26.2.2012 Levice - halový turnaj o putovný pohár BTG Slovakia - Hollmex Cup 2012

Výsledky KAC Jednota Košice

Základná skupina B 
26.2.2012
(1x12 min, 4+1)
       
KAC Jednota Košice - FK Dukla Banská Bystrica
Góly: 3' Danko, 8' Danko, 10' Havrila, 10' Dura 

4:0

 
KAC Jednota Košice - FC Nitra
Góly: 1' Pekarčík, 9' Danko, 10' Masrna - 3', 3', 8', 12' súper     

3:4

 
KAC Jednota Košice - FK Spartak Subotica
Góly: 11' Masrna - 2', 8', 9', 10' súper  

1:4

 
KAC Jednota Košice - FK Raven Považská Bystrica
Góly: 1' Pekarčík,  2' Danko, 6' Danko, 10' Dura - 5' súper   

4:1

 
KAC Jednota Košice - Vác VLSE (HUN)
Góly: 1', 4', 8', 11' súper

Štvrťfinále
0:4

 
KAC Jednota Košice - FK Slovan Levice
Góly: 2' Pekarčík, 4' Masrna, 4' Dura, 7' Danko - 5', 9' súper
ŽK: 8' súper

26.2.2012 (1x15 min, 4+1)
Semifinále
4:2

 
KAC Jednota Košice - FK Spartak Subotica (SRB)
Góly: 3' Danko, 9' Havrila, 10' Danko, 11' Havrila - 4', 12', 14' súper

26.2.2012 (2x10 min, 4+1)
Finále
4:3

 
KAC Jednota Košice - Vác VLSE (HUN)
Góly: 2' Danko, 4' Danko, 10' Masrna, 12' Danko, 13' Havrila, 15' Masrna,
16
' Pekarčík, 18' Havrila - 5',6',17' súper
8:3 (3:2)



Strelci:  Danko 11, Masrna 5, Havrila 5, Pekarčík 4, Dura 3

Zostava:  Leo Petrovský, Bruno Klembala - Michal Kuľbaga, Tomáš Havrila, Dominik Danko, Matúš Pekarčík,Vladimír Masrna, Ivo Sedlák, Lukáš Dura, Samuel Kováč


Ďakovačka, odovzdávanie medailí, fotenie:
Oficiálne video Levičan.sk

  
Tabuľky

Skupina A
1.  FK Slovan Levice
5
4 0 1 11
:
5 12

 2.  MŠK Žilina
5
3
0 2 13 :
5 9
 3.  1. HFC Humenné
5
3
0
2
9 :
5 9

 4.  FA Bratislava 5
3 0 2 9 :
8 9
 5.  MFK Topoľčany
5
2 0 3
8 :
10
6
 6.  Göd SE (HUN) 5
0
0
5
0 :
17 0


Skupina B
1.  Vác VLSE (HUN)
5
5 0 0
15
:
4 15

 2.  FK Spartak Subotica (SRB)
5
3
1
1
12 :
5 10

 3.  FC Nitra
5
3
0
2
11
:
7 9

 4.  KAC Jednota Košice
5
2
0 3 12 :
13
6
 5.  FK Dukla Banská Bystrica
5
1
1
3
3 :
10
4

 6.  FK Raven Považská Bystrica
5
0
0
5
2
:
16 0


Všetky výsledky

Skupina A LV ZA HE FA BA TO GSE
 FK Slovan Levice

1:4 2:1 3:0 2:0 3:0
 MŠK Žilina
4:1
2:0 1:2 1:2 5:0
 1. HFC Humenné
1:2 0:2
3:1 2:0 3:0
 FA Bratislava 0:3 2:1 1:3
5:1 1:0
 MFK Topoľčany
0:2 2:1 0:2 1:5
5:0
 Göd SE (HUN) 0:3 0:5 0:3 0:1 0:5

 Skupina B VLSE Sub. NR KAC BB PB
 Vác VLSE (HUN)

3:1 2:1 4:0 3:1 3:1
 FK Spartak Subotica (SRB)
1:3
2:0 4:1 1:1 4:0
 FC Nitra 
1:2 0:2
4:3 2:0 4:0
 KAC Jednota Košice 0:4 1:4 3:4
4:0 4:1
 FK Dukla Banská Bystrica
1:3 1:1 0:2 0:4
1:0
 FK Raven Pov. Bystrica
1:3 0:4 0:4 1:4 0:1

    Skupiny (12 min.)
         
   A  FK Slovan Levice
 -  1. HFC Humenné
 2:1   Koza, Valkovič - Tamáš
   B  KAC Jednota Košice
 -
 FK Dukla B.Bystrica
 4:0   Danko 2, Havrila, Dura
   A  MŠK Žilina
 -  Göd SE  5:0   Labovský, Štetiar, Holáň, Mráz, Ostrák
   B  FC Nitra
 -  Vác VLSE
 1:2   Horvát - Tóth B., Nagy T.
   A  FK Slovan Levice  -  Göd SE  3:0   Janúrik 2, Szabo
   B  FK Spartak Subotica
 -  FK Raven P.Bystrica
 4:0    
   A  FA Bratislava
 -  MFK Topoľčany
 5:1    
   B  KAC Jednota Košice
 -  FC Nitra
 3:4   Pekarčík, Danko, Masrna - Ivan, Tvrdý, Kiss, Chríbik
   A  1. HFC Humenné
 -  FA Bratislava
 3:1    Jakubov 2, Vrblovský -
   B  FK Dukla B.Bystrica
 -  FK Spartak Subotica
 1:1    
   A  MŠK Žilina
 -  MFK Topoľčany
 1:2   Štetiar -
   B  Vác VLSE  -  FK Raven P.Bystrica  3:1   Kovács M., Nándori B. 2 -
   A  Göd SE  -  1. HFC Humenné  0:3   Tamáš 2, Vrblovský
   B  FC Nitra
 -  FK Dukla B.Bystrica  2:0   Tancik, Gogola
   A  FK Slovan Levice  -  MFK Topoľčany  2:0   Mäsiar, Remeň
   B  KAC Jednota Košice
 -  FK Spartak Subotica  1:4   Masrna -
   A  FA Bratislava  -  MŠK Žilina
 2:1   - Nemčík
   B  FK Raven P.Bystrica  -  FK Dukla B.Bystrica  0:1    
   A  Göd SE  -  MFK Topoľčany  0:5    
   B  FK Spartak Subotica  -  FC Nitra
 2:0    
   A  FK Slovan Levice  -  FA Bratislava  3:0   Lipiansky, Szabo, Šebök
   B  Vác VLSE  -  FK Dukla B.Bystrica  3:1   Tóth B. 2, Nándori B -
   A  1. HFC Humenné  -  MŠK Žilina
 0:2   Mráz, Kurica
   B  KAC Jednota Košice  -  FK Raven P.Bystrica  4:1   Pekarčík, Danko 2, Dura
   A  Göd SE  -  FA Bratislava  0:1    
   B  Vác VLSE  -  FK Spartak Subotica  3:1   Tóth B., Nándori B., Filip D.
   A  FK Slovan Levice  -  MŠK Žilina  1:4   Horniak - Štetiar 2, Mráz, Kurica
   B  FC Nitra
 -  FK Raven P.Bystrica  4:0   Davidovič 2, Chríbik, Konc
   A  1. HFC Humenné  -  MFK Topoľčany  2:0   Jakubov 2
   B  Vác VLSE  -  KAC Jednota Košice  4:0   Tóth M., Nagy T., Lami B., Kovács M.
 
 o 11. miesto (12 min.)
   
     
 
 Göd SE  -  FK Raven P.Bystrica  2:3    
 
 Štvrťfinále (12 min.)    
     
 
 FK Slovan Levice  -  KAC Jednota Košice  2:4   Valkovič, Janúrik - Pekarčík, Masrna, Dura, Danko
 
 MŠK Žilina  -  FC Nitra
 1:4   Mráz - Chríbik, Tancik, Davidovič, Ivančík
 
 1. HFC Humenné  -  FK Spartak Subotica  2:3    
 
 FA Bratislava
 -  Vác VLSE  1:1 PK 1:2
  - Eichenvalder R., PK: - Eichenvalder R., Filip D.
 
 o 9. miesto (12 min.)    
     
 
 MFK Topoľčany  -  FK Dukla B.Bystrica  2:1    
 
 o 5.-8. miesto (12 min.)    
     
 
 FK Slovan Levice  -  1. HFC Humenné  1:0   Valkovič
 
 MŠK Žilina  -  FA Bratislava  1:1 PK 6:7
  (vlastný) -
 
 Semifinále (15 min.)
   
     
 
 KAC Jednota Košice  -  FK Spartak Subotica  4:3   Danko 2, Havrila 2
 
 FC Nitra
 -  Vác VLSE  2:5   Tancik, Konc - Tóth B., Nagy T. 2, Nándori B. 2
 
 o 7. miesto (12 min.)    
     
 
 1. HFC Humenné  -  MŠK Žilina
 2:2 PK 2:0
  Vrblovský, Jakubov - Kurica, Mráz
 
 o 5. miesto (12 min.)    
     
 
 FK Slovan Levice  -  FA Bratislava  1:1 PK 2:0
  Kováč
 
 o 3. miesto (15 min.)
   
     
 
 FK Spartak Subotica  -  FC Nitra  3:2   - Horvát, Ivan
 
 Finále (2x10 min.)
   
     
 
 KAC Jednota Košice  -  Vác VLSE  8:3 (3:2)
  Danko 3, Havrila 2, Masrna 2, Pekarčík - Nándori B. 3

Zostavy

Vác VLSE: Eichenvalder Róbert, Filip Dávid, Lami Bálint, Molnár Ákos, Nagy Tamás, Nándori Botond, Kovács Máté, Tóth Bálint, Tóth Marcell

FC Nitra: Oršula, Mišovič - Horvát, Tancik, Kiss, Chríbik, Konc, Tvrdý, N. Kováč, Davidovič, Ivančík, Ivan, Gogola.
Tréner: M. Bédi.

FK Slovan Levice: Kováč, Marcinek - Janurik, Lipiansky, Koza, Mäsiar, Sadovský, Valkovič, Remeň, Matev, Horniak, Vanya, Šebok, Šuranyi, Kuma, Švaral, Levák, Toth, Coloň, Svanczár, Hollý, Szabo

MŠK Žilina: Mikunda - Štetiar, Nemčík, Brezáni, Ostrák, Kurica, Holáň, Blahuta, Mráz, Labovský, Tréneri: J.Bačík a R. Frátrik


Najlepší jednotlivci

Najlepší strelec:   Dominik Danko ( KAC Jednota Košice )
Najlepší hráč:       Botond Nándori ( Vác VLSE )  
Najlepší brankár: Adam Kováč ( FK Slovan Levice )

Ďalšie odkazy


Čo píšu iní


FK Slovan Levice  odkaz

Halový turnaj o putovný pohár BTG - SLOVAKIA a HOLLMEX cup 2012

ZOSTAVA:

Kováč, Marcinek - Janurik, Lipiansky, Koza, Mäsiar, Sadovský, Valkovič, Remeň, Matev, Horniak, Vanya, Šebok, Šuranyi, Kuma, Švaral, Levák, Toth, Coloň, Svanczár, Hollý, Szabo

Obsadili sme na veľmi kvalitnom domácom turnaji v fantastickej atmosfére 5.miesto.

Po dobrom začiatku a 4 víťazstvách za sebou sme obsadili v skupine A  1.miesto, kde na tom nezmenila nič ani prehra zo Žilinou, do vyraďovacích bojov sme nastúpili proti dovtedy nevýrazným Košiciam (neskorší víťaz), s ktorými sme prehrali po individuálnych chybách a nedisciplinovanosti, čo nás pripravilo o boje o medaile.

Chlapci ale našli dosť morálnej sily a v posledných 2 zápasoch zvíťazili po dramatických priebehoch, kde hlavne v zápase o 5.miesto hviezdil náš kapitán a zároveň brankár mužstva (Kováč)

Veľké poďakovanie za organizáciu a prípravu turnaja a aj zvládnutie hektického dňa patrí ved. Mužstva (J.Vanyovi), asist. Mužstva (T.Vanyovi), speakrovi (F.Graňovi ) za užasnú atmosféru, tiež všetkým sponzorom za možnosť usporiadať takýto turnaj a tiež neposlednom rade aj rodičom a starým rodičom, ktorí nejakým spôsobom prispeli k organizácii tohto náročného turnaja, keďže sme sa nevyhli kritickým pripomienkam zo strany pár ľudí, na pripomienkach popracujeme a o rok bude turnaj o to kvalitnejší.



MŠK Žilina   odkaz

U 11 Turnaj v Leviciach

V nedeľu 26. 2. 2012 sa v Leviciach uskutočnil Hollmex cup pre kategóriu U12. MŠK Žilina U11 na turnaji obsadili ôsme miesto.

Základná skupina:
MŠK Žilina - FC God (Maďarsko) 5:0 (Labovský, Štetiar, Holáň, Mráz, Ostrák)
MŠK Žilina - Topoľčany 1:2 (Štetiar)
MŠK Žilina - FA Bratislava 1:2 (Nemčík)
MŠK Žilina - Humenné 2:0 (Mráz, Kurica)
MŠK Žilina - FK Levice 4:1 (Štetiar 2, Mráz, Kurica)

Štvrťfinále:
MŠK Žilina- FC Nitra 1:4 (Mráz)

Skupina o 5. - 8. miesto:
MŠK Žilina- FA Bratislava 1:1 (vlastný) na p.k. 7:6

Zápas o 7. miesto:
MŠK Žilina - Humenné 2:2 ( Kurica, Mráz ) na p. k. 0:2



1.HFC Humenné   odkaz

BTG Slovakia Hollmex cup  

V Leviciach to bol medzinárodný halový futbalový turnaj o putovný pohár BGT Slovakia - Hollmex cup 2012. Dvanásť družstiev (God a Vác z Maďarska, srbská Subotica, slovenské tímy FA Bratislava, FC Nitra, MŠK Žilina, Považská Bystrica, Dukla B. Bystrica, Topoľčany, KAC Košice, 1. HFC Humenné a FK Levice), hralo systémom každý s každým vo dvoch 6-členných skupinách.

Výsledky Humenčanov (skupina A): FK Slovan Levice - 1. HFC Humenné 2:1 (Tamáš), 1. HFC Humenné - FA Bratislava 3:1 (Jakubov 2, Vrblovský), God (Maď.) - 1. HFC Humenné 0:3 (Tamáš 2, Vrblovský), 1. HFC Humenné - MŠK Žilina 0:2, Topoľčany - 1. HFC Humenné 0:2 (Jakubov 2). Vo štvrťfinále sme nešťastne 2:3 podľahli Srbom zo Subotice (1. HFC viedol už 2:0), a nasledoval tak „iba“ súboj o konečné 7. miesto s MŠK Žilina. Tu nastala opačná situácia - 1. HFC prehrával 0:2, ale enormná snaha a bojovnosť viedli k vyrovnaniu (góly: Vrblovský, Jakubov). Rohodli penalty. Kým Vrblovský a Sitarčík bezpečne svoje pokusy premenili, strely súpera, Cholp - brankár 1. HFC, vychytal.

1. HFC Humenné: Marek Cholp - P. Tamáš, Pavol Tamáš, Maroš Jakubov, František Sitarčík, Patrik Vrblovský, Tomáš Jenčík, Daniel Stašák, Peter Krídla, Patrik Matta. Tréner: Mandula.