3.7.-7.7.2011 Prešov - Fragaria Cup 2011

Výsledky KAC Jednota Košice

3.-7.2011 (25 min, 6+1)
Základná skupina B 
3.7.2011
     
KAC Jednota Košice - KSDUSSHOR "Darnica" Kiev (UA)
Góly:  2' Danko, 3',4',5' Pekarčík, 6' Danko, 7' Kuľbaga, 11' Forgáč, 14' Gašparík, 18' Masrna, 18' Danko, 19' Gašparík, 20' Havrila, 21' vlastný

3.7.2011
13:0
KAC Jednota Košice - FAMT Prešov
Góly:


4.7.2011

0:0
KAC Jednota Košice - SC Olympiets Zhitomir (UA)
Góly: 1' Gašparík - 12' súper

4.7.2011
1:1
KAC Jednota Košice - FK Spartukai Alytus (LT)
Góly: 2', 8' súper

5.7.2011

0:2
KAC Jednota Košice - FC "Ariston" Ruse II. (BG)
Góly:  3' Gašparík, 5' Danko, 8' Danko, 13' Gašparík, 19' Havrila

6.7.2011

5:0
KAC Jednota Košice - DUSSH "IVS" Ivanteevka (RU)
Góly:  9' Danko, 16' Gašparík, 19' Masrna - 20' Fiľák (vlastný)


Štvrťfinále
6.7.2011
3:1
KAC Jednota Košice - UKS Szóstka Jasło I. (PL)
Góly: 17' Danko - 2', 22' súper

1:2

Strelci:  Danko 7, Gašparík 6, Pekarčík 3, Havrila 2, Masrna 2, Kuľbaga, Forgáč, vlastný

Zostava:  Leo Petrovský, Bruno Klembala, Ronald Gašparík, Samuel Fiľák, Tomáš Havrila, Dominik Danko Matúš Pekarčík, Vladimír Masrna, Juraj Kuc, Dávid Vaško, Michal Kuľbaga, Štefan Forgáč, Marko Lyócsa, Lukáš Dura, Ivo Sedlák

Tabuľky
Skupina A
1.  FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
6
6
0
0
16
:
4
18

 2.  FK Dinamo Riga (LV)
6
4
1
1
14
:
6
13

 3.  CSM Ploiesti (RO)
6
3
2
1
10
:
5
11

 4.  FC Lviv I. (UA)
6
3
1
2
11
:
7
10

 5.  FC "Ariston" Ruse I. (BG)
6
1
1
4
8
:
9
4

 6.  UKS Szóstka Jasło II. (PL)
6
1
0
5
4
:
20
3

 7.  ŠK Cífer (SK)
6
0
1
5
3
:
15
1

Skupina B
1.  FK Spartukai Alytus (LT)
6
5 1
0
23
:
2
16

 2.  SC Olympiets Zhitomir (UA)
6
4
1
1
20
:
9
13

 3.  KAC Jednota Košice (SK)
6
3
2
1
22
:
4
11

 4.  DUSSH "IVS" Ivanteevka (RU)
6
3
0 3 19
:
9
9

 5.  FAMT Prešov (SK)
6
2
2
2
10
:
4
8

 6.  FC "Ariston" Ruse II. (BG)
6
1
0
5
4
:
18 3

 7.  KSDUSSHOR "Darnica" Kiev (UA)
6
0
0
6
0
:
52
0

Skupina C
1.  CS Soimii Buzau (RO)
6
5 1
0
18
:
2
16

 2.  CS FC Electrica 1869 Timisoara  (RO)
6
4
2
0
14
:
4
14

 3.  1.HFC Humenné (SK)
6
4
1
1
23
:
6
13

 4.  LSDUSHOR-4 Lviv I. (UA)
6
3
0 3 12
:
14
9

 5.  NK Imotski (HR)
6
1
1
4
7
:
10
4

 6.  FK SAFI Prešov (SK)
6
1
1
4
7
:
21
4

 7.  DUSSH-17 Kiev (UA)
6
0
0
6
3
:
27
0

Skupina D
1.  UKS Szóstka Jasło I. (PL)
6
5 1
0
16
:
0
16

 2.  FC Vranov nad Topľou (SK)
6
5
1
0
11
:
1
16

 3.  1.FC Tatran Prešov (SK)
6
2
1
3
12
:
8
7

 4.  MNK Ljubljana (SI)
6
2
1
3 5
:
8
7

 5.  Jekabpils Sporta skola  (LV)
6
1
3
2
3
:
7
6

 6.  CSM Râmnicu Sărat  (RO)
6
1
1
4
3
:
9
4

 7.  LSDUSHOR-4 Lviv II. (UA)
6
1
0
5
3
:
20
3

Skupina E
1.  FS Uzhgorod (UA)
6
5 1
0
18
:
6
16

 2.  TJ Tatran Sedlčany (CZ)
6
4
0
2
15
:
8
12

 3.  FK Galaktik Košice (SK)
6
2
3
1
6
:
5
9

 4.  PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG)
6
2
2
2
7
:
9
8

 5.  STS Kashira (RU)
6
2
1
3
12
:
12
7

 6.  FC Lviv II. (UA)
6
2
1
3
4
:
8
7

 7.  NK Poljičanin 1921 Srinjine  (HR)
6
0
0
6
4
:
18
0


Všetky výsledky
Skupina A
IF
Riga Plo
Lviv I.
Ruse I.
Jasło II.
Cífer
 FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
3:1
3:0
3:1
4:2
1:0
2:0
 FK Dinamo Riga (LV) 1:3

1:1
2:1
2:0
5:1
3:0
 CSM Ploiesti (RO) 0:3
1:1

1:1
1:0
3:0
4:0
 FC Lviv I. (UA) 1:3
1:2
1:1

2:0
3:0
3:1
 FC "Ariston" Ruse I. (BG) 2:4
0:2
0:1
0:2

6:0
0:0
 UKS Szóstka Jasło II. (PL) 0:1
1:5
0:3
0:3
0:6

3:2
 ŠK Cífer (SK)
0:2
0:3
0:4
1:3
0:0
2:3


Skupina B
Alytus
Zhi KAC
Ivan.
FAMT
Ruse II.
Kiev
 FK Spartukai Alytus (LT)
7:1
2:0
3:1
0:0
2:0
9:0
 SC Olympiets Zhitomir (UA) 1:7

1:1
3:1
3:0
5:0
7:0
 KAC Jednota Košice (SK) 0:2
1:1

3:1
0:0
5:0
13:0
 DUSSH "IVS" Ivanteevka (RU) 1:3
1:3
1:3

1:0
4:0
11:0
 FAMT Prešov (SK) 0:0
0:3
0:0
0:1

2:0
8:0
 FC "Ariston" Ruse II. (BG) 0:2
0:5
0:5
0:4
0:2

4:0
 KSDUSSHOR "Darnica" Kiev (UA) 0:9
0:7
0:13
0:11
0:8
0:4


Skupina C
Buzau
Tim.
HE
Lviv I.
NKI
SAFI
Kiev
 CS Soimii Buzau (RO)

0:0
2:0
5:1
3:1
4:0
4:0
 CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
0:0

2:2
3:2
2:0
4:0
3:0
 1.HFC Humenné (SK)
0:2
2:2

4:0
2:1
7:0
8:1
 LSDUSHOR-4 Lviv I. (UA)
1:5
2:3
0:4

1:0
4:2
4:0
 NK Imotski (HR)
1:3
0:2
1:2
0:1

1:1
4:1
 FK SAFI Prešov (SK)
0:4
0:4
0:7
2:4
1:1

4:1
 DUSSH-17 Kiev (UA)
0:4
0:3
1:8
0:4
1:4
1:4


Skupina D
Jasło I.
VT
PO
Ljub.
Jek.
Sărat
Lviv II.
 UKS Szóstka Jasło I. (PL)

0:0
3:0
2:0
6:0
1:0
4:0
 FC Vranov nad Topľou (SK)
0:0

2:0
2:0
1:0
3:1
3:0
 1.FC Tatran Prešov (SK)
0:3
0:2

4:1
0:0
1:2
7:0
 MNK Ljubljana (SI)
0:2
0:2
1:4

0:0
1:0
3:0
 Jekabpils Sporta skola  (LV)
0:6
0:1
0:0
0:0

0:0
3:0
 CSM Râmnicu Sărat  (RO)
0:1
1:3
2:1
0:1
0:0

0:3
 LSDUSHOR-4 Lviv II. (UA)
0:4
0:3
0:7
0:3
0:3
3:0


Skupina E
Uzh.
Sedl.
Gal.
Blag.
Kash.
Lviv II.
Srin.
 FS Uzhgorod (UA)

3:1
1:1
4:1
3:1
3:0
4:2
 TJ Tatran Sedlčany (CZ)
1:3

0:1
3:1
3:2
2:1
6:0
 FK Galaktik Košice (SK)
1:1
1:0

0:0
2:2
0:2
2:0
 PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG)
1:4
1:3
0:0

3:1
0:0
2:1
 STS Kashira (RU)
1:3
2:3
2:2
1:3

3:0
3:1
 FC Lviv II. (UA)
0:3
1:2
2:0
0:0
0:3

1:0
 NK Poljičanin 1921 Srinjine  (HR)
2:4
0:6
0:2
1:2
1:3
0:1


Nadstavba

NK Poljičanin 1921 Srinjine (HR) - DUSSH-17 Kiev (UA)
-

UKS Szóstka Jasło II. (PL) - LSDUSHOR-4 Lviv II. (UA)
0:3

FC "Ariston" Ruse II. (BG) - ŠK Cífer (SK)
3:0

FC Lviv II. (UA) - CSM Râmnicu Sărat  (RO)
4:0

NK Imotski (HR) - FK SAFI Prešov (SK)
0:3

STS Kashira (RU) - Jekabpils Sporta skola  (LV)
-

FAMT Prešov (SK) - FC "Ariston" Ruse I. (BG)
2:0

LSDUSHOR-4 Lviv I. (UA) - PFC "Pirin" Blagoevgrad (BG)
0:0
(PK 3:1)
DUSSH "IVS" Ivanteevka (RU) - MNK Ljubljana (SI)

-

Osemfinále    
FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - FK Galaktik Košice (SK)
3:0

SC Olympiets Zhitomir (UA) - CS FC Electrica 1869 Timisoara (RO)
3:1

FK Spartukai Alytus ( LT ) - 1.FC Tatran Prešov (SK) 1:0

TJ Tatran Sedlčany (CZ) - FK Dinamo Riga (LV) 3:0

CS Soimii Buzau (RO) -CSM Ploiesti (RO) 0:0
(PK 2:1)
FC Vranov nad Topľou (SK) - 1.HFC Humenné (SK)
1:1
(PK 2:3)
UKS Szóstka Jasło I. (PL)- KAC Jednota Košice (SK) 2:1

FS Uzhgorod (UA) - FC Lviv I. (UA) 3:1

     
Štvrťfinále
 
FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - SC Olympiets Zhitomir (UA) 2:1
 
FK Spartukai Alytus (LT) - TJ Tatran Sedlčany (CZ) 4:0  
CS Soimii Buzau (RO) - 1.HFC Humenné (SK) 0:1  
UKS Szóstka Jasło I. (PL) - FS Uzhgorod (UA)
1:1  (PK 1:2)
     
Semifinále    
FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - FK Spartukai Alytus (LT) 2:3  
1.HFC Humenné (SK) - FS Uzhgorod (UA) 0:3  
     
O 3. miesto    
FK Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - 1.HFC Humenné (SK) 0:0 PK (4:5)
     
Finále    
FK Spartukai Alytus (LT) - FS Uzhgorod (UA) 1:0  

Ďalšie odkazy