3.-7.7.2012 Prešov - Fragaria Cup 2012

Výsledky KAC Jednota Košice

(2x25 min, 10+1)

Základná skupina B
 
3.7.2012 Tatran B
       
KAC Jednota Košice - FC Brasov (RO)
Góly: 11' Masrna, 41' Masrna

3.7.2012 Tatran B
2:0 (1:0)

KAC Jednota Košice - FS Uzhgorod (UA)
Góly: 26' Masrna, 32' Danko - 34', 42' súper

4.7.2012 Tatran B
2:2 (0:0)

KAC Jednota Košice - FC Tartu (EE)
Góly: 13' Masrna, 23' Dura, 24'Havrila, 26' Danko, 47' Polaško

4.7.2012 Fintice
5:0 (3:0)


KAC Jednota Košice - FC Ruh Lviv-Vynnyky (UA)
Góly: 4' Pekarčík, 28' Pekarčík, 46' Danko - 3' súper

5.7.2012 Tatran B
3:1 (1:1)


KAC Jednota Košice - FAMT Prešov (SK)
Góly: 16' Havrila, 45' Danko

5.7.2012 Haniska
2:0 (1:0)


KAC Jednota Košice - NK Osijek (HR)
Góly: 2', 30' súper

6.7.2012 Haniska
0:2 (0:1)


KAC Jednota Košice - MFK Havířov (CZ)
Góly: 45' Danko, 50' Lyócsa

6.7.2012 Haniska
2:0 (0:0)


KAC Jednota Košice - FC Zirka Kiev I. (UA)
Góly: 4' Pekarčík (PK), 12' Masrna
ŽK: 4' súper

Štvrťfinále
6.7.2012  Ľubotice
2:0 (2:0)


KAC Jednota Košice - Villarreal C.F. (ES)
Góly: 2' Danko - 12', 22', 23', 27', 29', 33', 40', 44', 47', 48' súper

1:10 (1:3)



Strelci:
  Danko 6, Masrna 5, Pekarčík 3, Havrila 2, Dura, Polaško, Lyócsa

Zostava:  Leo Petrovský, Bruno Klembala, Samuel Fiľák, Tomáš Havrila, Dominik Danko Matúš Pekarčík, Vladimír Masrna, Dávid Vaško, Michal Kuľbaga, Marko Lyócsa, Lukáš Dura, Ivo Sedlák, Dušan Mikloš, Slavomír Vávra, Ivan Čabra, Martin Polaško, Miroslav Gera, Daniel Hričina


Tabuľky

Skupina A
1.
 FC Minsk (BY)
8
7
1
0
47
:
1
22

 2.  CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO) 8
5
2
1
17
:
2
17

 3.  1.HFC Humenné (SK) 8
5
1
2
21
:
11
16

 4.  MFK Košice (SK)
8
4
2
2
14
:
12
14

 5.  FC UTA Arad (RO) 8
3
3
2
28
:
15
12

 6.  FK Galaktik Košice (SK) 8
3
1
4
6
:
25
10

 7.  FC Obolon Khust (UA) 8
2
2
4
8
:
19
8

 8.  KDUSSH Voskhod Kiev (UA)
8
1
0
7
6
:
43
3

 9.  FC Zirka Kiev II. (UA) 8
0
0
8
3
:
22
 0  
Skupina B
1.
 NK Osijek (HR)
8
6
2
0
36
:
4
20

 2.  KAC Jednota Košice (SK)
8
6
1
1
18
:
5
19

 3.  FC Zirka Kiev I. (UA)
8
6
1
1
26
:
5
19

 4.  FC Brasov (RO)
8
4
1
3
16
:
9
13

 5.  FS Uzhgorod (UA)
8
2
2
4
14
:
15
8

 6.  FC Ruh Lviv-Vynnyky (UA)
8
2
1
5
7
:
29
7

 7.  FAMT Prešov (SK)
8
2
1
5
6
:
14
7

 8.  MFK Havířov (CZ)
8
2
1
5
9
:
22
7

 9.  FC Tartu (EE)
8
1
0
7
5
:
34
 3  
Skupina C
1.
 Villarreal C.F. (ES)
7
6
1
0
39
:
2
19

 2.  CS Soimii Buzau (RO)
7
5
1
1
26
: 9
17

 3.  1.FC Tatran Prešov (SK)
7
4
2
1
26
: 8
14

 4.  FK Spišská Nová Ves (SK)
7
3
2
2
14
: 7
11

 5.  DUSSH Zhydachiv (UA)
7
3
1
3
23
: 18
10

 6.  FK "Metallurg-Oskol" Stary Oskol (RU)
7
2
0
5
7
: 16
6

 7.  CSM Râmnicu Sărat (RO)
7
1
1
5
5
: 23
4

 8.  FK Kiev (UA)
7
0
0
7
1
: 58
0


Všetky výsledky

 Skupina A
Minsk
Tim.
HE
KE
Arad
Gal.
Khust
VKiev
ZK II.
 FC Minsk (BY)

0:0
4:0
5:0
6:1
8:0
8:0
10:0
6:0
 CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO)
0:0

0:1
0:0
2:1
4:0
1:0
8:0
2:0
 1.HFC Humenné (SK)
0:4
1:0

1:2
3:3
2:0
5:1
6:1
3:0
 MFK Košice (SK)
0:5
0:0
2:1

2:2
0:2
3:1
5:1
2:0
 FC UTA Arad (RO)
1:6
1:2
3:3
2:2

11:0
1:1
7:1
2:0
 FK Galaktik Košice (SK)
0:8
0:4
0:2
2:0
0:11

0:0
2:0
2:0
 FC Obolon Khust (UA) 0:8
0:1
1:5
1:3
1:1
0:0

3:0
2:1
 KDUSSH Voskhod Kiev (UA)
0:10
0:8
1:6
1:5
1:7
0:2
0:3

3:2
 FC Zirka Kiev II. (UA)
0:6
0:2
0:3
0:2
0:2
0:2
1:2
2:3


 Skupina B
Os.
KAC
ZK I.
Brasov
Uzh.
Lviv
FAMT
Hav.
Tar.
 NK Osijek (HR)

2:0
1:1
2:2
3:0
7:1
4:0
6:0
11:0
 KAC Jednota Košice (SK)
0:2

2:0
2:0
2:2
3:1
2:0
2:0
5:0
 FC Zirka Kiev I. (UA)
1:1
0:2

3:1
2:1
6:0
2:0
7:0
5:0
 FC Brasov (RO)
2:2
0:2
1:3

4:0
0:1
4:1
2:0
3:0
 FS Uzhgorod (UA)
0:3
2:2
1:2
0:4

7:0
1:1
0:2
3:1
 FC Ruh Lviv-Vynnyky (UA)
1:7
1:3
0:6
1:0
0:7

1:0
3:3
0:3
 FAMT Prešov (SK)
0:4
0:2
0:2
1:4
1:1
0:1

1:0
3:0
 MFK Havířov (CZ)
0:6
0:2
0:7
0:2
2:0
3:3
0:1

4:1
 FC Tartu (EE)
0:11
0:5
0:5
0:3
1:3
3:0
0:3
1:4


 Skupina C
Vil.
Buz.
PO
SNV
Zhy.
Osk.
Sar.
Kiev
 Villarreal C.F. (ES)

1:1
5:0
2:1
6:0
3:0
7:0
15:0
 CS Soimii Buzau (RO)
1:1

1:6
2:0
6:2
1:0
4:0
11:0
 1. FC Tatran Prešov (SK)
0:5
6:1

0:0
3:1
5:1
0:0
12:0
 FK Spišská Nová Ves (SK)
1:2
0:2
0:0

2:2 3:1
5:0
3:0k
 DUSSH Zhydachiv (UA)
0:6
2:6
1:3
2:2

4:0
4:0
10:1
 FK "Metallurg-Oskol" Stary Oskol (RU)
0:3
0:1
1:5
1:3
0:4

3:0
2:0
 CSM Râmnicu Sărat (RO)
0:7
0:4
0:0
0:5
0:4
0:3

5:0
 FK Kiev (UA)
0:15
0:11
0:12
0:3k
1:10
0:2
0:5



Štvrťfinále
 
CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO) - CS Soimii Buzau (RO) 1:0
 
Villarreal C.F. (ES) - KAC Jednota Košice (SK) 10:1  
NK Osijek (HR) - 1.FC Tatran Prešov (SK) 1:2  
FC Minsk (BY) - FC Zirka Kiev I. (UA)
3:1
     
Semifinále    
CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO) - Villarreal C.F. (ES) 0:2  
1.FC Tatran Prešov (SK) - FC Minsk (BY) 0:3  
     
O 3. miesto    
CS FC Electrica 1869 Timişoara (RO) - 1.FC Tatran Prešov (SK) 1:1
PK (3:1)

   
Finále    
Villarreal C.F. (ES) - FC Minsk (BY) 3:0  

Ďalšie odkazy