 NK GRANCIAR ZUPANJA CRO RÁKÓCZI ÖLUE HUN TASZ 1

1

:

1

U16 Binfield FC ENG SAN SEBASTIAN SUR LOIRE FRA TASZ 1

1

:

1

U17 MEZŐCSOKONYA HUN SF. PANTELIMON BUCUREŞTI  ROM TASZ 2

1

:

5

U16 SAN SEBASTIAN SUR LOIRE FRA NK ORIOVAC CRO TASZ 2

0

:

0

U19 ARSENAL TOWN FC RSA BATÉ SE HUN TASZ 2

0

:

3

U14 RÁKOSMENTI TK HUN SZIGETVÁRI TK HUN TASZ 2

7

:

2

U13 VYBER OKRESU D.STREDA SVK FC ZIMBRU MDA TASZ 2

3

:

0

U19 TOPONÁR SE HUN KACSÓGÉP TASZÁR SE HUN TASZ 2

1

:

1

U13 CSM PLOIESTI ROM RÁKÓCZI ÖLUE HUN TOPONÁR

4

:

3

U19 Alvsborg FF SWE TOPONÁR SE HUN TOPONÁR

1

:

1

U16 Binfield FC ENG RÁKÓCZI ÖLUE HUN TOPONÁR

0

:

1

U16 FC DIEPOLDSAU - SCHMITTER GRP. FC WIDNAU SUI TOPONÁR SE HUN TOPONÁR

12

:

1

U14 TTS TRENCIN SVK KAPOSVÖLYGE HUN TOPONÁR

4

:

1

U14 FK Avizo Město Albrechtice  CZE DOMBÓVÁR HUN TOPONÁR

0

:

4

U13 IVANO FRANKOVSK UKR PÉCSI MFC HUN TOPONÁR

1

:

2

Results 22nd of July, 2009










U10

FC MUNKACHEVO

UKR

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

CSER 1

3

:

0

U9

FC GOLDSTEIN

GER

 FC WINNER BEOGRAD

SRB

CSER 1

12

:

0

U9

GRUND 1986 FC

HUN

RÁKÓZCI ÖLUE 1

HUN

CSER 1

0

:

1

U9

FC PREMIER BEOGRAD

SRB

FC MARCALI

HUN

CSER 1

3

:

0

U9

SV URFAHR

AUT

KAPOSVÖLGYE FC

HUN

CSER 1

7

:

2

U10

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

FC NOVI GRAD

BIH

CSER 1

0

:

8

U10

AGRO MILK PRESOV

SVK

FC CABRINOVIC

SRB

CSER 1

11

:

2

U9

SK LIEPAJAS METALURGS

LAT

FC PREMIER BEOGRAD

SRB

CSER 1

6

:

0

U9

FC KOSICE

SVK

CSS II TARGOVISE

ROM

CSER 1

22

:

0

U10

FC MUNKACHEVO

UKR

CS MOLDOCOR PIATRA NEAMŢ

ROM

CSER 1

3

:

5







 

 

 

U10

FC TUKUMS

LAT

GRUND 1986 FC

HUN

CSER 2

5

:

0

U11

CS LUCEFARUL TG. JIU

ROM

MFK OKD Karviná 

CZE

CSER 2

1

:

12

U10

BUDATÉTÉNY

HUN

AGRO MILK PRESOV

SVK

CSER 2

5

:

8

U11

DÉL-BALATON

HUN

FC NOVI GRAD

BIH

CSER 2

1

:

8

U10

FC KOSICE B

SVK

CS MOLDOCOR PIATRA NEAMŢ

ROM

CSER 2

3

:

7

U10

FC WINNER BEOGRAD

SRB

FC KOSICE A

SVK

CSER 2

1

:

5

U10

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

GRUND 1986 FC

HUN

CSER 2

3

:

6

U10

SV Furth

AUT

FC TUKUMS

LAT

CSER 2

0

:

5

U11

CS XELA BAIA MARE

ROM

FC MUNKACHEVO

UKR

CSER 2

0

:

6

U11

NAGYBAJOM

HUN

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

CSER 2

3

:

2







 

 

 

U12

tus BERNE Hamburg I.

GER

NK SLOGA NOVA GRADISKA

CRO

CSER 3

1

:

4

U12

DJK SV AALEN

GER

NK SLOBODNICA

CRO

CSER 3

2

:

9

U12

tus BERNE Hamburg II.

GER

FK JEDINSTVO NOVI BECEJ

SRB

CSER 3

0

:

2

U9

FC KOSICE

SVK

KAPOSVÖLGYE FC

HUN

CSER 3

5

:

1

U12

FK Avizo Město Albrechtice 

CZE

LPS PITESI I.

ROM

CSER 3

0

:

5

U12

tus BERNE Hamburg I.

GER

KAPOSVÖLYGE

HUN

CSER 3

14

:

2

U12

tus BERNE Hamburg II.

GER

CS XELA BAIA MARE

ROM

CSER 3

6

:

2

U9

AGRO MILK PRESOV

SVK

 FC WINNER BEOGRAD

SRB

CSER 3

0

:

6

U9

FC GOLDSTEIN

GER

RÁKÓZCI ÖLUE 1

HUN

CSER 3

4

:

0

U9

JFC DODELE

LAT

CS ATLETICO ARAD

ROM

CSER 3

2

:

8

U11

CSŞ GRUPUL ŞCOLAR ION BĂNESCU MANGALIA 

ROM

FC GALANTA

SVK

CSER 3

0

:

2







 

 

 

U13

MV CROATIA

CRO

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

EGYETEM

5

:

1

U19

ARSENAL TOWN FC

RSA

 FC SOMOGYVÁR

HUN

EGYETEM 

0

:

3

U18

KAPOSVÖLGYE FC

HUN

VfB Zittau

GER

EGYETEM

5

:

2

U14

VLIKI NOVGOROD

RUS

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

EGYETEM

0

:

4

U15

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

EGYETEM

0

:

3

U17

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

BRESSCIA SOCCER CLUB

ITA

EGYETEM

0

:

3







 

 

 

U17

MEZŐCSOKONYA

HUN

FK SG 2007 D. STREDA

SVK

FÜRED

1

:

5

U17

OKUCANI FC - TASZÁR

CRO

SF. PANTELIMON BUCUREŞTI 

ROM

FÜRED

0

:

2

U17

NK VISNJEVAC

CRO

FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA

SVK

FÜRED

1

:

1

U19

JUTA SE

HUN

KAPOSMÉRŐ SE

HUN

FÜRED

0

:

5

U14

KAPOSVÖLYGE

HUN

SZIGETVÁRI TK

HUN

FÜRED

0

:

7

U14

DOMBÓVÁR

HUN

RÁKÓCZI ÖLUE II.

HUN

FÜRED 

1

:

1

U14

MEZŐCSOKONYA

HUN

TAMÁSI

HUN

FÜRED

0

:

4







 

 

 

U16

TOPONÁR SE

HUN

KAPOSVÖLYGE

HUN

MŰFŰ

1

:

10

U15

Kedzierzyna-Ko�la 

POL

MV CROATIA

CRO

MŰFŰ

0

:

6

U16

Binfield FC

ENG

CSS SF. GHEORGHE

ROM

MŰFŰ

0

:

1

U14

CSFC ATLETIC CUGIR

ROM

NAGYBAJOM

HUN

MŰFŰ

1

:

1

U16

SAN SEBASTIAN SUR LOIRE

FRA

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

MŰFŰ

1

:

2

U13

FC MUNKACHEVO

UKR

TOPONÁR SE

HUN

MŰFŰ

4

:

0

U15

FK SG 2007 D. STREDA

SVK

BARCS

HUN

MŰFŰ

3

:

0

U19

FCO NEUGERSDORF

GER

MAGYAREGRES SE

HUN

MŰFŰ

 

:

 







 

 

 

U13

RÁKOSMENTI TK

HUN

�K SFM SENEC

SVK

NAGYBERKI

2

:

3

U16

FC DIEPOLDSAU - SCHMITTER GRP. FC WIDNAU

SUI

Svolvær IL

NOR

NAGYBERKI

3

:

1

U15

KSV KLEIN KARBEN

GER

NK GRANCIAR ZUPANJA

CRO

NAGYBERKI

0

:

5

U14

Drangedal

NOR

RÁKOSMENTI TK

HUN

NAGYBERKI

0

:

8







 

 

 

U9

FC OEKEL

SVK

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

RAKOCZI ISK

0

:

3

U9

JFC DODELE

LAT

DÉL-BALATON

HUN

RAKOCZI ISK

2

:

6

U12

CS XELA BAIA MARE

ROM

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

RAKOCZI ISK

0

:

3

U12

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

SZENTLŐRINC FC

HUN

RAKOCZI ISK

11

:

0

U12

MV CROATIA

CRO

FK  KLUB 7 TUZLA

BIH

RAKOCZI ISK

0

:

3

U11

 FC TISZAÚJVÁROS

HUN

NK ORIOVAC

CRO

RAKOCZI ISK

5

:

0

U9

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

FC MARCALI

HUN

RAKOCZI ISK

3

:

0

U9

TJ SEMANIN

CZE

DÉL-BALATON

HUN

RAKOCZI ISK

6

:

0

U9

SOKOLJATA MUNKACHEVO 

UKR

RÁKÓZCI ÖLUE 2

HUN

RAKOCZI ISK

2

:

3

U12

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

KAPOSVÖLYGE

HUN

RAKOCZI ISK

2

:

1







 

 

 

U9

TJ SEMANIN

CZE

RÁKÓZCI ÖLUE 2

HUN

SPORT 1

6

:

0

U12

FC MUNKACHEVO II.

UKR

LPS PITESI II.

ROM

SPORT 1

3

:

3

U10

CANTOLAO

PER

FC CABRINOVIC

SRB

SPORT 1

3

:

2

U12

LOTRU BREZOI

ROM

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

SPORT 1

0

:

4

U12

DJK SV AALEN

GER

KADARKÚT

HUN

SPORT 1

2

:

0

U12

FC MUNKACHEVO II.

UKR

FK JEDINSTVO NOVI BECEJ

SRB

SPORT 1

3

:

4

U12

LOTRU BREZOI

ROM

NK SLOGA NOVA GRADISKA

CRO

SPORT 1

0

:

2

U12

LPS PITESI II.

ROM

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

SPORT 1

0

:

4

U9

GRUND 1986 FC

HUN

CSS I TARGOVISE

ROM

SPORT 1

2

:

1

U10

CS LUCEFARUL TG. JIU

ROM

CANTOLAO

PER

SPORT 1

0

:

1







 

 

 

U14

FK Avizo Město Albrechtice 

CZE

RÁKÓCZI ÖLUE II.

HUN

SPORT 2

1

:

4

U14

TTS TRENCIN

SVK

SZIGETVÁRI TK

HUN

SPORT 2

0

:

3

U13

CSM PLOIESTI

ROM

BARCS

HUN

SPORT 2

1

:

1

U13

VYBER OKRESU D.STREDA

SVK

PÉCSI MFC

HUN

SPORT 2

2

:

2

U13

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

�K SFM SENEC

SVK

SPORT 2

0

:

1

U13

CANTOLAO

PER

NK VISNJEVAC

CRO

SPORT 2

2

:

1

U13

IVANO FRANKOVSK

UKR

FC ZIMBRU

MDA

SPORT 2

 

:

 







 

 

 

U13

SV Furth

AUT

SPARTAK TRNAVA

SVK

STADION

0

:

8







 

 

 

U16

SAN SEBASTIAN SUR LOIRE

FRA

BÁBOLNA SE

HUN

TASZ 2

2

:

0

U19

Alvsborg FF

SWE

KACSÓGÉP TASZÁR SE

HUN

TASZ 2

5

:

1

U18

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

SV SCHAFFHAUSEN

SUI

TASZ 2

1

:

1

U14

FK ZLATÉ KLASY

SVK

BÁBOLNA SE

HUN

TASZ 2

6

:

0

U18

DOMBÓVÁRI FC

HUN

SV Marvilde

NED

TASZ 2

3

:

1

U14

LEGENDA FC

UKR

SZENTLŐRINC

HUN

TASZ 2

2

:

1

U19

SV Marvilde

NED

KACSÓGÉP TASZÁR SE

HUN

TASZ 2

1

:

1







 

 

 

U19

SV Marvilde

NED

TOPONÁR SE

HUN

TOPONÁR

0

:

2

U18

DOMBÓVÁRI FC

HUN

BRESSCIA SOCCER CLUB

ITA

TOPONÁR

1

:

1

U16

UPPER BEEDING FOOTBALL CLUB

ENG

FK DAC 1904 DUNAJSKA STREDA

SVK

TOPONÁR

0

:

7

U16

Herlev IF 

DEN

NK ORIOVAC

CRO

TOPONÁR

1

:

1

U16

FC DIEPOLDSAU - SCHMITTER GRP. FC WIDNAU

SUI

KAPOSVÖLYGE

HUN

TOPONÁR

4

:

1

U16

Binfield FC

ENG

BÁBOLNA SE

HUN

TOPONÁR

1

:

1

U19

 FC SOMOGYVÁR

HUN

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

TOPONÁR

2

:

1







 

 

 

U11

RÁKÓCZI ÖLUE

HUN

MV CROATIA

CRO

VIRAG U

5

:

2

U10

FC PREMIER BEOGRAD

SRB

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

VIRAG U

2

:

1

U12

FC MUNKACHEVO I.

UKR

CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC 

ROM

VIRAG U

7

:

3

U12

FK VYSHNEVE KIJEV

UKR

FC CSURGÓ

HUN

VIRAG U

3

:

0

U12

LEGENDA FC

UKR

PÉCSI MFC

HUN

VIRAG U

3

:

3

U12

FC MUNKACHEVO I.

UKR

NK SLOBODNICA

CRO

VIRAG U

1

:

0

U12

CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC 

ROM

SZENTLŐRINC FC

HUN

VIRAG U

9

:

1

U12

CS ATLETICO ROSIORI DE VEDE

ROM

FC CSURGÓ

HUN

VIRAG U

3

:

0

U10

KAPRONCZAI FS

HUN

KACSÓGÉP TASZÁR SE

HUN

VIRAG U

6

:

3

U12

LPS BANATUL TIMISOARA

ROM

KADARKÚT

HUN

VIRAG U

13

:

0

U11

CS FC SICULUM MIERCUREA CIUC 

ROM

FC CABRINOVIC

HUN

VIRAG U

9

:

0