2.7.-6.7.2014 Prešov - Fragaria Cup 2014

Výsledky KAC Jednota Košice

2.-6.7.2014 (2x25 min, 10+1)
Základná skupina B 
2.7.2014 ihrisko SAFI
       
KAC Jednota Košice - ŠK Futura Humenné (SK)
Góly: 3' Veis - 6', 12', 27' súper
ŽK: 39' Pekarčík (protesty)

2.7.2014 Tatran "B"
 1:3  (1:3) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - FC Arsenal Kiev (UA)
Góly: 2', 3', 5', 12', 30', 35' súper
Súper v 25' nepremenil PK.
ŽK: 23' Dura (rečnenie), 24' Lyócsa (ruka), 40' Havrila (faul na brankára) - 23' súper (faul), 33' súper (faul)
ČK: 40' Havrila (?), 45' Lyócsa
(vzájomné napadnutie) - 45' súper (vzájomné napadnutie)

3.7.2014 UT Sabinov
 0:6  (0:4) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - LPS Galati (RO)
Góly: 12' Dura, 16' Pekarčík

3.7.2014 UT Sabinov
 2:0
 (2:0) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - Lev Yashin FC Kiev (UA)
Góly: 11' Havrila (PK), 13' Havrila19' Danko, 27' Pekarčík28' Havrila35' Danko 
37' Havrila44' Macko46' Havrila, 47' Macko

4.7.2014 Tatran "B"
 10:0  (3:0) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - HNK Ljuti Dolac Široki Brijeg (BA)
Góly: 21' Pekarčík - 2', 7' súper

4.7.2014 ihrisko SAFI
 1:2  (1:2) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - SC "Meteor" Poltava (UA)
Góly: 20' Havrila, 30' Havrila, 39' Fiľák, 46' Danko
ŽK: 24' súper (faul)


Finálová skupina
5.7.2014 Tatran "B"
 4:0  (1:0) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - 1.FC Tatran Prešov (SK)
Góly: 8' Pekarčík - 39' súper
ŽK: 45' Dura (faul)

5.7.2014 Tatran "B"
 1:1
 (1:0) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - SDUSHOR 3 Pinsk (BY)
Góly: 21' Pekarčík, 40' Danko (PK) - 24' súper
Súper v 51' nepremenil PK.
ŽK: 40'' súper (protesty)
ČK: 38' súper (úmyselná ruka v pokutovom území)

6.7.2014 Tatran "B"
 2:1  (1:1) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI
KAC Jednota Košice - CSMS Iasi (RO)
Góly: 18', 29' (PK), 33', 39', 43' súper
 0:5  (0:1) youtu.be/BztTkY2hRwI youtu.be/BztTkY2hRwI

Strelci:  Havrila 7, Pekarčík 5, Danko 4, Macko 2, Veis, Dura, Fiľák

Zostava:  Bruno Klembala, Leo Petrovský - Dávid Veis, Ivo Sedlák, Dušan Mikloš, Jakub Kušiak, Dávid Vaško, Marko Lyócsa, Ivan Čabra, Vladimír Masrna, Martin Polaško, Branislav Macko, Samuel Fiľák, Lukáš Dura, Tomáš Havrila, Matúš Pekarčík, Dominik Danko


Tabuľky

Skupina A
1.
 1.FC Tatran Prešov (SK)
5 5 0 0
20 :
0
15

 2.  CSMS Iasi (RO) 5 4
0 1
19
:
5 12

 3.  SDUSSHOR 3 Pinsk (BY)
5 3 0 2 14 :
8
9
 4.  FC CSKA Kiev (UA)
5 1 1 3 5 :
7
4
 5.  MFK Havířov (CZ)
5
1
1
3 6 :
14
4
 6.  DUSSH-17 Kiev (UA) 5
0 0 5 0 :
30
0

Skupina B
 1.
 FC Arsenal Kiev (UA)
6 6
0 0
41 :
1
18
 2.  HNK Ljuty Dolac Široki Brijeg (BA) 6 5 0 1 21 :
7
15

 3.  KAC Jednota Košice (SK)
6 3 0
3
18
:
11
9
 4.  ŠK Futura Humenné (SK)
6 3 0 3
14
:
13
9
 5.  LPS Galati (RO)
6 3 0 3
10
:
12
9
 6.  Lev Yashin FC Kiev (UA)
6 1 0 5 5 :
31
3
 7.  SC "Meteor" Poltava (UA) 6 0 0
6
3
:
37
0

Minitabuľka 9-bodových mužstiev na 3.-5. mieste

   1.  KAC Jednota Košice (SK)
2
1


 3:3  3   18:11 +7
  2.  ŠK Futura Humenné (SK) 2
1
0
1
4:4 3
  14:13 +1
  3.  LPS Galati (RO)
2
1
0
1
3:3 3
  10:12 - 2 

Nakoľko v minitabuľke dosiahli všetky mužstvá zhodne po 3 body a mali rovnaký rozdiel skóre, o poradí napokon rozhodol rozdiel v skóre zo všetkých zápasov. 

Finálová skupina
1.
 1.FC Tatran Prešov (SK)
5 4 1 0
9 :
1 13

 2.  CSMS Iasi (RO) 5 4
0 1
12
:
5 12

 3.  FC Arsenal Kiev (UA) 5 3 0 2 12 :
2 9
 4.  KAC Jednota Košice (SK) 5 1 1 3 4 :
15
4
 5.  SDUSSHOR 3 Pinsk (BY) 5
1
0 4 5 :
12
3
 6.  HNK Ljuty Dolac Široki Brijeg (BA) 5
1 0 4 3 :
10
3

Výsledky

 Skupina A
PO Iasi Pinsk CSKA Hav. D-17
 1.FC Tatran Prešov (SK)
3:0k 3:0 3:0 5:0 6:0
 CSMS Iasi (RO) 0:3k
3:1 2:1 6:0 8:0
 SDUSSHOR 3 Pinsk (BY) 0:3 1:3
2:1 3:1 8:0
 FC CSKA Kiev (UA) 0:3 1:2 1:2
0:0 3:0
 MFK Havířov (CZ) 0:5 0:6 1:3 0:0
5:0
 DUSSH-17 Kiev (UA) 0:6 0:8 0:8 0:3 0:5

 Skupina B
AK Brijeg KAC HE Gal. LY Pol.
 FC Arsenal Kiev (UA)
2:0 6:0 4:1 6:0k 8:0 15:0
 HNK Ljuty Dolac Široki Brijeg (BA) 0:2
2:1 3:2 3:1 5:0 8:1
 KAC Jednota Košice (SK) 0:6 1:2
1:3 2:0 10:0 4:0
 ŠK Furura Humenné (SK) 1:4 2:3 3:1
1:3 4:2 3:0k
 LPS Galati (RO) 0:6k 1:3 0:2 3:1
2:0 4:0
 Lev Yashin FC Kiev (UA) 0:8 0:5 0:10 2:4 0:2
3:2
 SC "Meteor" Poltava (UA) 0:15 1:8 0:4 0:3k 0:4 2:3

 Finálová skupina
PO Iasi AK KAC Pinsk Brijeg
 1.FC Tatran Prešov (SK)
3:0k* 1:0 1:1 3:0* 1:0
 CSMS Iasi (RO) 0:3k*
1:0 5:0 3:1* 3:1
 FC Arsenal Kiev (UA) 0:1 0:1
6:0* 4:0 2:0*
 KAC Jednota Košice (SK) 1:1 0:5 0:6*
2:1 1:2*
 SDUSSHOR 3 Pinsk (BY) 0:3* 1:3* 0:4 1:2
3:0k
 HNK Ljuty Dolac Široki Brijeg (BA) 0:1 1:3 0:2* 2:1* 0:3k
* započítané výsledky dosiahnuté v skupinách












Comments