12.-13.1.2013 Levice - halový turnaj o putovný pohár BTG Slovakia - Hollmex Cup 2013


Výsledky KAC Jednota Košice

Základná skupina B 
12.1.2013
 (1x15 min, 4+1)
       
KAC Jednota Košice - FK Frýdek-Místek
Góly: Tóth 2, Danko

3:2

 
KAC Jednota Košice - AS Trenčín
Góly: Havrila 2, Dura 2
ŽK: Masrna, striedačka (za zlé striedanie)

4:4

 
KAC Jednota Košice - FC Nitra
Góly: 
ŽK: Pekarčík

0:7

 
KAC Jednota Košice - FK Dukla Banská Bystrica
Góly: Pekarčík 2, Tóth
ŽK: Danko

3:4

 
KAC Jednota Košice - FK Slovan Levice žltí
Góly: Pekarčík, Danko
ŽK: Dura

13.1.2013

2:2

 
KAC Jednota Košice - FC Petržalka 1898
Góly: Danko, Pekarčík

2:4

 
KAC Jednota Košice - Vác Város LSE (HUN)
Góly: Danko


O 9.-13 miesto
1:3

 
KAC Jednota Košice - FK Subotica (SRB)
Góly: Havrila

O 11. miesto
1:3 



KAC Jednota Košice - ŠK Futura Humenné
Góly: Danko 2, Havrila
3:0   

Strelci:  Danko 6, Pekarčík 4, Havrila 4, Tóth 3, Dura 2

Zostava:  Leo Petrovský, Bruno Klembala - Samuel Fiľák, Tomáš Havrila, Dominik Tóth, Dominik Danko, Matúš Pekarčík,Vladimír Masrna, Ivo Sedlák, Lukáš Dura

Tabuľky

Skupina A
1. 
 FK Náchod (CZ)
7
5 0
2 28 :
11 15
 
 2.  FA Nitra
7
5 0
2 17
: 8 15
 
 3.  FK Slovan Levice
7
5
0
2
23 : 8 15
 
 4.  FK Raven Považská Bystrica
7
4 0 3 14 : 14 12
 
 5.  FK Subotica (SRB)
7
4 0 3
18 : 15 12  
 6.  ŠK Futura Humenné
7
3 0 4 14 : 19
9  
 7.  MFK Tatran Liptovský Mikuláš
7
2 0 5 13 : 22 6  
 8.  Gödi SE (HU) 7
0
0 7 7 : 37
0
 

Skupina B
1. 
 FK Dukla Banská Bystrica
7
5 1 1
25 :
8 16
 
 2.  FC Petržalka 1898
7
5 0
2 19
: 18 15
 
 3.  Vác Város LSE (HU)
7
4 1 2
19
: 7 13
 
 4.  FK Frýdek-Místek (CZ)
7
4
0 3 14 : 7 12
 
 5.  FC Nitra
7
4 0 3
17
: 11 12  
 6.  KAC Jednota Košice
7
1 2 5
15 : 26
5  
 7.  FK Slovan Levice žltí
7
1 1 5 3 : 24
4  
 8.  AS Trenčín
7
1 1
5 10
: 21
4  

Všetky výsledky

 Skupina A NA FA_NR LE
PB Sub
HE LM GSE
 FK Náchod (CZ)

0:2 5:2 0:2 4:2 5:1 6:1 8:1
 FA Nitra 2:0
1:2 0:2 3:2 4:1 3:0 4:1
 FK Slovan Levice
2:5 2:1
3:0 0:2 3:0 2:0 11:0
 FK Raven Pov. Bystrica
2:0 2:0 0:3
3:1 1:3 1:5 5:2
 FK Subotica (SRB)
2:4 2:3 2:0 1:3
5:2 4:2 2:1
 ŠK Futura Humenné
1:5 1:4 0:3 3:1 2:5
4:1 3:0
 MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:6 0:3 0:2 5:1 2:4 1:4
4:2
 Gödi SE (HU) 1:8 1:4 0:11 2:5 1:2 0:3 2:4


 Skupina B BB Petrž. Vác FM FC_NR KAC LEž TN
 FK Dukla Banská Bystrica

8:0 0:0 2:1 3:1 4:3 6:0 2:3
 FC Petržalka 1898
0:8
3:2 2:0 2:5 4:2 3:0 5:1
 Vác Város LSE (HU)
0:0 2:3
0:3 3:0 3:1 8:0 3:0
 FK Frýdek-Místek (CZ)
1:2 0:2 3:0
1:0 2:3 4:0 3:0
 FC Nitra
1:3 5:2 0:3 0:1
7:0 1:0 3:2
 KAC Jednota Košice
3:4 2:4 1:3 3:2 0:7
2:2 4:4
 FK Slovan Levice žltí
0:6 0:3 0:8 0:4 0:1 2:2
1:0
 AS Trenčín
3:2 1:5 0:3 0:3 2:3 4:4 0:1

.
O 13.-16. miesto

 
Gödi SE (HU) - FK Slovan Levice žltí 0:0   PK 2:3


MFK Tatran Liptovský Mikuláš - AS Trenčín

O 9.-12. miesto
3:1 
 
ŠK Futura Humenné - FC Nitra    
FK Subotica (SRB) - KAC Jednota Košice

Štvrťfinále
1:2 
3:1 

 
FK Náchod (CZ) - FK Frýdek.Místek (CZ)
FA Nitra - Vác Város LSE (HU)
FK Slovan Levice - FC Petržalka 1898
FK Raven Považská Bystrica - FK Dukla Banská Bystrica

O 15.miesto
3:5
2:1
1:0
0:2

 
Gödi SE (HU) - AS Trenčín

O 13.miesto
2:4 
 
FK Slovan Levice žltí - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

O 5.-8. miesto
1:3 
 
FK Náchod (CZ) - FK Raven Považská  Bystrica
Vác Város LSE (HU) - FC Petržalka 1898

O 11.miesto
2:3
2:0

 
ŠK Futura Humenné  - KAC Jednota Košice

O 9.miesto
0:3 
 
FC Nitra - FK Subotica (SRB)

Semifinále
1:2 
 
FK Frýdek.Místek (CZ) - FK Dukla Banská Bystrica
FA Nitra - FK Slovan Levice

O 7.miesto
0:3
1:2
   
FK Náchod (CZ) - FC Petržalka 1898

O 5.miesto
2:1    
FK Raven Považská  Bystrica - Vác Város LSE (HU)

O 3.miesto
5:1    
FK Frýdek.Místek (CZ) - FA Nitra 

Finále

2:1    
FK Dukla Banská Bystrica - FK Slovan Levice

1:2