Góly : 16' Danko - 1',5',17',18' súper, 20' Pekarčík vlastný

1:5 (0:2)
21.8.2010

ŠŠK KAC Košice - AC Sparta Praha
Góly : 2' Tóth - 1',6',10',14',20',22' súper             Žlté karty : Gašparík, Pekarčík

Strelci : Danko 5, Pekarčík 3, Tóth 2, Gašparík

Zostava : Vladimír Masrna - Michal Kuľbaga, Dominik Tóth, Dominik Danko, Ronald Gašparík, Matúš Pekarčík, Štefan Forgáč, Marko Lyocsa, Jakub Škovran, Damian Čarný, Chris Veliký

Fotogaléria
Horný rad: Matúš Pekarčík, Vladimír Masrna, Dominik Danko, Dominik Tóth, Damian Čarny, Jakub Škovran
Dolný rad: Michal Kuľbaga, Ronald Gašparík, Marko Lyócsa, Štefan Forgáč, Chris Veliký

Čo píšu iní

FC Elseremo Brumov  odkaz

Turnaj UMBRO CUP 2010 v Teplicích

Tuto sobotu a neděli 21.8. a 22.8.2010 jsme odehráli jeden z velkých a hlavně fyzicky náročných turnajů, kdy se ve sportovním areálu Anger v severočeských Teplicích utkalo při vzájemném měření fotbalových sil a dovedností 20 předních mužstev z Čech, Moravy a Slovenska. Více informací k tomuto turnaji, včetně kompletních výsledků, lze nalézt na www.umbrocup.estranky.cz  a v podrobném referátu na stránkách  http://www.nasevalassko.info/aktualne/clanky/4391_Mladi-fotbalisti-z-Brumova--skoncili-na-UMBRO-CUPU-na-sedmem-miste..html  . Zde jenom stručně uvedu naše výsledky:

Základní skupina D:

Elseremo Brumov - ŠKK KAC Košice  2:0  -  Adam Pecha, Martin Šánek
Elseremo Brumov - FK ČL Neštěmice  4:0  - 2x Martin Šánek, Lukáš Chovančík, Matěj Kubiš

Elseremo Brumov - Bohemians 1905 Praha  0:3

Ve skupině F jsme skončili na čtvrtém místě a hráli o celkové umístění o 7. až 8. místo proti čtvrtému ze skupiny E.

Elseremo Brumov - SK Sigma Olomouc  2:0  - Martin Šánek, Lukáš Chovančík

Tímto vítězstvím si kluci zajistili konečné sedmé místo na těžkém a náročném turnaji Umbro Cup 2010 v Teplicích. Celkovým vítězem turnaje se pak stali podle očekávání hráči FC Zbrojovky Brno, kteří za celý turnaj ztratili body pouze za remízu v základní skupině proti Mostu a jedinou porážku 2:0 jim uštědřili právě naši borci.

24.08.2010 Mladí fotbalisti z Brumova skončili na UMBRO CUPU na sedmém místě.  odkaz

Prázdniny už takřka končí a naši kluci se ani nenadáli a již jsou v plném fotbalovém zápřahu. Minulý týden kluci vyhráli turnaj v Rožnově za účasti 14-ti mužstev a byl to takový malý rozjezd před tímto víkendem. To nás čekala hodně daleká cesta až na druhý konec republiky, přesněji do severočeských Teplic, kde jsme se zúčastnili dvoudenního venkovního turnaje za účasti 20- ti špičkových mužstev z Čech, Moravy a Slovenska. Turnaj se konal pod názvem Umbro Cup 2010 a hrál se po celou sobotu a neděli. My jsme ale na dalekou osmi hodinovou cestu vyrazili již v pátek v 11 hodin a cestou jsme přibrali ve Zlíně naše konkurenty, ale i kamarády ze zlínské Tescomy. To jsme ale ještě netušili, že si vezeme do Teplic „vlastní popravčí četu“.

Týmy na turnaji byly rozděleny do čtyř skupin po pěti a zde se hrálo každý s každým. Následně první tři mančafty z každé skupiny postoupili do semifinálových šestičlenných skupin E a F, a i zde se hrálo opět každý s každým, a na závěr o celkové umístění. My byli nalosováni do skupiny D a spolu s námi si to zde o tři postupová místa rozdali AC Sparta Praha, Tescoma Zlín, KAC Košice a FK Neštěmice.

Startovací zápas nás čekal proti Košicím, kteří na tenhle turnaj cestovali 14 hodin vlakem. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeři kluci téměř nic nedovolili. Jenže již v tomhle zápase se ukázala naše pozdější velká bolest, a tím bylo neproměňování vyložených brankových příležitostí!! Výhra nad Košice v poměru 2:0 byla naprosto zasloužená, ale trefili se jenom Adam Pecha a Martin Šánek. Ovšem šancí bylo tak čtyřikrát tolik. Druhý zápas na naše borce čekal tým z Neštěmic, což je část stotisícového Ústí nad Labem. Scénář byl podobný jako v prvním zápase. A i když kluci nakonec vyhráli v poklidu 4:0, tak vítězství mohlo být jednou tak vysoké. Tyto dvě výhry nám v podstatě zajistili postup do semifinálové skupiny F. Proto jsme mohli hrát zbylé dva zápasy relativně v poklidu. Jenže šlo o prestiž.

Ovšem proti Zlínu kluci nastoupili v poklidu až moc. Snad za to mohl oběd, když jsme na „Hotovky“ v nedaleké restauraci čekali 50 !!! minut, nebo už počínající únava z velkého vedra, které provázelo turnaj po oba dny, to netuším, ale vím, že Zlín byl v našem vzájemném měření sil lepší, živější, rychlejší. Po zásluze přehrál naše ploužící se kluky 2:0, když se dvakrát trefili ze standardních situací. Konkrétně z přímého kopu a z rohu. V závěru zápasu jsme sice začali zvedat hlavu, a když se začali knedlíky z obědu pomalu usazovat, tak jsme si i šance vytvořili, jenže když netrefíte ani zcela prázdnou branku, tak těžko můžete myslet na úspěch.

Poslední zápas ve skupině nás čekala rozjetá Sparta. Ta byla v naší skupině naprosto suverénní a všechny mužstva, včetně Zlína v pohodě přehrála a porazila. Ovšem v našem případě narazila. Na Spartu jsme vyrukovali se zajištěnou obranou a agresivním presinkem na rozehrávce. To na Spartu celkem platilo a výsledek se dostavil. Sparta si žádnou pořádnou šanci nevytvořila a navíc v poločase prohrávala s námi 2:0. To se parádně trefil do šibenice Adam Pecha z přímého kopu a druhou branku přidal Tomáš Tulpa po samostatném nájezdu na brankáře, když se předtím skvěle na pravém křídle uvolnil Franta Naňák a Tomášovi poslal výbornou přihrávku.

Sparťané ve druhém poločase zvýšili obrátky, ale stihli již pouze výsledek korigovat, když se po zaváhání naší obrany trefili za záda našeho brankáře. Výhra 2:1 byla naprosto zasloužená a mohla být i vyšší, jenže sparťanský brankář vychytal sólový nájezd Martina Šánka, který „frnkl“ obraně a šel z půlky sám. Tato neproměněná šance nás tak připravila o první místo v tabulce a skončili jsme třetí za Zlínem a právě Spartou. Všichni jsme měli stejně bodů, ale my měli nejhorší skóre v minitabulce. Nakonec to ale bylo celkem jedno, protože všechna tři mužstva postoupila do nedělních semifinálových skupin a zde se začínalo od začátku.

Naším prvním soupeřem v neděli bylo mužstvo SK Benešov. Na svůj věk docela urostlí kluci, ale po fotbalové stránce byli lepší naši borci. Jenže jak jsme již psal, co je platné, že máte míč pod kontrolou, když nedáváte branky. Naštěstí se v závěru zápasu opět trefili Adam Pecha s Martinem Šánkem, a tak si naši hráči připsali první nedělní výhru v poměru 2:0. Druhý zápas proti MFK Petržalka byl ještě těžší, protože slovenský tým moc branek nedostával. A to především díky výtečnému brankáři. Ten nám vychytal takové střely, že na tím zůstával rozum stát. A když se Petržalka díky dvakrát tečované střele dostala do vedení, bylo nám ouvej. Body nám mizely za Krušnými horami, až se nad námi smiloval fotbalový pánbůh, který snad „pohladil“ Danovi Zvoníčkovi kopačku, a ten se výstavní střelou ze hry trefil do levé šibenice. Spravedlivá to byla remíza.

Po Petržalce nás čekal favorit největší. FC Zbrojovka Brno, která patří v téhle věkové kategorii mezi tři nejlepší týmy v republice vůbec. A v Teplicích to znovu potvrdili, když celý turnaj vyhráli. Přiznám se, že jsme v nějaký úspěch ani moc nedoufali, protože Brno válcovalo jednoho soupeře za druhým. Otevřenou partii s těmihle urostlými mladíky prostě hrát nejde. To je hotová fotbalová sebevražda. Proto jsme zvolili  na tohle utkání systém 2-4-1 a spoléhali na rychlé brejky. Tato taktika nám pak v zápase vyšla dokonale. Kluci hráli velmi zodpovědně a Brno k ničemu za 24 minut nepustili. A navíc to byli oni, kdo udeřil první. Adam Pecha, který se posunul na post středního záložníka, parádní přihrávkou za obranu vyslal do brejku Martina  Šánka a ten mazácky přehodil vyběhnuvšího brněnského brankáře. A o chvíli později Martin udeřil z takřka identické situace podruhé. Konečný výsledek 2:0 (a mohlo to být i víc, jenže další dvě stoprocentní šance kluci již nedali) byl pro Brno hodně velký šok, a nejen pro Brno.

V tuto dobu jsme byli na koni my, protože nám stačilo vyhrát poslední dva zápasy a hráli bychom finále. Jenže oba soupeři to byli nelehcí. Hratelní, ale nelehcí. A my navíc začali doplácet na únavu a trochu slabší lavičku náhradníků.

V předposledním zápase se nám do cesty postavil znovu Zlín, opět to bylo po obědě a opět jsme tento zápas nezvládli a opět jej prohráli. Nutno ovšem dodat, že nyní nezaslouženě, protože jsme to byli my, kdo byl aktivnější a měl vícero šancí. Jenže v koncovce kluci naprosto propadli. Navíc nám zlínští hráči vstřelili branku znovu z rohového kopu, i když hráči byli na tuto standardku předem připraveni! 1:0 byl konečný účet naše druhého klání na turnaji a byla to prohra pro naše hráče zcela demotivující. To se pak již ukázalo v posledním zápase skupiny F proti Bohemians Praha 1905, kdy již neměli sílu, a snad ani chuť se o výsledek poprat.

Naši fotbalisti nám doslova tuhli před očima, jak čokoládová poleva na dortu v ledničce. Výsledkem pak byla naše celkem jasná prohra 3:0. Ve skupině F jsme tak skončili na konečném čtvrtém místě a poslední zápas jsme nastupovali proti Sigmě Olomouc. Byl to zápas o umístění o konečné 7. až 8. místo. , a ač jsme museli kluky přemlouvat, aby šli zápas ještě odehrát, tak jsme na tom nakonec byli lépe, než náš soupeř z Hané. Ti sice točili pravidelně dvě sedmičky, ale na naše fotbalové naděje vůbec neměli. Kluci se zase předvedli v parádním světle a Sigmu krásnými fotbalovými akcemi po celých 24 minut přehrávali. Zvláště na hřišti dominoval Michal Martinka, který snad jako by měl dvoje plíce. Běhal, střílel, ale branku nakonec nedal. Přesto byl jasně nejlepším hráčem na hřišti a nejen v tomhle zápase. Branky v tomhle utkání nakonec dali jiní hráči, konkrétně Martin Šánek, když svým typickým způsobem utekl celé olomoucké obraně a chladnokrevně zavěsil, a druhou branku dal po centru Ondry Křápka hlavou Lukáš Chovančík. Vítězství 2:0 nám pak zajistilo konečné sedmé místo na těžkém, náročném ( i díky počasí) a silně obsazeném turnaji Umbro Cup 2010.

Ceny pak hráčům předali přední ligoví fotbalisté místního mužstva FK Teplice Pavel Verbíř a Vlastimil Vidlička.  Hráči kteří se zúčastnili dvoudenního turnaje: Tomáš Pjajko, Dan Zvoníček, Michal Martinka, Jirka Vítek, Matěj Kubiš, Adam Pecha, František Naňák, Martin Šánek, Lukáš Chovančík, Ondra Křápek, Ondra Pecl, Tomáš Tulpa.

Pro Naše Valašsko. info zaznamenal a sepsal Ivan Pecha

Úspěšný turnaj Umbro Cup 2010 v Teplicích  odkaz

24. srpna 2010 v 22:16 | R. Kvěťák |  Turnaje V sobotu 21.8. a neděli 22.8.2010 se uskutečnil další z velkých turnajů pro hráče ročníku 2000 s názvem UMBRO CUP 2010 . Ve sportovním areálu Anger v severočeských Teplicích spolu o putovní pohár zápolilo 20 předních fotbalových mužstev z Čech, Moravy a Slovenska v utkáních, hraných vždy na 2x 12 minut. Fotbalisté FC Tescomy Zlín předvedli na tomto dvoudenním a díky velmi teplému počasí i fyzicky náročném turnaji, že ve svém ročníku patří mezi elitu. V sobotu nejprve ve své skupině prohráli se Spartou Praha těsně 1:2, když jedinou branku vstřelil Martin Mikulka. V dalším utkání se slovenskými Košicemi zrychlili pohyb na hřišti a přesnou kombinační hrou rozebrali svého soupeře do puntíku. Hned ve 2.minutě zužitkoval přesný centr Jakuba Koláře přesně zakončující Lukáš Kaláb. V 5.minutě stejný hráč uvolnil Radka Kvěťáka, který rozvlnil síť za zády soupeřova gólmana podruhé. Soupeři se podařilo v 16.minutě snížit, ale to bylo z jejich strany vše. V 19.minutě po akci Matěje Gazdy na opět dvoubrankové vedení zvýšil střelou k tyči Martin Mikulka. Ještě veseleji bylo ve 21.minutě. Matěj Gazda totiž zatočil rohový kop přesně do sítě za překvapeného brankáře - 4:1. O poslední trefu v tomto utkání se postarali přihrávající Kryštof Gazda a přesně zakončující Lukáš Kaláb. V dalším zápase se žlutomodří utkali se svým tradičním regionálním rivalem z Brumova. Ve velmi kvalitním utkání, které ocenil velkou pochvalou i sám rozhodčí, pokračovali Zlíňané ve výborném výkonu a zdolali hráče Elserema 2:0, když obě branky vstřelil Lukáš Kaláb. V posledním zápase dne porazili zlínští hráči pro ně méně známý tým z Neštěmic vysoko 6:0. Branky stříleli 2x Martin Mikulka a Jiří Pafka, 1x Lukáš Kaláb a Matěj Gazda. Hráči FC Tescomy Zlín tak díky lepšímu skóre vyhráli svou skupinu "D". Druhý hrací den nezačal pro náš tým, stejně jako ten první, vůbec vesele. Kluci prohráli se Zbrojovkou Brno vysoko 1:5, když nezvládli konec utkání. Jedinou branku Zlína vsítil po krásné uličce Radka Kvěťáka výstavní ranou do šibenice Patrik Slaměna. Prohra zlínské hráče však vůbec nepoznamenala a stejně jako v sobotu opět zabrali a v následném utkání zdolali Bohemians 1905 po bojovném výkonu 2:0. První branka tohoto utkání padla až v 19.minutě. Vstřelil ji Martin Mikulka po přihrávce Radka Kvěťáka. Pojišťovací trefu přidal hned za minutu po centru Matěje Gazdy na tomto turnaji ve skvělé formě hrající Lukáš Kaláb. Ani v dalším klání neponechali hráči FC Tescomy Zlín nic náhodě a stejným skórem 2:0 zdolali také FC Petržalku 1898. Obě branky padly až ke konci utkání a i tentokrát se trefil Lukáš Kaláb, když zužitkoval přesnou přihrávku Martina Mikulky. Všechny pavouky v brance pak vymetl Jirka Pafka, kterého další krásnou přihrávkou ke skórování vyzval Jakub Kolář. Že pojedeme 400 km daleko, abychom se 2x utkali s Brumovem, s tím nepočítal asi nikdo. A že s tímto týmem neztratíme ani bod, tomu už nevěřil žádný zlínský fanoušek vůbec, protože vzájemná bilance doposud hovořila pro tým FC Elseremo Brumov. Naši hráči na tomto náročném turnaji však nechali strach v kabině a své kamarády z regionu na turnaji zdolali i podruhé, i když těsně 1:0. Síť za zády Tomáše Pjajka napnul Jakub Kolář po přesně zahraném rohovém kopu Kryštofa Gazdy v poslední minutě prvního poločasu. V závěrečném zápase ve skupině na Zlín čekal SK Benešov. Bylo jasné, že pokud s tímto týmem uhraje Tescoma minimálně remízu, bude hrát o medaile. A již ve 4.minutě šli zlínští do vedení. Své sólo přes půl hřiště zakončil přesně k tyčce kdo jiný, než Lukáš Kaláb. V 7.minutě stejný hráč předložil přihrávku Radkovi Kvěťákovi , který poslal náš tým do nadějného dvougólového vedení. Na 3:0 zvyšoval v 15.minutě křižnou střelou Martin Mikulka, kterého uvolnil Matěj Gazda. Za dvě minuty si oba hráči své role vyměnili, Martin Mikulka přihrával a přesně zakončoval Matěj Gazda, který tak stanovil konečné skóre utkání. Jasná výhra tak znamenala, že FC Tescoma Zlín bude hrát o bronzové medaile s domácími Teplicemi. Již velmi vyčerpaní, ale také odhodlaní přivést ze severu Čech do Zlína medaili, sehráli malí tescomáci opět další vynikající utkání. S velmi silným soupeřem hráli vyrovnanou partii a stejně jako po celý turnaj je podržel vynikajícími zákroky brankář David Šťasta. A když už byl minutu před koncem překonaný i on, obětavým zákrokem vykopával z brankové čáry Tomáš Uhřík. Staré pravidlo "nedáš, dostaneš" se opět potvrdilo i tentokrát. Hned po rozehrání přišla nádherná akce, která zvedla ze sedadel snad všechny přihlížející. V posledních vteřinách utkaní uvolnil Radek Kvěťák na levé straně Matěje Gazdu, ten se nádhernou kličkou zbavil obránce, přesnou přihrávkou našel Martina Mikulku, který nedal sebemenší šanci teplickému brankáři. Ihned po rozehrávce rozhodčí odpískal konec utkání a rozpoutal obrovskou radost ve zlínském táboře. Svěřenci trenérů Filipa Krejčiříka a Zdeňka Borýska tak převzali pohár za třetí místo a bronzové medaile, které jim na krk pověsili ligový hráči Teplic (mimo jiné i např. zlínský odchovanec Vlastimil Vidlička nebo Pavel Verbíř). Putovní pohár putuje do Brna, když si Zbrojovka poradila ve finále s Baníkem Most a zaslouženě byla vyhlášena vítězem 1.ročníku mezinárodního turnaje Umbro Cup 2010. Nejlepším hráčem zlínského týmu byl vyhlášen Lukáš Kaláb.
Sestava FC Tescomy Zlín: David Šťasta, Daniel Kolář, Lukáš Vozník, Dominik Horňák, Tomáš Uhřík, Matěj Gazda, Kryštof Gazda, Jakub Kolář, Radek Kvěťák, Patrik Slaměna, Lukáš Kadrle, Jiří Pafka, Martin Mikulka a Lukáš Kaláb.

FK Baník Most   odkaz

UMBRO Cup 2010 - 2. místo

Datum 21. - 22. 8. 2010 Pořadatel:FK FS Junior Teplice stadion: UMT Anger Umístění: 2. místo   O víkendu dosáhli naši chlapci dalšího významného úspěchu, po úžasnýcn výkonech vybojovali v konkurenci 20 týmů z České Republiky a Slovenska krásné 2. místo. Celý turnaj jsme odehráli ve velkém stylu a kráčeli od vítězství k vítězství. Kluci výborně kombinovali a zápasy si doslova užívali. Po vyčerpávajících zápasech v základní a semifinálové skupině nám v závěru turnaje došly totálně síly. To se projevilo v posledním zápase semifinálové skupiny ze Spartou Praha. Před tímto zápasem jsme měli již zajištěnou jistou účast ve velkém finále a tak nás porážka od výborného soupeře tolik nemrzela.
Ve finále proti Zbrojovce Brno jsme se od začátku snažili vyrovnat vynikajícímu soupeři, ale bohužel brzy bylo
patrné, že v zápase bude dominovat tým z Moravy. Po drtivé porážce jsme zaslouženě získali medaile
a pohár za 2. místo.

První turnaj za nás odchytali Filip Šíla a Tonda Elstner, kteří dokázali, že budou platnými posilami. Za výborné výkony zaslouží pochvalu všichni hráči, kteří reprezentovali náš klub. Mimořádné výkony v turnaji podali Vojta Šilhan, Dan Kováč a Tomáš Jirůšek.   Naše branky: Šilhan 7, Jirůšek 7, Heidenreich 3, Tykal 2, Kováč 2, Kopecký, Náhlovský Sestava: Šíla, Elstner, Nejedlý, Pikal, Náhlovský, Chovan, Soukup, Heidenreich, Kopecký, Siváková, Tykal, Stini, Kováč, Jirůšek, Šilhan

FC 1898 Petržalka   odkaz

Sobota:

Petržalka - Olomouc  0:3

Louny - Petržalka      0:0

Motorlet -Petržalka    0:1

Petržalka - TepliceII  1:0     Postup zo skupiny z 2. miesta.

Víťazom turnaja sa stalo Brno

Naším najlepším hráčom sa stal Kajo Milko, ktorý taktiež vyhral individuálnu súťaž v žongloch kde dal s prehľadom 162...

FK ČL Neštěmice   odkaz

23.08.2010 17:21

21. - 22.8 jsme se zúčastnili prvního ročníku UMBRO CUPu v Teplicích. Turnaj byl velmi kvalitně obsazen.

V naší základní skupině jsme se postupně utkali ze Spartou, Košicemi, Brumovem a Zlínem. Bohužel jsme skončili až na posledním místě. Kromě zápasu s Košicemi jsme na naše soupeře neměli. S Košicemi jsme sehráli vyrovnané utkání, ale míč jsme do branky soupeře nedostali. A pak přišel brejk Košic a bylo rozhodnuto. Tím jsme se odsoudili do skupiny, která hrála o 17 – 20 místo.

V Této skupině jsme jednou remizovali, jednou vyhráli a jednou prohráli a obsadili jsme konečné 18 místo.

Fotky: bobrj.rajce.net/UMBRO_CUP_2010

FK Louny    odkaz

Umbro cup 2010 - 20.místo

22.08.2010

Dvoudenní turnaj 20 vybraných týmů z ČR a SR se odehrál na umělé trávě za velkého horka. Hrálo se 2 x 12 min s minutovou přestávkou.

základní skupina (první den)

FK Louny - FC Petržalka  1898      0:0 první zápas dvoudenního turnaje jsme sehráli s mladými nadějemi z Bratislavy a celkem jsme zápas zvládl.i i když jsme měli i hodně štěstí při šancích hostů
FK Louny - Junior Teplice             0:0 zápas byl podobný prvnímu, soupeř měl více ze hry, ale my jsme disciplinovaně ubránili nulu.

FK Louny - SK Motorlet                0:3 do zápasu, který rozhodoval o postupujícím ze skupiny, jsme nastoupili pouze se dvěma náhradníky, neboť se nám jeden hráč zranil a ve velkém horku jsme nevydrželi tempo a zaslouženě jsme prohráli. Za stavu 0:2 jsme nedali penaltu.
FK Louny - SK Sigma Olomouc       0:5 poslední zápas ve skupině jsme už odehráli pouze s jedním náhradníkem, neboť se nám zranil i Péťa Jahn. Snažili jsme se, ale 25 min bez střídání bylo na nás moc a soupeř nás rozstřílel.

o umístění (druhý den)

FK Louny - FC Vítkovice               1:2 do prvního zápasu druhého dne jsme nastoupili odpočati a bylo to znát. Opět jsme bojovali a přicházely i šance, ale ty jsme neproměnili. Soupeř se dostal do vedení z penalty, ale my jsme dokázali Honzou Kastnerem vyrovnat. Když už jsme počítali s důležitým bodem, tak jsme si dali nešťastný vlastní gól a prohráli jsme 1:2.

FK Louny - FK Neštěmice              0:2 už nebylo na co čekat a museli jsme vyhrát, abychom neskončili poslední a to se nepovedlo.

FK Louny - SK Kladno                   1:1 poslední zápas jsme hráli spíše o čest a po bojovném výkonu jsme vyrovnali dvě minuty před koncem z trestného kopu zahrávaném Marcelem Grundem.

HODNOCENÍ

zvučnější turnaj jsme jěště nehráli a jestli se vůbec tady nějaký takový hrál. Věděli jsme, že se nemůžeme naší kvalitou rovnat zúčastněným klubům, ale pozvání na tuto akci se nedalo odmítnout. Byla to pro nás odměna a kluci si za pár let určitě vzpomenou jak jim hráli českou i slovenskou hymnu, jak jim cenu předával Pavel Verbíř a že se mohli alespoň na dva dny pohybovat mezi fotbalovou smetánkou. Nikdo si nevzpomene na to, že jsme dostali 5:0 o Olomouce. Most byl druhý a dostal od Sparty 7:0 a taky to neřešil.

Největší problém jsme měli se složením mužstva, neboť jsme počítali s tím, že budeme střídat tak jako všichni ostatní dvě sedmičky, ale na turnaj nás z různých důvodů odjelo jen deset hráčů do pole a tím jsme nemohli konkurovat ani bojovností. První zápasy jsme ještě odehráli slušně, ale pak nám ve velkém teplu docházely síly a i když kluci makali, na tak vyspělé týmy to bylo málo. Herní kvalita byla spíše na straně hostů a klukům děkuji za snahu a bojovnost. Mnozí si určitě myslí, že jsme propadli, ale ten kdo fotbal hrál ví jaké to je hrát bez střídání, pod neustálým tlakem a ve 30 stupních - nic moc. Na druhý den jsme si museli dokonce půjčit od 2001 J.Černého, který se určitě neztratil a týmu pomohl.

Turnaj měl snad tu nejvyšší kvalitu. Sledovat prvních deset mužstev tabulky byl pro ostatní trenéry zážitek. Všichni hráči stejně vysocí, stejně hubení, stejné herní výkonnosti a konkurence v týmu taková, že nikdo nevypustí i zdánlivě stracený balón. O tom se nám trenérům krajských mužstev může jen zdát.