Turnaje/Zápasy‎ > ‎

28.2.2010 Stará Ľubovňa - Turnaj U11 (hala)

Výsledky KAC Košice "B"


Základná skupina
28.2.2010 (1x14 min, 4+1)
KAC Košice "B" U10 - KS Dabrovia Wielogłowy (PL)  U11              2:1
Góly : Danko 2

28.2.2010
KAC Košice "B" U10 - Junošport Club Stará Ľubovňa "A"  U11     1:3
Góly : Sedlák

28.2.2010
KAC Košice "B" U10 - KS "Górale" Nowy Targ (PL) U11                 3:2
Góly : Danko 2, Masrna

28.2.2010
KAC Košice "B" U10 - FK Junior Košice U11                                    0:0
Góly :

O 3.miesto
28.2.2010
KAC Košice "B" U10 - FK Spišská Nová Ves U11                             0:2
Góly :


Strelci: Danko 4, Sedlák, Masrna

Zostava KAC Košice "B"

Leo Petrovský - Tomáš Šmajda, Dominik Danko, Dominik Tóth, Ronald Gašparík - Michal Kuľbaga, Filip Kövér, Vladimír Masrna, Štefan Forgáč, Ivo Sedlák


Tabuľky základných skupín

Skupina A
1.  Junošport Club Stará Ľubovňa "A" 4
4
0
0
 18  : 2
 12  
 2.  KAC Jednota Košice "B"
4
2
1
1
 6  :  6 7
 
 3.  KS "Górale" Nowy Targ (PL)
4
2
0
2
6
 :
8
6
 
 4.  KS Dabrovia Wielogłowy (PL)
4
1
0
3
2
 :
9
3
 
 5.  FK Junior Košice
4
0
1
3
2
 :
9
1  
Skupina B
1.  LKS Gród Podegrodzie (PL)
5
4
0
1
 9  : 3
 12  
 2.  FK Spišská Nová Ves
5
4
0
1
 8  :  2 12
 
 3.  MKS Zaborze Zabrze (PL)
5
3
1
1
8
 :
4
10
 
 4.  Junošport Club Stará Ľubovňa "B"
5
2
0
3
4
 :
6
6
 
 5.  KAC Jednota Košice "A"
5
1
1
3
3
 :
8
4
 
 6.  Junošport Club Stará Ľubovňa "C"
5
0
0
5
0
 :
9
0
 

Všetky výsledky


 Skupina A
SL "A"
KAC"B"
N.Targ
Wiel.
Junior
 Junošport Club Stará Ľubovňa "A"

3:1
4:0
5:0
6:1
 KAC Jednota Košice "B"
1:3

3:2
2:1
0:0
 KS "Górale" Nowy Targ (PL)
0:4
2:3

2:0
2:1
 KS Dabrovia Wielogłowy (PL)
0:5
1:2
0:2

1:0
 FK Junior Košice
1:6
0:0
1:2
0:1

 
 Skupina B
Podeg.
SNV
Zab.
SL "B"
KAC"A"
SL "C"
 LKS Gród Podegrodzie (PL)

1:0
1:2
1:0
4:1
2:0
 FK Spišská Nová Ves
0:1

2:1
2:0
2:0
2:0
 MKS Zaborze Zabrze (PL)
2:1
1:2

2:1
0:0
3:0
 Junošport Club Stará Ľubovňa "B"
0:1
0:2
1:2

2:1
1:0
 KAC Jednota Košice "A"
1:4
0:2
0:0
1:2

1:0
 Junošport Club Stará Ľubovňa "C"
0:2
0:2
0:3
0:1
0:1



Junošport "B" - Junošport "C"
1:0
Nowy Targ - Junošport "A"
0:4
KAC Košice "A" - Spišská Nová Ves   
0:2
KAC Košice "B" - Wielogłowy
2:1
Zaborze - Podegrodzie
2:1
Junior Košice - Nowy Targ
1:2
Junošport "C" - KAC Košice "A"
0:1
Junošport "A" - KAC Košice "B" 3:1
Zaborze - Junošport "B" 2:1
Podegrodzie - Spišská Nová Ves
1:0
Wielogłowy - Nowy Targ
0:2
Spišská Nová Ves - Junošport "B"
2:0
Junošport "A" - Junior Košice 6:1
Junošport "C" - Zaborze 0:3
KAC Košice "A" - Podegrodzie
1:4
Nowy Targ - KAC Košice "B"
2:3
Junošport "B" - KAC Košice "A" 2:1
Junior Košice - Wielogłowy 0:1
Zaborze - Spišská Nová Ves
1:2
Podegrodzie - Junošport "C" 2:0
Wielogłowy - Junošport "A" 0:5
Spišská Nová Ves - Junošport "C" 2:0
KAC Košice "B" - Junior Košice 0:0
KAC Košice "A" - Zaborze 0:0
Junošport "B"- Podegrodzie
0:1

O 9.miesto
FK Junior Košice - KAC Jednota Košice "A"                                      0:2

O 7.miesto
KS Dabrovia Wielogłowy - Junošport Club Stará Ľubovňa "B"     0:1

O 5.miesto
KS "Górale" Nowy Targ - MKS Zaborze Zabrze                                  2:4

O 3.miesto
KAC Jednota Košice "B" - FK Spišská Nová Ves                             0:2

Finále
Junošport Club Stará Ľubovňa "A" - LKS Gród Podegrodzie       1:1  PK (1:3)

Ďalšie odkazy

Nominácia


Čo píšu iní

FK Junior Košice    odkaz

FK Junior Košice - ročník 1999 a mladší - sa dňa 28. 2. 2010 zúčastnil futbalového turnaja v Starej Ľubovni.
S ú p e r i : Spišská Nová Ves, Juno "A" Stará Ľubovňa, Juno "B" Stará Ľubovňa, Katowice, KAC Jednota Košice "A", KAC Jednota Košice "B", Juno 2000 Stará Ľubovňa, Podegrodzie, Kežmarok, Dambrovia.
Š i r š i a   n o m i n á c i a : M.Bomba, L. Bosák, K. Figura, M. Laliová, R. Novotný, T. Lukáč, D. Bodnár, O. Ihnáth, D. Móric, I. Čabra, D. Mikloš, M. Somoš, M. Lukáč, V. Medveďová, F. Mišľan, M. Kovačevič.
Po kvalitných a obetavých výkonoch, dvoch tesných prehrách 1:2 a 0:1, jednej remíze 0:0 a prehre s domácim A -výberom 1:6 sme v zápase o konečné 9. miesto podľahli  mužstvu KAC JEDNOTA KOŠICE „A” 0:2 a skončili na 10. mieste. Naším hráčom chýbal na tomto turnaji k lepším výsledkom povestný kúsok šťastia, ale za svoj prístup a bojovnosť si zaslúžia pochvalu a poďakovanie trénera.



Korzár   odkaz

Talenty Junošportu skončili na turnaji druhé

Mládežníci Junošportu Stará Ľubovňa v domácom prostredí skončili druhí na medzinárodnom futbalovom turnaji.

STARÁ ĽUBOVŇA. V posledný februárový víkend sa v Starej Ľubovni uskutočnil medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj ročníka 1999. Na športovom podujatí sa zúčastnilo až 11 tímov z východného Slovenska a Poľska, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Po stretnutiach v nich pokračoval dramatický priebeh turnaja duelmi o konečné umiestnenie.

Na záver športového podujatia vyhlásili organizátori aj trojicu najlepších jednotlivcov. Najlepším hráčom turnaja sa stal Adam Kwoka z Podegrodze, cenu za najkvalitnejšieho brankára si odniesol Matúš Begala z Junošportu "A" a najlepším strelcom bol Dávid Filinský zo Sp. Novej Vsi.

Skupina A

Nowy Targ – Junošport "A" 0:4, KAC Košice "B" – Wieloglowy 2:1, Junior Košice – Nowy Targ 1:2, Junošport "A" – KAC Košice "B" 3:1, Wieloglowy – Nowy Targ 0:2, Junošport "A" – Junior Košice 6:1, Nowy Targ – KAC Košice "B" 2:3, Junior Košice - Wieloglowy 0:1, Wieloglowy - Junošport "A" 0:5, KAC Košice "B" - Junior Košice 0:0

1. Junošport "A"        4    4    0    0  18:2  12
2. KAC Košice "B"    4    2    1    1    6:6    7
3. Nowy Targ            4    2    0    2    6:8    6
4. Wieloglowy           4    1    0    3    2:9    3
5. Junior Košice        4    0    1    3    2:9    1

Skupina B

Junošport "B" - Junošport "C" 1:0, KAC Košice "A" – Sp. Nová Ves 0:2, Zabrze – Podegrodze 2:1, Junošport "C" – KAC Košice "A" 0:1, Zabrze – Junošport "B" 2:1, Podegrodze – Sp. Nová Ves 1:0, Sp. Nová Ves – Junošport "B" 2:0, Junošport "C" – Zabrze 0:3, KAC Košice "A" – Podegrodze 1:4, Junošport "B" – KAC Košice "A" 2:1, Zabrze – Sp. Nová Ves 1:2, Podegrodze – Junošport "C" 2:0, Sp. Nová Ves – Junošport "C" 2:0, KAC Košice "A" – Zabrze 0:0, Junošport "B" – Podegrodze 0:1

1. Podegrodze          5    4    0    1    9:3  12
2. Spišská N.Ves      5    4    0    1    8:2  12
3. Zabrze                  5    3    1    0    8:4  10
4. Junošport "B"        5    2    0    3    4:6    6
5. KAC Košice "A"    5    1    1    3    3:8    4
6. Junošport "C"        5    0    0    5    0:9    0

Zápasy o umiestnenie

o 9. miesto: Junior Košice – KAC Košice "A" 0:2, o 7. miesto: Wieloglowy – Junošport "B" 0:1, o 5. miesto: Nowy Targ – Zabrze 2:4, o 3. miesto: KAC Košice "B" – Sp. Nová Ves 0:2, Finále: Junošport "A" – Podegrodze 1:1 (1:3 p. k.)

Celkové poradie

1. Grod Podegrodze, 2. Junošport "A", 3. Spišská Nová Ves, 4. KAC Košice "B", 5. Zaborze Zabrze, 6. Gorali Nowy Targ, 7. Junošport "B", 8. Dabrovja Wieloglowy, 9. KAC Košice "A", 10. Junior Košice, 11. Junošport "C".

utorok 9. 3. 2010 | Marián Dic