15.-16.12.2012 Debrecen - XXII.Karácsony Kupa 

Výsledky KAC Jednota Košice

Skupina E
15.12.2012 (1x22 min, 5+1)
   
KAC Jednota Košice - Jászberényi SE (HU) 
Góly: 3' Tóth - 9' súper
ŽK: 18' Danko

1:1
KAC Jednota Košice - Újbuda FC (HU) 
Góly: 18' Fiľák, 22' Dura

2:0
KAC Jednota Košice - SI Užhorod (UA)
Góly: 12' Havrila, 19' Pekarčík, 21' Masrna - 1' súper, 5' Fiľák (vlastný), 9' súper, 17' súper

3:4
KAC Jednota Košice - Galičina Ľvov "B" (UA)
Góly: 2' Kuľbaga, 2' Danko, 5' Kuľbaga, 10' Havrila (PK), 15' Pekarčík, 15' Dura, 20' Kuľbaga

16.12.2012 (1x18 min, 5+1)
Bronze Cup
7:0
KAC Jednota Košice - FC Narcis Khust (UA)
Góly: 3' Kuľbaga, 15' Danko

2:0
KAC Jednota Košice - Tabáni Spartacus SKE (HU)
Góly: 2' Danko, 4' Tóth, 7' Dura, 8' Pekarčík, 11Havrila, 13' Kuľbaga,  17Masrna - 3' súper
ŽK: 16' Pekarčík
7:1
KAC Jednota Košice - DFK Sokoljata Mukačevo (UA)
Góly: 5' Danko, 18' Danko
ŽK: 18' súper, ČK: 18' Pekarčík - 18' súper

2:0

Strelci:
  Kuľbaga 5, Danko 5, Dura 3, Pekarčík 3, Havrila 3, Tóth 2, Masrna 2, Fiľák

Zostava: Bruno Klembala, Leo Petrovský - Samuel Fiľák, Michal Kuľbaga, Tomáš Havrila, Dominik Danko, Dominik Tóth, Ivo Sedlák, Samuel Kováč, Vladímír Masrna, Matúš Pekarčík, Lukáš Dura


Ďalšie videá na nete

  Tabáni Spartacus SKE - FS Užhorod 1:3
   Újbuda FC - SI Užhorod  1:3
   FC Mukačevo - SI Užhorod  0:1


Tabuľky

Skupina A
1.  Loki Focisuli Debrecen (HU) 3
3

0
20  : 2  9  
 2.  SDJUSSHOR Užhorod (UA)
3
2
0
1
 6  :  9 6
 
 3.  SF Pantelimon "A" (RO)
3
1
0
2
1  :
8 3
 
 4.  Téglás VSE (HU)
3
0
0
3
0
 :
8 0
 

Skupina B
1.  FC Mukačevo (UA)
3
3
0
0
9  : 0
 9  
 2.  Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU)
3
2
0
1
 4  :  1 6
 
 3.  Berettyóújfalu SE (HU)
3
1
0
2
6  :
5
3
 
 4.
 SF Pantelimon "B" (RO)
3
0
0
3
0  :
13
0
 

Skupina C
1.  Hajdúszoboszló SE (HU)
3
3
0
0
5  : 1  9  
 2.  FA Bratislava (SK)
3
1 1 1
 3  :  4 4  
 3.  DFK Sokoljata Mukačevo (UA)
3
1
0
2
1  :
2 3
 
 4.  Tápiószecső FC (HU) 3
0
1 2 1  :
3
1  

Skupina D
1.
 Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU) 4 4 0
0
18
 : 0  12  
 2.  Nyírbátor FC (HU)
4 2 1
1
 11  :  8 7  
 3.  FC Narcis Khust (UA)
4 1
1
2 4  :
10 4
 
 4.  Miercurea Ciuc-Csíkszereda (RO)  4 1 1 2 5  :
9
4  
 5.  Galičina Ľvov "A" (UA)  4 0
1 3
4  :
15
1  

Skupina E
1.
 SI Užhorod (UA) 4 3
1 0
13
 : 5  10  
 2.  Jászberényi SE (HU)
4 2 2 0  11  :  2 8  
 3.  KAC Jednota Košice (SK)
4 2 1
1
13  :
5 7  
 4.  Újbuda FC (HU)  4 1 0
3
6  :
8
3  
 5.  Galičina Ľvov "B" (UA)  4 0
0
4 0  :
23
0
 

Skupina F
1.  FS Užhorod (UA) 
3
3 0 0
10  :  9  
 2.  Sajóvölgye FS (HU)
3
2
0
1
 10  :  7 6
 
 3.  Tabáni Spartacus SKE (HU)
3
1
0
2
7  :
9 3
 
 4.  FK Moldava (SK) 
3
0
0 2
0  :
9 0  

Všetky výsledky

 Skupina A
Loki
Uzh. Pan."A" TVSE
 Loki Focisuli Debrecen (HU)
9:2
5:0
6:0
 SDJUSSHOR Užhorod (UA)
2:9

3:0
1:0
 SF Pantelimon "A" (RO)
0:5
0:3

1:0
 Téglás VSE (UA)
0:6
0:1
0:1


 Skupina B
Muk. DLA "A" BSE Pan."B"
 FC Mukačevo (UA)
1:0
3:0
5:0
 Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU) 0:1

2:0
2:0
 Berettyóújfalu SE (HU) 0:3
0:2

6:0
 SF Pantelimon "B" (RO) 0:5
0:2
0:6


 Skupina C
HSE
FA BA  Sok.
Tápió
 Hajdúszoboszló SE (HU)
3:1
1:0
1:0
 FA Bratislava (SK)
1:3

1:0
1:1
 DFK Sokoljata Mukačevo (UA) 0:1
0:1

1:0
 Tápiószecső FC (HU) 0:1
1:1
0:1


 Skupina D
DLA "B" NyFC Khust  MCiuc Ľvov A
 Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU)
2:0 6:0 3:0 7:0
 Nyírbátor FC (HU) 0:2
3:1 3:3 5:2
 FC Narcis Khust (UA)
0:6 1:3
2:0 1:1
 Miercurea Ciuc-Csíkszereda (RO) 
0:3 3:3 0:2
2:1
 Galičina Ľvov "A" (UA) 
0:7 2:5 1:1 1:2

 Skupina E
SI Užh. JSE KAC  Újb. Ľvov B
 SI Užhorod (UA)
1:1 4:3 3:1 5:0
 Jászberényi SE (HU) 1:1
1:1 3:0 6:0
 KAC Jednota Košice (SK)
3:4 1:1
2:0 7:0
 Újbuda FC (HU) 
1:3 0:3 0:2
5:0
 Galičina Ľvov "B" (UA) 
0:5 0:6 0:7 0:5

 Skupina F
FS Užh. Saj.
Tab.
Mold.
 FS Užhorod (UA) 

4:1 3:1 3:0k
 Sajóvölgye FS (HU)
1:4
6:3 3:0k
 Tabáni Spartacus SKE (HU) 1:3 3:6
3:0k
 FK Moldava (SK)
0:3k 0:3k 0:3k


Piramide Cup  (mužstvá umiestnené na štvrtých a piatych miestach v skupine)  

 
Tápiószecső FC (HU) - Galičina Ľvov "A" (UA) 0:1 
 
Téglás VSE (HU) - SF Pantelimon ’B’ (RO)
2:0
 
Miercurea Ciuc-Csíkszereda (RO) - Galičina Ľvov "B" (UA)
1:0
 
Újbuda FC (HU) - FK Moldava (SK)

O 5.-8. miesto
3:0k
 
Tápiószecső FC (HU) - Galičina Ľvov "B" (UA)
0:3
 
SF Pantelimon ’B’ (RO) - FK Moldava (SK)

Semifinále
3:0k
 
Galičina Ľvov "A" (UA) - Miercurea Ciuc-Csíkszereda (RO)
1:0
 
Téglás VSE (HU) - Újbuda FC (HU)

O 3. miesto
3:0
 
Miercurea Ciuc-Csíkszereda (RO) - Újbuda FC (HU)

Finále
1:2
 
Téglás VSE (HU) - Galičina Ľvov "A" (UA)
0:1

Bronz Cup  (mužstvá umiestnené na tretích miestach v skupine)  

 
SF Pantelimon "A" (RO) - Berettyóújfalu SE  (HU) 1:1 
 
SF Pantelimon "A" (RO) - DFK Sokoljata Mukačevo (UA) 0:3
 
DFK Sokoljata Mukačevo (UA) - Berettyóújfalu SE  (HU) 2:0
 

FC Narcis Khust (UA) - KAC jednota Košice (SK) 0:2 
 
FC Narcis Khust (UA) - Tabáni Spartacus SKE (HU)
1:0
 
KAC Jednota Košice (SK) - Tabáni Spartacus SKE (HU) 7:1
 

Bronz Cup ABC3
1.  DFK Sokoljata Mukačevo (UA) 
2
2 0 0
5  : 0  6  
 2.  Berettyóújfalu SE (HU)
2
0 1 1
 1  :  3 1  
 3.  SF Pantelimon "A" (RO)
2
0
1 1
1  :
4 1
 
Bronz Cup DEF3
1.  KAC Jednota Košice (SK)
2
2
0
0
9  : 1
 6  
 2.  FC Narcis Khust (UA)
2
1 0 1
 1  : 2 3  
 3.  Tabáni Spartacus SKE (HU)
2
0
0 2 1
 :
8 0  
   

O 3. miesto


Berettyóújfalu SE  (HU) - Tabáni Spartacus SKE (HU)

Finále
4:1
 
DFK Sokoljata Mukačevo (UA) - KAC Jednota Košice (SK)

0:2  

Silver Cup  (mužstvá umiestnené na druhých miestach v skupine)  

 
SDJUSSHOR Užhorod (UA) - FA Bratislava (SK) 0:1 
 
FA Bratislava (SK) - Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU) 1:1
 
SDJUSSHOR Užhorod (UA) - Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU) 0:2
 

Nyírbátor FC (HU) - Sajóvölgye FS (HU) 0:0 
 
Jászberényi SE (HU) - Sajóvölgye FS (HU) 1:0
 
Nyírbátor FC (HU) - Jászberényi SE (HU) 1:0
 

Silver Cup ABC2
1.  Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU) 2
1 1 0
3  : 1  4  
 2.  FA Bratislava (SK) 2
1 1 0  2  : 1 4  
 3.  SDJUSSHOR Užhorod (UA) 2
0
0 2 0  :
3 0  
Silver Cup DEF2
1.  Nyírbátor FC (HU) 2
1 1 0
1  : 0  4  
 2.  Jászberényi SE (HU) 2
1 0 1
 1  : 1 3  
 3.  Sajóvölgye FS (HU) 2
0
1 1 0  :
1 1  
   

O 3. miesto


FA Bratislava (SK) - Jászberényi SE (HU)

Finále
0:0
 PK 1:2
Debreceni Labdarúgó Ak. "A" (HU) - Nyírbátor FC (HU)

1:3  

Gold Cup  (mužstvá umiestnené na prvých miestach v skupine)  

 
Loki Focisuli Debrecen (HU) - Hajdúszoboszló SE (HU) 1:0 
 
Hajdúszoboszló SE (HU) - FC Mukačevo (UA) 1:2
 
Loki Focisuli Debrecen (HU) - FC Mukačevo (UA) 1:0
 

Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU) - FS Užhorod (UA) 3:0 
 
SI Užhorod (UA) - FS Užhorod (UA) 4:0
 
Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU) - SI Užhorod (UA) 2:0
 

Gold Cup ABC1
1.  Loki Focisuli Debrecen (HU) 2
2 0 0
2  : 0  6  
 2.  FC Mukačevo (UA) 2
1 0 1  2  : 2 3  
 3.  Hajdúszoboszló SE (HU) 2
0
0 2 1  :
3 0  
Gold Cup DEF1
1.  Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU) 2
2 0 0
5  : 0  6  
 2.  SI Užhorod (UA) 2
1 0 1
 4  : 2 3  
 3.  FS Užhorod (UA) 2
0
0 2 0  :
7 0  
   

O 5. miesto


Hajdúszoboszló SE (HU) - FS Užhorod (UA)

O 3. miesto
1:0
 
FC Mukačevo (UA) - SI Užhorod (UA)

Finále
0:1  

Debreceni Labdarúgó Ak. "B" (HU) - Loki Focisuli Debrecen (HU)

1:2  


Čo píšu iní

FA Bratislava odkaz

V Maďarsku s jedinou prehrou

Počas uplynulého predĺženého víkendu PIA-NE sa aj tento rok s našimi 2000kami uzatvárali v maďarskom Debrecíne na halovom megaturnaji, kde v našej kategórii štartovalo 26 tímov zo 6 krajín.

Cestovali sme v okresanej zostave, bez 3 našich opôr, s dvoma-troma prechladnutými, kašlajúcimi a niekoľkými čisto výletníkmi v nominácii, pre ktorých bola hlavná priorita všetko možné, len nie futbal.

Na tejto missii si kapitánsku pásku na ruku natiahol služobne najstarší hráč - Mišo, avšak miesto povzbudenia, nadšenia, života .. to prinieslo pravý opak - a tak sme sa dočkali asi najslabšieho, resp. to s futbalom nemalo nič spoločné, výstižnejšie je skôr paródia na futbal - zápasu, v ktorom sme si strelili 2 góly sami (Sebi, Jožko), čo trafilo bránu - končilo v bráne. Prvý a jediný zápas naturnaji sme prehrali 3:1 a táto prehra nám priniesla až konečné 10. miesto turnaja.

V druhom skupinovom zápase sme mali za súpera toho najslabšieho zo všetkých zúčastnených, avšak my sme pokračovali v paródii, síce sme vyhrávali 1:0, no paradoxne druhá formácia si viackrát dokázala loptu rozgúľať, avšak do zakončenia sme sa často nedostávali v prehustenom predbránkovisku, pár minút pred koncom dostávame megapoťagól po obrovskej chybe najkonfliktnejšieho hráča na ploche Luka a samozrejme Miša v bráne.

Fakt, že sa hralo 5+1, so skákavou 5kou o mantinely z každej strany riadne ovplyvnilo to futbalové, avšak či už prehustený priestor, či základne herné činnosti tým v žiadnom prípade nemôžu byť ospravedlnené.

Tretí sobotňajší zápas sa hral poobede okolo 18h v najväčšom Debrecínskom stánku, bol to zápas o druhé miesto v skupine s nepríjemnými ukrajincami. Treba poznamenať, že nebyť tak ďaleko - sme už na ceste domov, po predošlých dvoch zápasoch .. no zmena prostredia z univerzitnej telocvične do veľkej haly nám očividne pomohla, stal sa zázrak, hrali sme futbal .. chalani chceli, behali, bojovali, už sa miestami aj niekoľko kombínácii ukázalo, ktoré prinieslo viacero sľubných príležitostí. Ukrajinci hrýzli, kopali, bili sa .. bol to pomerne ťažký zápas, ktorý sme však dotiahli do víťazného konca 1:0 a tak sa usadili na druhú priečku v základnej skupine, z ktorej však postupoval do TOP6 iba prvý, čo sa rozhodlo v už prvom zápase.

Po tomto zápase už lepšie chutila aj večera, po nej hotelový wellnes v podobe bazéna a saun.

V nedeľu nás čakala nadstavbová 3členná miniskupina druhých v základných skupinách, ktorými boli ďalší ukrajinci a áčko debrecínskej futbalovej akadémii.

Zážitkom z detstva bol pre niektorých isto predčasný budíček okolo 4tej ráno, keď z nočného záťahu sa vracali niektorí tréneri iných tímov (ten náš bol suchárom, spal) a jeden z nich - tréner UTE Budapešt r98 netrafil do svojej izby, rovno si to namieril do Dežkovej postele :-) .. ako čerstvo zobudený v susednej izbe som si najpr myslel, že sranda veľká .. avšak v posteli reálne ležala "mrtvola" .. mládežnícky futbalový tréner teda opäť v netradičnej akcii budenia medveďa, nepomáhal krik, aktívnejší kontakt, na radu prišla voda do tváre, ktorá takmer končila úderom .. no nakoniec sme s hotelovým zamestnancom medveďa po väčšej snahe preniesli do vlastnej izby .. ano, aj takéto sa stáva, na jednej strane úsmevná to záležitosť, no na strane druhej .. hmm na zamyslenie sa dotyčného ..

Späť k turnaju, v nedeľu v tretej hale náš v prvom zápase čakali ďalší ukrajinci, v zápase sme mali častejšie loptu na nohách, priebeh sme na pár zaváhaní mali pod kontrolou a zaslúžene zvíťazili 1:0.



V tom druhom sme už oproti sebe mali súpera z inej kategórie, pomaly s troma formáciami množstvo výberových šikovných a rýchlych motorových myší, no za stavu 0:0 sme mali najväčšie šance my, keď samostatný nájazd nepremenil ani Alex a svoju šancu prepálil aj Koza (kt. ju však už zakončoval tou slabšou ľavačkou podľa predpisov..) po prestriedaní z nášho rohu a následného protiútoku, ihneď inkasujeme .. bohužial druhá formácia krok zo súperom ani z ďaleka nedokázala udržať. Do zápasu sme sa vrátili vyrovnávajúcim gólom na 1:1, šance na oboch stranách, mohli sme ako aj prehra't tak aj vyhrať, avšak zápas bol najlepším zo všetkých, čo sme hrali. Bolo nasadenie, rýchlosť i chcenie a rovnako futbalových momentov..

Debrecínska akadémia v ďalšom zápase porazila ukrajincov 2:0 čimsa o skóre dostala do finále Silver Cupu (o celkové 7. miesto turnaja) a my z druhého miesta sme hrali o 9-10. miesto po 3och hodinách úporného sedenia, kde zápas nemal tempo, únava z trojdňového výletu su dostavila, po bezgólovej remíze sme ako vždy na penalty neuspeli, keď Filo i Jožko napálili loptu hlúpo do stredu brány.

"V Debrecene bolo dobre mali sme o vsetko postarane hlavne o srandu. citil som sa tam skvelo s dorym kolektivom za to vam dakujem. hralo sa celkom ok mal som vela sanci, ale som ich nevyuzil. Som rad ze som tam bol a ze som dostal prilezitost hrat."

Koncoročná akcia splnila svoj cieľ, po futbalovej stránke nesmierne chýbal nejaký vodca, na takýchto podujatiach stačí zaváhanie napr. v prvom zápase a "je po turnaji" z pohľadu umiestnenia.


Sumár zápasov:

FA Bratislava - Hajdúszoboszló HU (5.miesto) 1:3

FA Bratislava - Tápiószecső HU (25. miesto) 1:1

FA Bratislava - Szokolyata Munkács UKR (14. miesto) 1:0

FA Bratislava - Szdusor Ungvár UKR (12. miesto) 1:0

FA Bratislava - DLA 'A' HU (8. miesto) 1:1

FA Bratislava - Jászberény HU (9. miesto) 0:0 / 1:2pk


Druhým slovenským tímom bol KAC Košice, kt. sa umiestnilo na 13. mieste dobre obsadeného turnaja.