1.-3.2.2013 Prešov - Adidas Cup 2013 (hala)

Výsledky KAC Jednota Košice I.

1.2.2013 (1x25 min, 4+1) ZŠ Sibírska Prešov
Skupina A
     
KAC Jednota Košice I. -  FC "Dinaz" Liutizh (UA) 
Góly: 2' Danko, 3' Havrila, 4' Fiľák5' Dura, 14' Havrila, 15' Danko, 18' Tóth, 19' Dura,
20' Dura - 3' súper (na 1:1|, 6' súper, 17' súper
9:3


KAC Jednota Košice I. -  III. Kerületi TUE Budapest (HU) 
Góly: 4' Danko, 15' Havrila, 16' Tóth - 13' Kuľbaga vlastný

2.2.2013 (1x25 min, 4+1) Športová hala Sabinov
3:1


KAC Jednota Košice I. - SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY)
Góly: 10' Dura, 11' Danko, 25' Havrila - 13' súper
ŽK: 19' súper

3:1 

KAC Jednota Košice I. - FK "Jedinstvo" Novi Bečej (SRB) 
Góly: 7' Masrna, 14' Pekarčík, 15' Danko, 17' Pekarčík, 18' Havrila, 19' Havrila, 20' Havrila, 23' Dura - 6' súper
ŽK: 11' Tóth - 23' súper

Osemfinále  Hotelová Akadémia Prešov
8:1 

KAC Jednota Košice I. - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Góly: 1' Havrila, 2' Havrila, 3' Tóth, 6' Pekarčík, 8' Havrila, 10' Havrila, 11' Dura, 16' Tóth,
21' Pekarčík, 25' Havrila  - 19' súper


3.2.2013 (1x25 min, 4+1)
Štvrťfinále  ZŠ Sibírska Prešov
10:1 

KAC Jednota Košice I. - MFK Košice
Góly: 3' Danko, 24' Havrila

Semifinále Hotelová Akadémia Prešov
2:0 

KAC Jednota Košice I. - ŠK Futura Humenné
Góly: 3' vlastný, 24' Danko

Finále Hotelová Akadémia Prešov
2:0 

KAC Jednota Košice I. - Vác Város LSE (HU)
Góly: 19' Danko - 17' súper

PK: nepremenili Danko, Tóth, Pekarčík - súper premenil prvú, nepremenil druhú a tretiu


1:1

PK 0:1 


Strelci:  Havrila 13, Danko 8, Dura 6, Tóth 4, Pekarčík 4, Fiľák, Masrna, vlastný

Zostava:  Bruno Klembala - Samuel Fiľák, Dominik Tóth, Dominik Danko, Tomáš Havrila, Michal Kuľbaga, Vladimír Masrna, Matúš Pekarčík, Lukáš Dura

 
Ďakovačka: 
 


Výsledky KAC Jednota Košice II.

1.2.2013 (1x25 min, 4+1)   ZŠ Sibírska Prešov

Skupina B
     
KAC Jednota Košice II. -  1. FC Tatran Prešov
Góly: 1', 2', 3', 5', 6', 11', 14' súper
0:7


KAC Jednota Košice II. -  FK OEZ Letohrad (CZ)
Góly: 14' Polaško - 4' súper5' súper, 21' súper

2.2.2013 (1x25 min, 4+1) Športová hala Sabinov
1:3


KAC Jednota Košice II. - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
Góly: 13' Godina - 6' súper, 12' súper
ŽK: 10' Jenčuš (zlé striedanie)

1:2 

KAC Jednota Košice II. - FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) 
Góly: 4' Vávra, 5' Polaško, 12' Lyócsa - 9' súper, 17' súper, 25' súper
ŽK: 6' Godina 
3:3 


Strelci:  Polaško 2, Godina, Vávra, Lyócsa

Zostava:  Leo Petrovský - Michal Godina, Dušan Mikloš, Slavomír Vávra, Samuel Kováč, Ivan Čabra, Marko Lyócsa, Miroslav Gera, Martin Polaško, Nicolas Jenčuš, Benjamín Kutaš


Tabuľka

Skupina A

1.  KAC Jednota Košice I
4 4 0 0 23 :
6 12
 2.  SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) 4 2 1 1 9 :
5 7
 3.  FK "Jedinstvo" Novi Bečej (SRB)  4 1 2 1 5 :
10 5
 4.  III. Kerületi TUE Budapest (HU) 4 1 0 3 9 :
9 3
 5.  FC "Dinaz" Liutizh (UA) 4 0 1 3 4 : 20 1

Skupina B
1.  1. FC Tatran Prešov
4 4
0 0 16 :
0
12

 2.  FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) 4 2 1
1 10 :
7
7

 3.  FK OEZ Letohrad (CZ) 4 2 0
2
6
:
4
6

 4.  SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) 4 1 0
3 2
:
13 3

 5.  KAC Jednota Košice II. 4 0
1 3 5
: 15 1


Skupina C
1.  FC Dobro Kiev (UA)
5
4
1
0 12 :
4
13
 2.  MFK Košice
5
4
0
1 19 :
4
12

 3.  FC Narcis Khust (UA)
5
2 1
2
6
:
5
7

 4.  ZŠ Čaňa
5
1 2
2
4
:
13 5

 5.  FAMT Prešov
5
1 1 3 8
: 8 4
 6.  FK Vojvodina Novo Miloševo (SRB)
5
0 1
4
2
:
17 1

Skupina D
1.  Vác Város LSE (HU)
5
4
1
0 21
:
5
13
 2.  ŠK Futura Humenné
5
3
1
1 26
:
4
10

 3.  FK SAFI Prešov 5
2 2
1
9
:
7
8

 4.  FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
5
2
0
3 10
:
10 6

 5.  FK Galaktik Košice  
5
1 2
2
5
: 10 5

 6.  FSSM "Almaz" Kiev (UA)
5
0 0
5
0
:
35 0


Všetky výsledky

Skupina A KAC I. Pinsk I. N.Beč. TUE Liut.
 KAC Jednota Košice I.
3:1 8:1 3:1 9:3
 SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) 1:3
0:0 3:2 5:0
 FK "Jedinstvo" Novi Bečej (SRB) 1:8 0:0
3:1 1:1
 III. Kerületi TUE Budapest (HU) 1:3 2:3 1:3
5:0
 FC "Dinaz" Liutizh (UA) 3:9 0:5 1:1 0:5

Skupina B PO Jun. IF Let. Pinsk II. KAC II.
 1. FC Tatran Prešov

3:0
1:0
5:0
7:0
 FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) 0:3

2:1
5:0
3:3
 FK OEZ Letohrad (CZ) 0:1
1:2

2:0
3:1
 SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY) 0:5
0:5
0:2

2:1
 KAC Jednota Košice II. 0:7
3:3
1:3
1:2


Skupina C D.Kiev
KE Khust
Čaňa
FAMT
N.Mil.
 FC Dobro Kiev (UA)

2:1
1:1
3:0
3:2
3:0
 MFK Košice
1:2

3:2
7:0
1:0
7:0
 FC Narcis Khust (UA)
1:1
2:3

0:1
1:0
2:0
 ZŠ Čaňa
0:3
0:7
1:0

2:2
1:1
 FAMT Prešov
2:3
0:1
0:1
2:2

4:1
 FK Vojvodina Novo Miloševo (SRB) 0:3
0:7
0:2
1:1
1:4


Skupina D
Vác
HE
SAFI
Sp. IF
Gal.
A.Kiev
 Vác Város LSE (HU)

3:1
4:0
5:3
1:1
8:0
 ŠK Futura Humenné
1:3

1:1
3:0
6:0
15:0
 FK SAFI Prešov
0:4
1:1

2:1
1:1
5:0
 FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
3:5
0:3
1:2

2:0
4:0
 FK Galaktik Košice
1:1
0:6
1:1
0:2

3:0
 FSSM "Almaz" Kiev (UA)
0:8
0:15
0:5
0:4
0:3



Osemfinále
   
MFK Košice - FK SAFI Prešov
3:0
   
SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FK OEZ Letohrad (CZ)
1:0    
FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) - FC Narcis Khust (UA)
5:0    
FC Dobro Kiev (UA) - FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
0:4    
Vác Város LSE (HU) - III. Kerületi TUE Budapest (HU)
5:0    
KAC Jednota Košice I.  - SDUSHOR 3 Pinsk II. (BY)
10:1    
1. FC Tatran Prešov - ZŠ Čaňa
10:0    
ŠK Futura Humenné - FK "Jedinstvo" Novi Bečej (SRB)

2:1    
Štvrťfinále      
SDUSHOR 3 Pinsk I. (BY) - FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA)
1:2    
FC Junior Ivano-Frankivsk (UA) - Vác Város LSE (HU)
0:1    
KAC Jednota Košice I. - MFK Košice
2:0    
1. FC Tatran Prešov - ŠK Futura Humenné(SK)

Semifinále
0:2    
FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - Vác Város LSE (HU) 0:1    
KAC Jednota Košice I. - ŠK Futura Humenné

O 3.miesto
2:0    
FC Spartak Ivano-Frankivsk (UA) - ŠK Futura Humenné

Finále

0:5    
Vác Város LSE (HU) - KAC Jednota Košice I. 1:1
 PK 1:0  


Individuálne ocenenia

Najlepší strelec: Tomáš Havrila - KAC Jednota Košice I.(SK)
Najlepší brankár: Filip Dávid - Vác Város LSE(HU)
Najlepší hráč: Gábor Varga - Vác Város LSE(HU)

Hviezdy turnaja

1. Filip Dávid - Vác Város LSE(HU)
2. Tomáš Havrila - KAC Jednota Košice I.(SK)
3. Gábor Varga - Vác Város LSE(HU)
4. Patrik Vrblovský - ŠK Futura Humenné(SK)
5. Oleksandr Iatsentyuk - FC Spartak Ivano-Frankivsk(UA)


Ďalšie odkazy